76

Odp: ceny perfum

moj nawet zauważył, ze te z odlewni dłużej sie na nim tzrymają niż oryginały

77

Odp: ceny perfum

oddam za darmo, bo na pewno nie wykorzystam

kupon do perfumerii DOUGLAS upoważnia do rabatu w wysokości 15zł przy jednorazowym zakupie za kwotę przynajmniej 199zł
ważny do 31.12.2009

78

Odp: ceny perfum

czekam na promocje wtedy poluje zazwyczaj kupuje owocowe zapachy

79

Odp: ceny perfum

Ja bym nie pozwoliła sobie na drogie perfumy, ale jak kogoś stać, to czemu ma sobie ich nie kupić.

80

Odp: ceny perfum

Nie obstawał bym tak bardzo przy tym poglądzie. Prawo Europejskie dopuszcza zmiany składów w kosmetykach i gosp. domowymi na tańszy zamiennik i producenci korzystają z tego prawa. Możecie się chociażby o tym przekonać kupując ten sam proszek do prania, mydło lub perfumę np. Polsce i w Niemczech. Polskie pachnie o wiele gorzej. Kupiłem OPIUM YSL w Calais we Francji, a potem w Polsce w w jednej  sieci drogerii. Różnica była taka, że woda toaletowa z Francji pachniała na koszuli jeszcze po praniu, a Polskiej nie było czuć już po 2 godzinach.
[quote=Perfumeria-EUFORIA]nie ma szans, chyba że koleżanka zakupiła podróbkę, a czy to się zdarza w takich sklepach, to już nie ruszam tego tematu. edp euphorii produkowana w USA lub Francji ma ten sam skład i zawartość % samej perfumy. chętnie jednak zobaczę zdjęcia tej euphori z USA i z Sephory, jeśli jest taka możliwość, to proszę odezwać się na maila.[/quote]

81

Odp: ceny perfum

Ostatni zapach, który mnie urzekł, i który cjhyba zakupię (ale jest dostepny wyłącznie w Sephorze) to nowy zapach Jimmy Choo, naprawdę poelcam dla kobiet z klasą, czyli dla mnie:)

82

Odp: ceny perfum

Ile kosztuje ten perfum ?

83

Odp: ceny perfum

[quote=gusia1000]Ile kosztuje ten perfum ?[/quote]

Ja widziałam w pachnij.pl Jimmy Choo 100ml za 213 zł. Kiedyś wąchałam ten zapach i podobał mi się.

84

Odp: ceny perfum

Inaczej zapach pachnie z butelki a inaczej na skórze

85

Odp: ceny perfum

To zależy też od np. dnia cyklu, były badania na ten temat, że poziom hormonów wpływa na rozwój zapachu perfum

86

Odp: ceny perfum

Perfumy używane na czystą skórę też pachną inaczej niż nałożone na spoconą. Najładniejszy zapach wtedy nie zachwyca...

87

Odp: ceny perfum

Lubię perfumy, które w ciągu dnia zmieniają zapach wink

88

Odp: ceny perfum

Chyba tak większość perfum ma że na początku są intensywniejsze a potem delikatniej pachną,albo nos nam się przyzwyczaja:)

89

Odp: ceny perfum

perfumy powinny mieć "3 fazy" - nuta głowy (pierwsza wyczuwalna), nuta serca (środkowa) i nuta bazy (tło zapachu). Co do przyzwyczajania się do zapachu to prawda smile Moja mama zawsze mówiła, że jeśli zapach jest idealnie dobrany to szybko przestaniemy go czuć a inni nadal będą, więc trzeba uważać by nie przesadzić z perfumowaniem się co kilka godzin "bo zapach wywietrzał".

Ja moje perfumy zwykle zamawiam przez Internet na crystaline najczęściej podczas wyprzedaży smile Ale i tak jest taniej niż w normalnych sklepach, dostawa szybka i przesyłki dobrzez zabezpieczone więc w 100% polecam smile

90

Odp: ceny perfum

Oj, tak. Koleżanka z biurka obok tak robiła. W sensie perfumowania się co kilka godzin. Pachniała okropnie, ciężko i dusząco, ale nie zdawała sobie z tego sprawy. Całe szczęście, że szczera rozmowa podziałała. I teraz dziewczyna pachnie fantastycznie


Mam czasem zakupy na ulubionych sklepach dobitniej - [url=http://kasia378.blogx.pl/2015/01/09/na-zakupach-w-ulubionym-sklepie/]http://kasia378.blogx.pl/2015/01/09/na-zakupach-w-ulubionym-sklepie/[/url] a czasem jak tam nie moge nic wybrac to zagladam do sklepow internetowym i cos wynajduje

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-06-22 21:33:07)

91

Odp: ceny perfum

Macie racje! Ceny perfum są straszne, a jak ktoś ich nadużywa to w ogóle już śmieszne. Ja wyczaiłam sobie perfumy w sklepie Perfumesco - korzystał ktoś? Znalazłam  tutaj rabat i nie jestem pewna tego sklepu. Co sądzicie?

Chcę kupić Dolce & Gabbana The One (W) edp 75ml - tam w promocji kosztują 185 zł to dobra cena?

92

Odp: ceny perfum

Dziewczyny... jakaś pomoc? sad

93

Odp: ceny perfum

Hmm ale w czym chcesz pomoc :  ( ? Ja to akurat jak chcę sobie wybrać jakieś perfumy to zazwyczaj, żeby porównać cenę sprawdzam sobie na porównywarkach internetowych bo wtedy jest najpewniej i po prostu mam jako takie porównanie co jest w jakiej cenie. Później idę testować w jakiś kosmetycznych i jest po prostu bardzo fajnie


Motoryzacja to dziedzina, o której nie masz pojęcia? Chcesz mieć auto, ale boisz się, że nie będziesz umiał o nie zadbać? Poczytaj na . Tu znajdziesz podstawowe informacje.

Ostatnio edytowany przez martynkaw (2015-06-29 22:34:56)

94

Odp: ceny perfum

Ceny perfum nie muszą być wysokie. Sama nie należę do osób, które wydają kilkaset złotych na małą buteleczkę zapachu. Ostatnio kupiłam Gucci Rush 22 ml za 12zł  Jestem zadowolona, bo trzymają się długo, a nie zapłaciłam jak za zboże

95

Odp: ceny perfum

Oryginalny gucci za takie pieniądze? Jak to się opłaca sprzedawać?

96

Odp: ceny perfum

Bo przecież jak się idzie do jakiegoś kosmetycznego nie można się podobno psikać więcej jak 2 czy nawet 3 maksymalnie perfumami, też o tym właśnie słyszeliście ; ) ? ja akurat bardzo lubię kupować perfumy w tych stacjonarnych sklepach bo wtedy mogę stestować na miejscu zapach

97

Odp: ceny perfum

Bardzo fajne na miejscu sprawdzenie jakiegoś perfumy : ) uważam, że najlepiej to przetestować tak maksymalnie do 3 z tego powodu, że później jakoś się przyzwyczaja za bardzo człowiek do jednego zapachu i słabo drugi rozpoznaję : PP

98

Odp: ceny perfum

Czasem te ceny mnie powalają. Moje perfumy w cenie regularnej kosztują 270zł za 50ml.

99

Odp: ceny perfum

Jeśli dziewczyny chce się mieć taki dobry i trwały zapach perfum to trzeba wyłożyć za nie powyżej 200zł, ma się wtedy bardzo porządne i jest elegancko. Bo jeśli takie słabsze się kupi perfumy to ich by nawet nie było czuć..W Niemczech jak kupowałam perfumy to zawsze były trwałe i mocne.

Ostatnio edytowany przez Baksztyl (2015-05-10 07:53:37)

100

Odp: ceny perfum

Ja już od kilku lat nie kupuje perfum w Polsce, bo tutaj sa one bardzo drogie i nie jest to opłacalne. Kupuje je zazwyczaj w Niemczech tzn. nie ja je kupuje, a moja ciotka, która tam mieszka i która wysyła mi je do Polski. Co prawa kiedyś kilka razy zdarzyło mi się, że perfumy zostały pobite podczas transportu, ale odkąd korzystam z usług tej firmy kurierskiej  taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Na każdej dużej buteleczce 100ml oszczędzam ponad 100 zł a czasem nawet i prawie 200.