1

Temat: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Witam, czy któraś z pań używała kremu Zinalfat po mezoterapii igłowej twarzy? Krem ma wiele zastosowań i dobrą opinię, ale chciałabym wiedzieć opinii właśnie dotyczącej działania tego kremu po mezoterapii?

2

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Pytanie tylko na co ten krem lol Po dobrze wykonanej mezoterapii igłowej (przez doświadczonego lekarza), jakiekolwiek ślady znikają po 2-3 godzinach. Jakiekolwiek reklamowane tu kremy nic w tym nie pomogą. Jeżeli boisz się igieł, skorzystaj z mezoterapii bezigłowej, ale wykonanej przez lekarza np. aparatem JetPeel 3.

3

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa to super sprawa w szczególnosci ta igłowa, która przynosi efekty bardziej niz ta bezigłowa. Ale cóż czego się nie zrobi zeby pieknie wyglądac. A kremik jest dobry przede wszystkim antybakteryjny bo po takich nakłuciach wazne jest zeby nie wdała się jakas infekcja. Plusem jest także jego gęsta konsystencja i mimo tego bardzo dobrze się wchłania. Juz po pierwszym zastosowaniu przynosi efekty, koi skórę poprawiając znaczaco jej kondycję. Polecam napewno się nie zawiedziesz.

4

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Nie znam się na tym, i nie miałam u siebie tego zabiegu.

5

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Na pewno Hildegard Braukmann - kwestia dopasowania kremu. Po prostu pytaj przy zakupie, powinni ci konkretni doradzić. I tutaj kosmetyk będzie naturalny. Nie twierdzę, że skóra od razu w ciągu jednej chwili ci się całkowicie odmieni, ale z czasem taka odmiana na pewno będzie widoczna. To zależy od was.

6

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Ja używam krem Dermalogica, ale to jest odżywczy.

7

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Polecam krem z witaminą K

8

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Ja mam krem specjalistyczny po zabiegach laserowych, i pewnie dermatolog doradziłby właśnie taki, bo odbudowuje skórę

9

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Na pewno każdy krem łagodzący się przyda. Albo taki do cery naczynkowej.

10

Odp: Jaki krem po mezoterapii igłowej?

Ja mam z AVA fajny krem na naczynka.