1

Temat: moda męska

Wzorki, pastelowe kolory i lekkie, transparentne tkaniny to najczęściej cechy kolekcji damskich, a tymczasem w sezonie wiosna-lato 2010 prezentują się całkiem męsko... czyżby?

na wiosnę 2010 w męskiej szafie królują:

wzorzyste koszule i tiszerty, paski i cętki
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/azrouel/205311-1-pol-PL/Azrouel_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/marc/205325-1-pol-PL/Marc_large.jpeg[/img]

pastelowe kolory
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/michael-kors/205353-1-pol-PL/Michael-Kors_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/francja-elegancja/foto-trendy-meskie-wiosna-lato-2010-cz.1/coveri/203664-1-pol-PL/Coveri_large.jpeg[/img]

asymetria i "bałagan"
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/girbaud/205374-1-pol-PL/Girbaud_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/rebecchi2/205388-1-pol-PL/Rebecchi_large.jpeg[/img]


odnoszę dziwne wrażenie, że w przyszłym sezonie mężczyźni zaczną paradować w spódnicach i sukienkach... czy tylko mnie wydaje się to najzwyczajniej w świecie MAŁO MĘSKIE??

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-03-07 20:37:27)

2

Odp: moda męska

no troszkę takie zniewieściałe i niechlujne...

3

Odp: moda męska

[quote=justyna]Wzorki, pastelowe kolory i lekkie, transparentne tkaniny to najczęściej cechy kolekcji damskich, a tymczasem w sezonie wiosna-lato 2010 prezentują się całkiem męsko... czyżby?

na wiosnę 2010 w męskiej szafie królują:

wzorzyste koszule i tiszerty, paski i cętki
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/azrouel/205311-1-pol-PL/Azrouel_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/marc/205325-1-pol-PL/Marc_large.jpeg[/img]

pastelowe kolory
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/michael-kors/205353-1-pol-PL/Michael-Kors_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/francja-elegancja/foto-trendy-meskie-wiosna-lato-2010-cz.1/coveri/203664-1-pol-PL/Coveri_large.jpeg[/img]

asymetria i "bałagan"
[img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/girbaud/205374-1-pol-PL/Girbaud_large.jpeg[/img] [img]//wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/moda/trendy/trendy-meskie-na-luzie/foto-trendy-meskie-na-luzie/rebecchi2/205388-1-pol-PL/Rebecchi_large.jpeg[/img]


odnoszę dziwne wrażenie, że w przyszłym sezonie mężczyźni zaczną paradować w spódnicach i sukienkach... czy tylko mnie wydaje się to najzwyczajniej w świecie MAŁO MĘSKIE??[/quote]
Karpiel-Bułecka już paraduje... No i Piróg... więc kto wie?

4

Odp: moda męska

Trochę dziwne.....i ci modele tacy jacyś zniewieściali...........gdyby tę w paski ubrał robotnik na budowę inaczej by się prezentowało

5

Odp: moda męska

Fajne są te zdjęcia  modeli i tych ciuchów, które mają na sobie.

6

Odp: moda męska

ooooooooooo a który model wpadł ci szczególnie w oko?

7

Odp: moda męska

wszyscy.

8

Odp: moda męska

Całkowicie się z tobą zgadzam, ubrania dla mężczyzn są co raz nie męskie ;/
Korzystając z okazji, że mamy temat o modzie męskiej chciał spytać czy wg was taka koszulka nadaje się na prezent dla 19-letniego brata??  On lubi takie mroczne klimaty, a koszulka jest chyba dosyć oryginalna

9

Odp: moda męska

Niestety tak jest hmm na szczęście mój osobisty facet nie lubi tych zniewieściałych ciuchów, więc nie mam z tym problemów. Ale częściej mógłby nosić np garnitur big_smile gdyby któraś potrzebowała coś eleganckiego dla swojego faceta, to można to znaleźć wszystko w sklepie Oscar na mojekrawaty.pl smile

10

Odp: moda męska

Mój facet stawia na sportowy styl i chodzi głównie w takich koszulkach

11

Odp: moda męska

Tylko nie na każdą okazję można się ubrać na sportowo smile

12

Odp: moda męska

O tak! Mężczyzna w garniturze big_smile Uwielbiam big_smile

13

Odp: moda męska

Ja zawsze mam problem z kupnem biżuterii dla mojego faceta... za każdym razem smile A artykuły, które są w necie niewiele mi pomagają - np.: ten niewiele mi wyjaśnił - Macie do podrzucenia coś do poczytania na ten temat? wink

14

Odp: moda męska

Ciekawy wpis , zegarek , łańcuszek a czasami jakiś pierścień. Z takim rodzajem biżuterii u faceta najczęściej się spotykałam.

15

Odp: moda męska

wydaje mi się to od faceta co lubi mój np. uwielbia zegarki

16

Odp: moda męska

[url=http://x-side.eu/pol_m_ODZIEZ_Marynarki-246.html]Marynarka męska[/url] w mojej opinii do wszystkiego pasuje smile Uwielbiam je! Można ją fajnie łączyć z innymi ciuchami i przy tym wygląda zawsze męsko. Facet musi być zadbany i świeży. Nie może być zniewieściały tongue

Ostatnio edytowany przez Pandora (2014-09-11 14:30:40)

17

Odp: moda męska

Facet z dobrze dobranymi ozdobami wygląda też męsko i ja jestem za:)

18

Odp: moda męska

Ja to mam pytanie jedno. Jeśli chodzi o wakacje i jak Wasz mężczyzna idzie z wami na plażę.... Wolicie by Jego kąpielówki były bokserkami czy zwykłymi majtkami?? Chodzi mi o krój, bo mam okazję kupić . A poza sezonem jest taniej :d.

19

Odp: moda męska

Uwielbiam modne ubrania, to coś cudnego, niesamowitego kupić nowe modne ubranie w dobrej cenie. Na [url]http://www.pierreriu.com/pl/[/url] ostatnio dużo kupowałam, świetne modne ubrania, aż 36 zagranicznych marek ubrań.

20

Odp: moda męska

Wolę ubrania drwaloseksualne wink

21

Odp: moda męska

Możecie doradzić, które właściwie teraz są najmodniejsze ?nie wiem czy te na skórzanym pasku czy raczej całkiem srebrne?

22

Odp: moda męska

Może zaleci nudą ale ja też nie lubię tych wypieszczonych lalusiów gogusiów biegających za trendami mody ... facet ma być męski w męskich ciuchach miło by było,żeby były modne ale ostatnio moda męska strasznie się zbabiała.

Ostatnio edytowany przez saharra (2016-09-20 12:53:56)

23

Odp: moda męska

Trochę prawdy  w tym jest...

24

Odp: moda męska

A co z biżuterią dla mężczyzn?nie wiem czy takie naszyjniki np.  są znów popularne?

25

Odp: moda męska

Niewielu znam facetów noszących biżuterię, ale mi się podoba. Nie namawiałabym nikogo, ale też nie miałabym nic przeciwko, jeśli ktoś potrafiłby dobrać odpowiednią... cygańskie i raperskie kajdany odpadają big_smile