76

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać z perfumami o pojemności 200 ml... Ostatnio jednak zakochałam się w jednym z zapachów Elode i na pewno kupię w okresie letnim. Ma 100 ml, ale nie jest zbyt trwały, więc pewnie zużycie pójdzie dość łatwo.

77

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Też jeszcze nie widziałam takiego zapachu 200ml ale to wielka szkoda bo bym chciała po prostu taki kupić bo mam swój taki jedyny perfum, który noszę od bardzo dawno i go jakoś nie zmieniam i nie ma zaamiaru. W sklepie nie będę go przecież kupować tak w większych sztukach bo po co


Co jest najważniejsze w aranżacjach ? Na pewno bardzo ważne są dodatki. W jaki sposób je przygotować, gdzie je postawić

Ostatnio edytowany przez majenya (2015-06-30 14:29:48)

78

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Najczesciej kupuje 50 ml

79

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Ja też 50 albo 75. I takie perfumy starczają mi na około 2-3 miesiące.

80

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Ja raczej kupuję mniejsze, bo lubię zmieniać zapachy. Ostatnio kupujęi wybieram taki zapach na dany dzień, który pasuje do mojego nastroju smile

81

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Też po prostu kupuję te takie 50 ml i mi starczają tak dokładnie jak ostatnio sprawdziłam na 2miesiące i 1 tydzień hihi : )teraz będzie fajnie bo akurat się zbliżają święta i po prostu wiem iż no wiecie znowu dostanę pewnie jakieś zestawy kosmetyków w prezencie

82

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Zawsze kupuje jak największą pojemność, bo najbardziej się opłaca.

83

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Tak prawda jest, że największa pojemność się najbardziej opłaca i jaką mi powiedz kupujesz ? Jest to w twoim przypadku 100 ml ? Jeśli o mnie chodzi to ja zawsze kupuję sobie 50 ml z tego powodu, że po prostu no wiecie jest to dla mnie najlepsze bo co jakiś czas mogę zmienić sobie zapach mojej perfumy

84

Odp: jakie pojemności kupujecie?

ja raczej 30ml, rzadziej 50 czy 15ml(perfumetki) - lubię mieć kilka zapachów w zależności od nastroju, a te niestety też potrafią wietrzeć.

Z drugiej strony moja babcia, zresztą fenomenalny gust jeśli chodzi o zapachy ysl opium(wieczorowy), diora, chanel kupuje tylko w dużych bo najbardziej się opłacają a ona ma 3-4 zapachy, które nosi zawsze. U mnie jak pamietam to używam jak nie to dezodorant i perfumetka w torebce wink

85

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Zwykle 30 lub 50 ml, chyba ze to nowy zapach, to mniej

86

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Jeżeli mnie stać i zapach bardzo mi się podoba, to kupuję największą możliwą pojemność, czyli 100ml, a jeden zapach od Prady mam nawet w pojemności 200ml. Im większa pojemność, tym bardziej opłacalny jest zakup.

87

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Im większa tym lepsza, to chyba jasne smile Lepiej jak jest więcej

88

Odp: jakie pojemności kupujecie?

jak mi się zapach podoba to 100, 50 ml a do torebki to 20 ml

89

Odp: jakie pojemności kupujecie?

50 ml najczęściej wink

90

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Kupuję od razu taki wiekszy, bo rzadko chodze na perfumowe zakupy. No i najczesciej decyduje sie na sprawdzone zapachy

91

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Ja zawsze kupuję swój stały zestaw perfum i są to pojemności typu 100 ml. i testery. Też bardzo lubię mieć kilka zapachów na półce, żeby wybrać taki na jaki mam danego dnia ochotę.

92

Odp: jakie pojemności kupujecie?

No tak, ja raczej też nie zmieniam perfum.

Ostatnio edytowany przez kranndd4x (2017-01-11 18:14:02)

93

Odp: jakie pojemności kupujecie?

A po co zmieniac?
___

94

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Staram się kupować jak największe pojemności, najlepiej 100ml, bo cena jest wtedy najatrakcyjniejsza. Mam też w swojej kolekcji jeden zapach w objętości 200ml - Prada Infusion d'Iris

95

Odp: jakie pojemności kupujecie?

z punktu widzenia ceny to lepiej kupić wiekszą pojemność-bardziej się opłaca..

96

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Poszukaj informacji na ten temat w Internecie. Z całą pewnością się coś sprawdzonego znajdzie w tym obszarze tematycznym smile

97

Odp: jakie pojemności kupujecie?

ja tez lubię takie małe perfumetki bo bez problemu sie mieszcza do torebki

98

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Ja wybieram większe pojemności bo wychodzą taniej.

99

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Perfumy zawsze sprawdzam w drogeriach, a później biorę taniej testery i u mnie to naturalna sprawa. W drogeriach przepłacasz i to praktycznie dwa razy, a różnicy jakościowej nie ma i jej nie widać, nawet po wyjęciu buteleczki.

100

Odp: jakie pojemności kupujecie?

Wiem, że cenowo najbardziej opłaca się kupować największe opakowanie, ale ja kpuję najcześciej to najmniejsze, bo często mi zdarza, że perfum już sie znudził a mam jeszcze połowe opakowania. Kiedyś udało mi się w duty free sklepie na lotnisku upolować zestaw DKNY 4 perfum po 10 ml, czy widzieliście gdzieś w sklepie stacjonarmym albo internetowym takie zestawy ?