1

Temat: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Zapraszamy do udziału w konkursie z marką Bio-Oil - do wygrania są 3 olejki Bio-Oil o poj. 60 ml! Piszcie, które cechy kosmetyku decydują o tym, że zasługuje na miano idealnego, a 3 najlepsze wypowiedzi zostaną nagrodzone!

Szczegóły konkursu znajdziecie pod linkiem:
[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-na-forum-z-marka-bio-oil#&panel1-1[/url]

Zapraszamy!

2

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Według mnie powinien być:
* trwały
* wystarczać na długo
* dopasowany do mojego typu urody.

Takich kosmetyków szukam na sklepowych półkach i jak dotąd tylko z kilku byłam niezadowolona, a w kilkunastu znalazłam już swój ideał;)

3

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny? Mieści się w mojej najmniejszej torebce, doskonale pasuje do koloru moich paznokci i nigdy się nie kończy smile

4

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

3 cechy mojego idealnego kosmetyku:
-obłędny zapach -kokosowy lub pomarańczowy- moje ulubione:)
-poręczne opakowanie, które łatwo otworzyć i szczelnie zamknąć, ale zarazem nie zabrudza się przy używaniu kosmetyku,
-skuteczność -czyli spełnia obietnice dane przez producenta.

5

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Dla mnie idealny kosmetyk jest wtedy, gdy zdecyduję się ponownie go zakupić bez względu na cenę:) Taka sytuacja jest możliwa, kiedy:
- przekonam się, że odpowiada potrzebom mojej skóry
- pozytywnie wpływa na moją urodę, a przynajmniej na dobre samopoczucie i ocenę własnej atrakcyjności
- mogę go polecić najlepszej przyjaciółce bez obawy, że ją zawiedzie:)

6

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Różne kosmetyki mogą mieć różne cechy... jeśli mówimy o kolorowych to podstawą jest ich trwałość, nie rozmazywanie się, wydajność. Jeśli np. o żelu pod prysznic to liczy się zapach, konsystencja, nawilżanie skóry.

7

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealny kosmetyk jest poręczny, daje wiele przyjemności z jego używania i oczywiście nas upiększa!

Ostatnio edytowany przez outside (2015-01-23 14:25:39)

8

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealnego kosmetyku wciąż poszukuję, a powinien mieć te 3 cechy:
- nigdy się nie kończyć
- odejmować mi przynajmniej 10 lat (25 to piękny wiek!)
- być zawsze pod ręką.
Póki co, niestety, istnieje tylko w mojej fantazji...

9

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny to taki, który nie potrzebuje reklamy, żeby wszyscy go kupowali - a to oznacza, że ma na pewno więcej niż 3 wymagane cechy w tym konkursie:)

10

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealny kosmetyk jest:
- w pełni naturalny bez konserwantów i innych substancji chemicznych
- niemal niewidoczny na skórze, podkreśla urodę,ale jej nie zastępuje, daje efekt naturalności
- przystępny cenowo

11

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealny kosmetyk powinien być:
1) naturalny - gdyż w tym pospiesznym, zafiksowanym świecie, gdzie wszędzie niemal idzie się na ilość i ważniejszy jest pieniądz od człowieka, gdzie w pogoni za sukcesem, pakując w siebie pseudo-jedzenie i przyjmując chemię w dużych ilościach...odchodzimy od tego co nas buduje;
2) skuteczny - bo jeśli sięgamy po coś, to z myślą, że będzie tak, jak obiecuje nam producent: płacisz - masz;
3) samo-nakładający się ;D w takiej ilości, w jakiej jest dla mnie idealna w zależności od czasu, potrzeb, etc. - bym nie musiała się martwić, że zapomniałam, nie zdążyłam, za mało wzięłam, za mocno nałożyłam... wink

- To mój ideał...zapewne każdy ma inny, choć nieraz podobny - podobnie jak z mężczyznami;)

12

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Trzy szczególne cechy a jakże normalne to:  skuteczny aby z wszystkimi mankamentami sobie radził, niezastąpiony -abym nie szukała nigdy innego zamiennika i ostatnia cecha to innowacyjny bo uwielbiam nowości, które się spsprawdzają.

13

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Trzy cechy idealnego kosmetyku:
-doskonała skuteczność
-zapach produktu powinien być najprzyjemniejszy z jakim do tej pory miałam styczność
-kosmetyk ma być niepowtarzalny, stworzony specjalnie dla mnie

14

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

B - Bezpieczny dla mojej skóry, niepodrażniający i nienaruszający naturalnej bariery ochronnej skóry
I -  Innowacyjny, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań kosmetologii, musi działać! smile
O - odmładzający, najlepiej abym z każdym dniem wyglądała coraz młodziej smile Nigdy odwrotnie!

15

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealny kosmetyk działa tak samo latem i zimą, niestraszny mu deszcz i wiatr, chroni moją skórę i dba o mój idealny wygląd!

16

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny to taki, który:
- zachwyca mnie swoim wyglądem
- sprawia, że ja zachwycam urodą po użyciu go
- nie odstrasza wysoką ceną:)

17

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Cechy idealnego kosmetyku to takie:
- jest wielofunkcyjny
- jest dostępny w każdej drogerii
- jest dopasowany do moich potrzeb

18

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Mój idealny kosmetyk powinien miec trzy zasadnicze cechy: przede wszystkim nie uczulać, w miare wywazywac sie z zalozen działania produktu czyli zeby było widac efekt działania big_smile i aby mial w miare poreczne opakowanie czy dozownik bo to potrafi czasem uprzykrzyć zycie gdy chluśniemy sobie polowe np. butelki na dłoń tongue big_smile Chyba nie jestem az tak wymagająca big_smile ^^

19

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Idealny kosmetyk według mnie:
- powinien być dopasowany do moich potrzeb, albo raczej do potrzeb mojej skóry. Bardzo często podczas wyboru kosmetyków kieruję się opiniami innych osób - czytam fora, recenzje. Zawsze jednak pamiętam że każda skóra jest inna i kosmetyk który jest totalnym hitem dla innych dla mnie może okazać się bezużyteczny. Dlatego tak ważne jest testowanie, sprawdzanie co dla mnie jest naprawdę dobre, bo droga do znalezienia idealnego kosmetyku dla mnie czasem może być bardzo długa :-)
- kosmetyk musi być skuteczny - co mi z tego gdy kosmetyk pięknie pachnie i posiada fajne opakowanie, gdy tak naprawdę sam w sobie jest beznadziejny. Gdy kupuję kosmetyki zakładam że przyniesie on dla mnie wymierne efekty, takie jakie obiecuje producent, rzeczywistość jednak jak wiemy nie jest taka kolorowa dlatego znów tak ważne jest dla mnie testowanie i szukanie tego kosmetycznego ideału
- idealny kosmetyk to taki któremu mogę zaufać - może troszkę śmiesznie to brzmi, ale tak - mam kosmetyki którym mogę ufać. Wiem który z nich spełnia swoją rolę np. gdy chcę mieć pięknie rozczesane rzęsy sięgam po Volume Milion Lashes z Loreala, gdy zimą mam wysuszone dłonie wiem że mój kochany krem do rąk Johnson&Johnson mi pomoże lub gdy chcę pozbyć się przebarwień i wygładzić skórę to najlepszy dla mnie jest właśnie Bio-Oil (tak, tak to jeden z moich ulubionych, sprawdzonych kosmetyków). Jest to kilka przykładów, ale każda z nas z pewnością ma takie zaufane kosmetyki w swoich zbiorach :-)
Pozdrawiam :-)

20

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny powinien być przede wszystkim skuteczny w końcu każda z nas kupując kosmetyk ma nadzieję,że faktycznie będzie on dział i spełniał swe zadanie. Po drugie w umiarkowanej cenie tak by każdą było na niego stać i by nie musiała na niego odkładać latami. Dzięki temu będzie miał on szanse trafić do szerszego grona osób i zdobyć większe zaufanie. A po trzecie powinien mieć funkcjonalne opakowanie dzięki , któremu będzie się go łatwiej i wydajniej aplikowało. Sądzę,że tymi cechami kosmetyk idealny zjedna sobie nasze serce i na stałe zagości w naszej kosmetyczce:)

21

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny powinien spełniać wiele cech ale takie najważniejsze moim zdaniem to 1. aby był przeznaczony do typu naszej skóry np aby jej nie wysuszał lub aby za bardzo jej nie nawilżył 2 . powinien być skuteczny jeśli mamy takie zapewnienia producenta kobiety lubią gdy ktoś im mówi lub przeczytają że będą świetne efekty to takie mają być . 3 powinien być wydajny bo jeśli jest coś drogiego to raczej nie lubimy latać 2 razy lub 3 w miesiącu aby to kupić czyli wydajność też jest ważna . Pozdrawiam

22

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Cechy idealnego kosmetyku:
100% skuteczności
100% pielęgnacji
100% zapachu!

23

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

1. być skuteczny
2. nie kosztować majątku ( żeby każda pani mogla z niego skorzystać )
3. być dopasowany do każdego rodzaju skóry:)

24

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Cera gładka i aksamitna, to co zbędne zatuszowane, zapach powalający na kolana. Takie warunki powinien spełniać mój kosmetyk-ideał. Stanąłby na honorowym miejscu mojej toaletki, spychając w cień gąszcz słoiczków, buteleczek i innych pojemniczków skrywających przeróżne mazidła i pachnidła poprawiające moją urodę, a ja promieniałabym młodością i przecudnym aromatem.

25

Odp: Jakie 3 cechy powinien mieć idealny kosmetyk?

Kosmetyk idealny ma co najmniej kilka zastosowań, żeby nie było tłoku w mojej kosmetyczce, mogę sobie na niego pozwolić bez czekania na wypłatę lub premię od szefa i daje szybkie rezultaty zamiast czczych obietnic:)