1

Temat: Złoty pierścionek.

Czy uważanie, że zaręczynowym pierścionkiem powinien być złoty, jak zawsze i jak dawniej czy zdecydowalibyście się na białe złoto bądź srebro ?

2

Odp: Złoty pierścionek.

Białe złoto jest dość popularne. Tak samo mieszane: białe z żółtym. Raczej rzadko teraz się spotyka pierścionki tylko z żółtego złota.

3

Odp: Złoty pierścionek.

Jak dla mnie to ważniejsze jest to, kto mi go chce dać, niż to, z czego jest zrobiony pierścionek...

4

Odp: Złoty pierścionek.

Wszystko jest kwestią gustu. Jeśli lubisz żółte złoto, to czemu nie? Zgadzam się z milagro, że ważniejsze od pierścionka jest to, kto Ci go daje:)

5

Odp: Złoty pierścionek.

[quote=milagro]Jak dla mnie to ważniejsze jest to, kto mi go chce dać, niż to, z czego jest zrobiony pierścionek...[/quote]

To prawda, choć dość romantyczna, ale tak jest:)
Moja rodzina - czysty materializm w skażonej postaci od razu zaczęliby partnera wypytywać ile to karatów, ile dał itd itd czy jestem dla niego taka ważna, czy nie - no niektórzy ludzie tak mają, że podle oceniają. A ja np jako to słabsze ogniwo lubie unikać takich konfliktów. Wolałabym dostać pierścionek tani a do tego jakiś mały brylant - wtedy na pewno rodzinie zatkałabym usta, choć nie wiem czy to najlepszy pomysł..

6

Odp: Złoty pierścionek.

Ja też jestem osobą, która woli skromną biżuterie. Nie lubie świecić złotem dlatego bardziej podobva mi się białe złoto, które jest skromniejsze. Właśnie znalazłam na stronie pierścionek Impressimo który jest dla mnie ideałem.
Jest skromny ale bardzo efektowny. Szczególnie ten piękny splot z brylantami wpadł mi oko! Jest to pierścionek zaręczynowy moich marzeń smile

7

Odp: Złoty pierścionek.

moim zdaniem najlepiej wygląda białe złoto na taką okazję

8

Odp: Złoty pierścionek.

Ja długo mówiłam, ze mogę dostać pierścionek ze srebra, to się rodzina oburzała. Całe szczęście Ukochany stwierdził, że na tak wyjątkową okazje trzeba coś wyjątkowego i dostałam złoty. Nie jestem materialistką, ale on jest teraz dla mnie taki...specjalny. No i jak się wszyscy pytają czy złoty to mogę potwierdzić smile

9

Odp: Złoty pierścionek.

Zloto to zloto, w ciężkich czasach moze się przydać smile

10

Odp: Złoty pierścionek.

[quote=wittchen]Zloto to zloto, w ciężkich czasach moze się przydać smile[/quote]
wink) Coś w tym jest smile Złoto na wartości drastycznie nie traci tongue

11

Odp: Złoty pierścionek.

Ja to bym chciała dostać ten smile
przymierzałam go dzisiaj, ale  bez mojego połówka - pytanie jak mu powiedzieć że to już pora na zaręczyny...

12

Odp: Złoty pierścionek.

a wolicie zwykla obraczke czy z jakimiś wzorkami lub kamyczkami ?

13

Odp: Złoty pierścionek.

ja jestem zwolenniczką zwykłej obrączki

14

Odp: Złoty pierścionek.

Mały, zloty delikatny pierścionek nie jest zły, z ładnym brylantem na pewno bym przyjęła:)

15

Odp: Złoty pierścionek.

Złoty tak ale tylko z białego złota, jest subtelniejszy z wyglądu

16

Odp: Złoty pierścionek.

Odwołując się do powyższych postów na temat srebra czytałem ostatnio bardzo fajny artykuł . Także biżuteria srebrna też może być wyjątkowa i ładna. To jest sprawa bardzo gustowna. Nie powinniśmy patrzeć w ski takiej że złoto droższe to ładniejsze. Na nie których rączkach srebro będzie łądniej wyglądać niż złoto.:)

17

Odp: Złoty pierścionek.

na zaręczyny absolutnie srebro się nie nadaje, nikt sienie domyśli ze taki pierścionek może być zaręczynowy..

18

Odp: Złoty pierścionek.

Jeśli byłby pięknie zrobiony, precyzyjnie zdobiony to właściwie czemu nie? Może przyjdzie taka nowa moda do nas?

19

Odp: Złoty pierścionek.

A mnie się właśnie podoba taka i wcale nie musi być złoty pierścionek. Najważniejsze, że jest jedyny w swoim rodzaju:)

20

Odp: Złoty pierścionek.

[quote=Berenika88]A mnie się właśnie podoba taka i wcale nie musi być złoty pierścionek. Najważniejsze, że jest jedyny w swoim rodzaju:)[/quote]

Również uważam, że pierścionek zaręczynowy nie musi być złoty. Samej najbardziej podobają mi się proste, srebrne pierścionki. Jednak  akurat te które Ty pokazałaś zupełnie mi się nie podobają. Gdyby mi chłopak chciał taki dać to bym mu nim chyba pomachała na do widzenia big_smile

21

Odp: Złoty pierścionek.

Ja również jestem taką osobą. Nie chce żeby mój chłopak za bardzo się wykosztował na pierścionek zaręczynowy. Mi chodzi przede wszystkim o sam gest no to, że będziemy planować ślub. Chłopaki jeżeli szukacie jakiś standardowych pierścionków to zobaczcie . Być może tam znajdziecie coś odpowiedniego. Mój kolega z pracy ostatnio właśnie dzięki temu jubilerowi zaręczył się ze swoją już narzeczoną smile

22

Odp: Złoty pierścionek.

To mój smile

23

Odp: Złoty pierścionek.

Bardziej by mi się podobał bez tego dodatku złota, ale i tak jest piękny smile

24

Odp: Złoty pierścionek.

Oryginalny pierścionek, ładnie te kamienie osadzone.Brylanciki?

25

Odp: Złoty pierścionek.

Dzięki dziewczyny smile tak  on ma 3 brylanty smile nie spodziewałam się że taki dostanę