1

Temat: Fitness w domu

Co sądzicie o ćwiczeniu oglądając filmyna youtubie. Dużo wam to pomaga ? Przy jakiej trenerce najczęściej ćwiczycie ?

2

Odp: Fitness w domu

Ćwicząc w domu schudłam prawie 15kg. Korzystałam głównie z programów treningowych amerykańskiej trenerki Jillian Michaels (część filmików dostępna jest na youtube) oraz Cassie Ho (blogilates.com). Należy jednak pamiętać, że ćwiczenia dadzą efekty tylko wtedy, gdy połączymy je ze zdrowym odżywianiem smile

3

Odp: Fitness w domu

Pewnie, że w domu się da tylko trzeba mieć motywację smile

4

Odp: Fitness w domu

ja nie mam trenerki a trenera big_smile jest nim moja 2 połówka zawsze pilnuje żebym ćwiczenia wykonywała dobrze oraz żeby nie zapomnieć o dodatkowej serii i powtórzeniach. Osobiście uważam że takie oglądanie dobrych planów treningowych na yt i ćwiczenie według nich jest dobrym pomysłem tylko trzeba się zaprzeć w sobie żeby zmotywować się do ćwiczeń przynajmniej co 2 dzień wink

5

Odp: Fitness w domu

[quote=amesia00]Pewnie, że w domu się da tylko trzeba mieć motywację smile[/quote]
Da się da:) Wiem po sobie. najgorzej jest ruszyć cztery litery a później to już idzie z górki. Ja np. teraz nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Robię przerwę raz w tygodniu ale wtedy idę na spacer lub się rozciągam. Inaczej chyba bym oszalała:) Mam za sobą 10 kilogramów i stawiam teraz głównie na rzeźbę. Od jakiegoś czasu robię ćwiczenia na brzuch i biegam smile Mam nadzieję, ze do wakacji będę miała 6-cio pak i wyrzeźbione uda smile

6

Odp: Fitness w domu

Ja mam takie etapy że ćwiczę w domu a potem jakoś mi się nie che a potem znowu.
Na siłownię czy na zajęcia zumby szkoda mi ostatnio kasy więc znowu jest etap domowy.
Mój mąż z kolei tak się zawziął, że ostatnio w domu ćwiczy codziennie i powiem Wam że widać efekty

7

Odp: Fitness w domu

Ćwiczenia w domu nigdy nie będą tak skuteczne jak treningi na siłowni.

8

Odp: Fitness w domu

Najskuteczniej jest ćwiczyć i w domu i na siłowni:) A jak będzie dla kogo schudnąć to jest to najlepsza motywacja...:)

9

Odp: Fitness w domu

Ale czy trzeba mieć dla kogoś schudnąć po prostu uważam, że można dla samej siebie  ; )) jeśli akurat o mnie chodzi to ja właśnie uprawiam sobie fitness w domu i łączę przyjemne z pożytecznym bo jak wykonuję ćwiczenia to jeszcze dodatkowo sobie oglądam seriale ; ))

10

Odp: Fitness w domu

Kwestia człowieka, ja próbowałam ćwiczyć w domu nie raz. Nie mam jednak takiej motywacji, jak przy wyjściu do klubu fitness i atmosfery z nim panującej. Trzeba dużej determinacji, by zmobilizować się do ćwiczeń w domu.

11

Odp: Fitness w domu

A znacie jakąś dobrą wypożyczalnię sprzętu fitness by ćwiczyć w domu ?
Ktoś już korzystał. Moja mała mieścina nie daje mi możliwości wyjścia do fitnessklubu

12

Odp: Fitness w domu

Ja wolę siłownię, gdzie ktoś nade mną stoi i mnie pilnuje, żebym nie odpuszczała wink Ale w domu zwykle ćwiczę z Mel B, Jillian Michels i Matką Boską Chodakowską big_smile

13

Odp: Fitness w domu

Często ćwiczę przy takich filmikach, mam też w domu hantle i różne sprzęty fitnessowe, więc mogę sobie pozwolić na urozmaicanie treningów.

14

Odp: Fitness w domu

Ja już nie ćwiczę z filmików ja przede wszystkim to sobie ćwiczę w taki sposób, że zamówiłam płytę i włączam sobie wszystko jakby to powiedzieć po kolei. Tam wszystko mam odpowiednio z wszystkimi intrukcjami. Jest to dla mnie odpowiednia rzecz i bardzo mi się ona podoba. Nie lubię tak jakoś ćwiczyć z filmików z YT.

15

Odp: Fitness w domu

Koleżanka ćwicząc w domu z Chodakowską schudła 20 kg w rok. I nie trzyma jakoś specjalnie diety. Także da się, tylko trzeba mieć dużo dyscypliny i samozaparcia. Ja osobiście wolę aktywność poza domem, jak bieganie czy rower. Bardziej mnie to relaksuje.

16

Odp: Fitness w domu

Ja tak właśnie ćwiczę i czuję się z tym bardzo dobrze.

17

Odp: Fitness w domu

[quote=KarolinaK]Ja już nie ćwiczę z filmików ja przede wszystkim to sobie ćwiczę w taki sposób, że zamówiłam płytę i włączam sobie wszystko jakby to powiedzieć po kolei. Tam wszystko mam odpowiednio z wszystkimi intrukcjami. Jest to dla mnie odpowiednia rzecz i bardzo mi się ona podoba. Nie lubię tak jakoś ćwiczyć z filmików z YT.[/quote]

Skoro ćwiczysz z płyty to właściwie na to samo wychodzi wink. Też mam kilka płytek w zasadzie.

18

Odp: Fitness w domu

Ja nie mam płytek. Zwykle ćwiczę z youtube, motywuje mnie to.

19

Odp: Fitness w domu

Witam. Ja tak ćwiczę każdego dnia z Ewą Chodakowską. Ćwiczę tak już ponad pół roku i na razie nie widzę potrzeby zmian. Kiedyś wstydziłam się iść do klubu fitness bo nie miałam w ogóle kondycji. A teraz tak się już przyzwyczaiłam, że nie muszę. Pozdrawiam.

20

Odp: Fitness w domu

ja coś próbowałam z mel b ale szybko mi zapał przeszedł.

21

Odp: Fitness w domu

Też ostatnimi czasy nie bardzo lubię ćwiczyć z Mel B, polecałabym Ci po prostu zmienić filmiki.

22

Odp: Fitness w domu

Fajny sposób na trochę ruchu, bez dodatkowych kosztów i małej stracie czasu big_smile Mel B jest fajna!

Ostatnio edytowany przez vinnaha20 (2015-07-30 20:35:52)

23

Odp: Fitness w domu

Tak ja trochę trenuję. Tylko, że muszę mięć czas. Zwykle jak przychodzę do domu to mi się nie chcę..Dlatego opuszczam fitness. Później dopiero się zastanawiam i myślę, dziewczyno trening sam się nie zrobi i na weekend tak w piątek, sobotę i niedzielę trenuję samej fitness w domu.

24

Odp: Fitness w domu

Ja sama ćwiczę, bez filmików. Za to moja znajoma, która jest w ciąży znalazła w sieci świetny portal z treningami dla przyszłych mam. Wiele dobrego słyszałam o tych [url=http://e-mama.tv/index.php/cwiczenia-dla-kobiet-w-ciazy-91-dni-274.html]ćwiczeniach dla kobiet w ciąży[/url], dlatego postanowiłam się tym z Wami podzielić. Przygotowała je fizjoterapeutka z doświadczeniem w pracy z ciężarnymi. Trening jest zatem bezpieczny i dla płodu, i dla przyszłej mamy.

25

Odp: Fitness w domu

Warto ćwiczyć przez całą ciążę, tylko zanim zdecydujemy się na konkretny trening to warto byłoby to skonsultować z naszym lekarzem prowadzącym.