151

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Oglądałam wczoraj film, w którym bohater  (Żyd) mówi: no ładne to miasto, tylko co ja na tym zarobię?... Jeśli któraś kobieta zadaje sobie takie pytanie to ja się teraz pytam, czy ona aby nie jest Żydówką?... big_smile

152

Odp: Wakacyjny flirt, romans

...raczej materialistką, dziś to już nie jest cecha narodowa tylko osobnicza:)

153

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jest platoniczną Żydówką z kapokiem filozofinczym.

36 - jest to to także cecha bynajmniej osobliwa. wink
Za brak interpunkcji na finiszu powinnaś dostać klapsa na te Twoje sople, ale to takie czepianie dla czepiania. Jest późno wiesz. Mój umysł ledwo myśli, ale zawsze zaczepia. tongue

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-01-03 03:42:17)

154

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Materializm i romansowanie często idą w parze, bo skoro nie miłość tu kieruje, to może waśnie pieniądze?

155

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najbardziej w romansie chodzi nam chyba o ten dreszczyk emocji, czego same pieniądze nie zapewnią.Tajemnica, zakazany owoc to główna zaleta romansu, to dlatego tak szybko wiele z nich się kończy, jak się dowie mąż czy żona...

156

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[b]"Zakazany owoc" z definicji to coś, czego pragniemy wbrew zakazom, a przynosi nam szkodę. [/b]
Wielu ludzi zapomina o tych trzech słowach na końcu poprzedniego zdania i skupiają się na pragnieniu czegoś, co jest oficjalnie "nieosiągalne", obwarowane zakazami, pragną tego, dodatkowo jara ich łamanie zakazu, zdobywanie czegoś, czego pozornie zdobyć się nie da lub nie wolno... pozornie, bo po pierwsze kto zabroni i jakie znaczenie by to zabranianie miało, a po drugie taki owoc często sam spada z drzewa i turla się do naszych stóp, zrzucając po drodze bieliznę. Też mi wyczyn zdobyć go.
Ja mam zawsze świadomość tego, że zakazany owoc to nic innego jak przemijające pragnienie i jeśli mu ulegniemy, możemy zostać z konsekwencjami na długo i są one zazwyczaj niewarte tego, by ulec pokusie.

157

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Szkoda jest na końcu, a za to wcześniej ile przyjemności wink

158

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ale jak tu nie ulec pokusie kiedy owoc nam się bardzo podoba i jest taki jędrny...?  smile

159

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Przyjemność można osiągnąć w inny sposób. Nie każda przyjemność do zguby prowadzi, ale ludzie są łapczywi, nie potrafią się kontrolować.

160

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tzn. jak? Np. zamiast go całować to tylko oglądać zdjęcie? Nie, dziękuję smile

161

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Przyjemność można osiągnąć w inny sposób. Nie każda przyjemność do zguby prowadzi, ale ludzie są łapczywi, nie potrafią się kontrolować.[/quote]

Ja staram się kontrolować ale nie zawsze mi się  udaje...Co robić?

162

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Finka - wzorem typowego psychologa rzeknę: opowiedz mi o tym. smile
Opowiedz jak to ostatnio straciłaś kontrolę. Może w końcu dostanę wypieków na polikach?
Jak dotąd tylko Panna 36 "w kontrolowany sposób przyznała się do utraty kontroli".

Niechcemisie - masz zupełną rację, ale gdyby ludzkość szła tylko drogą moralności...
...chyba nie muszę uszczegóławiać? Ty poza romansem w trakcie bycia single-lesbian nie miałaś takich typowych romansów z typowymi stronami trzecimi?

163

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Przyjemność można osiągnąć w inny sposób. Nie każda przyjemność do zguby prowadzi, ale ludzie są łapczywi, nie potrafią się kontrolować.[/quote]

Pewnie dlatego, że życie jest takie krótkie:)

164

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=Gabika]Tzn. jak? Np. zamiast go całować to tylko oglądać zdjęcie? Nie, dziękuję smile[/quote]
Całować swojego, nie cudzego, a cudzego... poogladać sobie zdjęcia smile

165

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To tylko tak łatwo się mówi... ;/

166

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tak to jest, że cudze bardziej kusi i pociąga, ta przysłowiowa krowa sąsiada zawsze daje więcej mleka w naszych wyobrażeniach wink

167

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To jest dla mnie trochę jak przyznanie się do tego, że nie stać nas na nic / na nikogo lepszego.

168

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie zawsze wolny jest lepszy wink Bo niby dlaczego jest wolny, pytamy zaraz i wynajdujemy mu wady wink

169

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=Virrana]Tak to jest, że cudze bardziej kusi i pociąga, ta przysłowiowa krowa sąsiada zawsze daje więcej mleka w naszych wyobrażeniach wink[/quote]

Zawsze możemy podkarmić swoją, żeby dała jeszcze więcej wink To chyba ten dreszczyk emocji jest najbardziej dla nas atrakcyjny, a nie sam cudzy facet wink

170

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To niech ktoś idzie ukraść batonik do sklepu, będzie mieć emocje przechodząc przez bramkę w strefie przykasowej. A potem przystojny, młody ochroniarz obmaca na zapleczu i powie: "Nie wypuszczę cię, dopóki nie pokażesz co masz pod... "

171

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Przystojny i młody...? U nas takich nie ma, szkoda wink

172

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Wracając do wakacji, to romanse są jednym z bardziej poszukiwanych sposobów spędzania urlopu przez singli smile Gdybym była sama to też pewnie bym tak uważała:)

173

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jadąc na wakacje nie zakładam nigdy, że muszę kogoś poznać, poflirtować... Jak jest ktoś ciekawy, to dlaczego nie, ale nic na siłę:)

174

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A ja mam ochotę na jesienny romans, wbrew pandemii, ograniczeniom itp...

175

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najczęściej takie romanse tylko ubarwiają urlop. Potem wraca się do swojego życia:)