1

Temat: Depilacja ciała

Dziewczyny jaka metoda depilacji wg Was jest najlepsza ? Ciagle szukam najodpowiedniejszej - próbowałam już chyba wszystkiego prócz depilacji laserowej na którą  poprostu mnie nie stać ... Znacie jakieś sprawdzone produkty ( kremy , pianki , plastry ) które mozecie mi polecić ? Dodam ze mam bardzo wrażliwą skórę i po każdej depikacji wyskakują mi nieestetyczne krostki hmm

2

Odp: Depilacja ciała

ja się golę maszynką... próbowałam plastrów, wosków i tych innych wynalazków, ale... pozostaję przy maszynce smile

3

Odp: Depilacja ciała

Ja zaczęłam próby z depialcją od pianki Veet - i dostałam okropnego uczulenia no zostawały czarne kropki.
Potem przerzuciłam się od razu na depilator:
masuje nogi stosując peeling
nastepnie biore kostke lodu i smaruje by tak nei bolało
później depilator
a na końcu krem po depilacji Veet
i mało tych kropeczek mam i następnego dnia nic już nie ma.

4

Odp: Depilacja ciała

ostatnio rozglądałam się za depilatorami... może spróbuję, o nich akurat słyszałam sporo dobrego... no i nei ma niebezpieczeństwa, że się zatnę smile

5

Odp: Depilacja ciała

Laserowa, ale droga i przereklamowana. Co pół roku trzeba powtarzać, a do ideału to daleko.

6

Odp: Depilacja ciała

A ja słyszałam, że laserówką 3 razy się powtarza i do końca życia spokój.

7

Odp: Depilacja ciała

[quote=malenka84]Ja zaczęłam próby z depialcją od pianki Veet - i dostałam okropnego uczulenia no zostawały czarne kropki.
Potem przerzuciłam się od razu na depilator:
masuje nogi stosując peeling
nastepnie biore kostke lodu i smaruje by tak nei bolało
później depilator
a na końcu krem po depilacji Veet
i mało tych kropeczek mam i następnego dnia nic już nie ma.[/quote]

A jakiej firmy depilatora masz ? I po jakim czasie Ci włoski odrastają ? Jak ja używałam depilatora Philipsa to miałam wrażenie ze nie wyrywa włosków z cebulką - po kilku dniach juz mi odrastały hmm

8

Odp: Depilacja ciała

[quote=malenka84]A ja słyszałam, że laserówką 3 razy się powtarza i do końca życia spokój.[/quote]

Też tak słyszałam. Ale to bajka...

9

Odp: Depilacja ciała

moja koleżanka po depilacji laserowej miała straszne problemy ze skórą... wyglądało to naprawdę brzydko sad

10

Odp: Depilacja ciała

Ja mam wygrany tongue
wiec dużo do gadania nie miałam tongue




Na poczatku było tak, że zaczynałam depilatorem a kończyłam maszynkę - ale po czasie sie nauczyłam Go używać.

Co ile czasu?
co jakieś 5 - 6 dni.

A maszynką jak ogolę rano to wieczorem juz są lekkie odrosty neutral Normanie włoski rosną później powoli.

11

Odp: Depilacja ciała

[quote=justyna]moja koleżanka po depilacji laserowej miała straszne problemy ze skórą... wyglądało to naprawdę brzydko sad[/quote]


Dobrze wiedzieć, bo ja zbierałam na depilacje pach tongue, bo do nich używam maszynki i jest to nużące - nie powiem tongue bo nie mam odwagi do depilatora lub wosku.


słyszałam, ze super jest depilacja cukrowa na te miejsca delikatniejsze -ale to tylko słyszałam

12

Odp: Depilacja ciała

co do cukrowej - zależy od pasty, kiedyś zrobiłam sama i była porażka big_smile

13

Odp: Depilacja ciała

wybieram sie za niedługo na depilację pach do kosmetyczki
a depilacje cukrową stosowałam sama ( jednak trzeba do tego nabrać wprawy ) i naprawde mniej boli niż np. przy plastrach smile

14

Odp: Depilacja ciała

No ja jeszcze nie robiłam, ale raz w chwili wolnej zrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie tongue

Nie boisz sie bólu jaki Ci sprawi kosmetyczka tongue?

15

Odp: Depilacja ciała

[quote=justyna]co do cukrowej - zależy od pasty, kiedyś zrobiłam sama i była porażka big_smile[/quote]

Jak sama robiłam to też porażka ale potem kupiłam opakowanie na allegro

16

Odp: Depilacja ciała

[quote=malenka84]No ja jeszcze nie robiłam, ale raz w chwili wolnej zrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie tongue

Nie boisz sie bólu jaki Ci sprawi kosmetyczka tongue?[/quote]


Niee ... ( po tatuażach stwierdziłam ze tylko urodzenie dziecka moze być wiekszym bólem ) . Zresztą kształcę się obecnie na kosmetyczke i chce na własnej skórze zobaczyć jak to jest smile

17

Odp: Depilacja ciała

Czyli to będzie dla Ciebie pierwszy raz?

18

Odp: Depilacja ciała

polecam depilacje woskiem-boleśnie, ale skutecznie.

19

Odp: Depilacja ciała

z depilacją woskową pach - tak smile

20

Odp: Depilacja ciała

Uzywalam kiedys depilatora, ale strasznie bolala taka depilacja. Teraz uzywam kremow VEET, a czasem maszynki.

21

Odp: Depilacja ciała

Z ta laserowa to nei jest tak kolorowo - nie daje dozywotniej gwarancji . Ja polecam plastry - boli ale spokoj na dlugo. Po pewnym czasie tego bolu tak zu nie czuc tak samo jak w czasie depilacji depilatorem.

22

Odp: Depilacja ciała

Hmm to faktycznie ciężkie jeśli człowiek ma wrażliwą skórę, ale obecne depilatory np. BRAUNA są do tego przystosowane - wg. mnie jest to jednak najlepszy sposób depilacji. Oprócz tego uważam, że dobrze jest także mieć golarkę z żelem i to w sumie jest nie zawodny sposób, co prawda musisz często powtarzać ten zabieg.
Plastry, kremy, wosk - beznadzieja.

Ponadto polecam także, krem (balsam) osłabiający odrastające włoski z firmy Avon Skin so soft - koszt w obecnym 14/2009 katalogu 10,90 zl.

23

Odp: Depilacja ciała

Używam maszynek  albo pianki veet

24

Odp: Depilacja ciała

Pianka Veet ... tego jeszcze ni używałam. Muszę wypróbować. wink

25

Odp: Depilacja ciała

Spróbuj dla mnie jest odpowiednia