51

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię sportowo, elegancki styl wink Koszula na guziki, dżinsy i sportowe buciki, np. takie

52

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

koszulka i spodnie na wygodnie

53

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja stawiam zdecydowanie na  niewymuszoną elegancję:)

54

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

JA uwielbiam sukienki i spódnice. Spodnie nosze tylko materiałowe

55

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Różne mam kreacje w szafie można powiedzieć smile Lubię ubierać się elegancko , koszula , marynarka , czarne spodnie ale oczywiście jest to uzależnione od sytuacji. Kiedy potrzeba to również na sportowo żeby nie czuć się jakoś inaczej wśród ludzi. Trochę nowych rzeczy udało mi się zakupić z firmy ] , wybrałam opcję wysyłkową gdyż do Krakowa gdzie się mieszczą mam zdecydowanie za daleko.

56

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Musi być wygodnie,ale lubię łączyć sportowe ubrania,z czymś eleganckim.
Na pewno w mojej szafie nie może zabraknąć rurek wiosną:beżowe,jasne dzinsowe,coś ze wzorem.
jesien-zima:czarne,granatowe.A po domu dobrej jakości dresy,cieplutkie !

57

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

W pracy obowiązuje strój oficjalny, ale po lubię wkładać swobodne, kolorowe sukienki. Najczęściej z kolekcji sugarfree.

58

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja lubię eleganckie niepowtarzalne ubrania, zawsze korzystam z i zamawiam modne marynarki i gorstety

59

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja mam mieszany styl. Lubie sportowo, ale czasami wskakuję w szpilki i bardzo kobiece rzeczy smile

60

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja się ubieram elegancko, trochę przyzwyczaila mnie do tego praca ale lubie sukienke i wysoki obcas smile ostatnio szukałam sukienki czarnej ale z długimi rękawami i znalazłam, a co tam pochwale się wam :)macie pomysl gdzie mogłabym znaleźć cos podobnego bo powiem szczerze ze super się nosi:) tylko wlasnie cos cieplego z welny jak ta…

61

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja od niedawna zaczełam ubierać siębardziej kobieco. Do niedawna jedynie jeansy, tshirt i do tego wygodne sportowe buty. Ale teraz już jedynie obcasy, elegancka góra i jeansy smile I w sumie tak się czuje lepiej!

62

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja też mimo zimna lubię czasem założyć spódnicę do wysokich kozaczków:)

63

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Mnie też się podoba właśnie taki styl...nie wiem może takie  by się najlepiej nadawały do kozaków?jak dla mnie to ta z eko skóry jest najfajniejsza...

64

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja zazwyczaj do zwykłego stroju i ubioru kupuję dodatki. Bardzo fajne ostatnio  łańcuszki widziałam w ] jest to coś innego niż każdy przedstawia. Zazwyczaj wszyscy ludzie chcą nosić złote bransoletki jednak moim zdaniem takie wisiorki również dobrze wyglądają.
https://ecowall24.pl

Ostatnio edytowany przez patrykmalec (2023-03-15 13:53:11)

65

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię elegancko ale też tak trochę rockowo smile

66

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zależy u mnie czy idę do pracy właśnie czy tak po domu chodzę hihi Jeśli właśnie to pierwsze to ja zdecydowanie się ubieram tak elegancko ponieważ już się uważam za odpowiedzialną kobietę ale jeśli po domu to w dresach jakiś



Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga  i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio edytowany przez babelek089 (2015-06-14 19:46:40)

67

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Dodam skromnie od siebie, że z racji mojego właśnie zawodu w szkole to ja się ubieram tak bardziej na sportowo. Muszę tak jakoś chodzić ponieważ pracuję w szkole jako właśnie nauczycielka wuefu i taki styl mam już jakiś czas hihi


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga   i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio edytowany przez magdula088 (2015-06-08 17:57:46)

68

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja to preferuję bardziej taki styl oficjalny, jakaś biała bluzka czy też czarna. Ubieram się bardziej w takie podstawowe barwy chodzi mi o ubrania - preferuję właśnie granatowy, niebieski, czarny, biały czy zielony nawet hihi W zimie to się ubieram raczej tak na czarno i biało a latem bardziej radosne kolory np. zielony, niebieski, granatowy


Chcesz iść na szkolenie,ale nie możesz znaleźć nic dla siebie? Kliknij w odnośnik zobacz naszą ofertę! Znajdziesz coś dla siebie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Ostatnio edytowany przez KrystynkaA (2015-05-28 22:31:05)

69

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja ostatnio zaczęłam się ubierać bardziej elegancko. Kiedyś tylko dżinsy i koszulki. Teraz kupuję koszule, [, żakiety. Nawet zaczęłam chodzić w butach na obcasie.

70

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ubieram się różnie ale z tego względu, że jestem dość osobą poważna w firmie jest to taka korporacja to u mnie głównie panuje taki ład kolorów. Ubieram się głównie tylko w dwa kolory z tego względu, że po prostu u mnie w firmie jest tak - po prostu jak Cię widzą tak Cie piszą i nie mogę sobie pozwolić na luźniejsze ciuchy


Taki mój troche blog a taki troche on nie jest nawet moj co sadzicie całkiem on moze dawac rade czy raczej on rady nawet nie daje..Jakie to wasze informacje.

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-06-23 13:46:04)

71

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio w sklepach, nie zawsze szuka jakiejś ładnej sukience. Znalazłem wiele modnej sukni tutaj, naprawdę dobry:  Nadaje się do uczestnictwa w niektórych działaniach.

72

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Modnie i wygodnie smile

73

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Kocham klasykę, uwielbiam styl kim kardashian. Staram się mieć mało ciuchów za to dobrej jakości, ale nie bardzo mi to wychodzi smile Czernie/biele/beże  to moje kolory.

74

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Bardzo zależy u mnie dużo od pory roku. Jeśli jest tak bardzo gorąco to oczywiście ubieram się luźno..Jeśli pogoda jest zimna to wiadomo, że staram się ubierać jakieś grube swetry..Ogólnie mój styl do pracy to jest bardziej oficjalny a styl akurat tak na co dzień to na sportowo.

75

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Mój styl to sportowa elegancja smile