1

Temat: Kolorowanki

Drodzy rodzice , jak spędzacie razem czas wolny z dzieckiem ? Ja staram się robić coś ciekawego i nie mam tutaj na myśli oglądania telewizji. Postanowiłam że będziemy raz na jakiś czas kolorować online , korzystamy ze strony:  dzięki której naprawdę dobrze się bawimy , dziecko pobudza zmysły.

Ostatnio edytowany przez Tryfena (2014-12-09 13:11:18)

2

Odp: Kolorowanki

Można z dzieckiem lepić z plasteliny różne rzeczy, to też dobra zabawa i kreatywna:)

3

Odp: Kolorowanki

My też kolorujemy, ale "analogowo", na zwykłym papierze.

4

Odp: Kolorowanki

Moim zdaniem jest to bardzo nie trafiony sposób, który jeszcze bardziej uzależnia dziecko od korzystania z komputera i tabletu. O wiele lepiej będzie, jeżeli zakupisz mu tradycyjną kolorowankę i kredki, dzięki którym zajmiesz mu czas oraz pozwolisz na rozwój kreatywności.

Ostatnio edytowany przez inecka (2015-05-16 16:16:31)

5

Odp: Kolorowanki

nie lepiej kupić dziecku kolorowankę zwyczajną, albo książeczkę do poczytania? ja w zasadzie tak robię, siadamy razem z dzieckiem, razem czytamy albo kolorujemy, jest to fajna rodzinna rozrywka. Mogę polecić księgarnię internetową  , na której ja kupuję takie rzeczy. Hurtowo zamawiam kilka kolorowanek i książeczek i później nie muszę biegać po sklepach i szukać smile

6

Odp: Kolorowanki

Ja ze swoimi dziewczynami lepimy, wycinamy, malujemy, kolorujemy, budujemy, rozwiązujemy, układamy, sklejamy, tworzymy i wszystko co się da, ale raczej w realu.
Nie zabraniam bawić im się np. tabletem (nie wychowuję odmieńców), ale to pod nadzorem i tylko trochę wink
Poza tym one same wolą robić coś ze mną wink


Wolimy spędzać czynnie czas, uprawiamy dużo sportu i ruchu, zgodnie z tym, co wyczytałam tutaj:  Zapraszam wszystkich!!!

Ostatnio edytowany przez klassa (2015-05-29 16:51:58)

7

Odp: Kolorowanki

Moja córeczka koloruje dosłownie wszystko, odkąd potrafi utrzymać kredkę:). Ostatnio jednak woli szaleć z naklejkami. Dlatego też kupiłam jej nie dawno książeczkę kreatywną z serii  i w czasie zabawy poznaje np. różne polskie zabytki. Co najważniejsze ten "prezencik" jest polskiej produkcji i jestem pewna, że wytrzyma kreatywność mojego dziecka:)

8

Odp: Kolorowanki

Mi zawsze uda się wydrukować zestaw ciekawych kolorowanek dla dziecka wink Czasem potrafię zrobić masę solną i różne rzeźby tworzę z dzieckiem big_smile Oczywiście nic nie wyrzucam, wszystko chowam żeby jak dorośnie powspominać jak mały był smile

9

Odp: Kolorowanki

Ojjj to pewnie masz duży dom big_smile

Ja niestety części rzeczy muszę się pozbywać. Bo nie mam gdzie wszystkiego trzymać smile o ile rysunki można trzymać to już rzeczy która mają większe gabaryty nie mieszą mi się w mieszkaniu...

Ostatnio edytowany przez KKasia (2015-07-28 18:18:34)

10

Odp: Kolorowanki

Ciekawe zabawki i kolorowanki przeważnie wybieram na. Jest tego mnóstwo w internecie tak btw.

11

Odp: Kolorowanki

Mi ostatnio przypadły do gustu w szczególności kolorowanki dla dorosłych. Dawniej za nimi nie przepadałam, wydawało mi się to dziwne, jednak gdy u koleżanki pokolorowałam to bardzo mi się spodobały.

12

Odp: Kolorowanki

[quote=baniuk_a]Mi ostatnio przypadły do gustu w szczególności kolorowanki dla dorosłych. Dawniej za nimi nie przepadałam, wydawało mi się to dziwne, jednak gdy u koleżanki pokolorowałam to bardzo mi się spodobały.[/quote]
Co masz konkretnie na myśli? Jakie to kolorowanki?

13

Odp: Kolorowanki

Mi ostatnio przypadły do gustu w szczególności kolorowanki dla dorosłych. Dawniej za nimi nie przepadałam, wydawało mi się to dziwne, jednak gdy u koleżanki pokolorowałam to bardzo mi się spodobały.
Co masz konkretnie na myśli? Jakie to kolorowanki?
] tutaj może nie ma ich dużo ale ogólnie nie jest łatwo znaleźć w sieci darmowe. Na start z pewnością starczy jeżeli chcecie przetestować je na sobie. Na początku może się wydawać to dziwne ale teraz gdy mam trochę czasu siadam do kolorowania. W sklepach można kupić takie książeczki z tymi kolorowankami np w empiku czy też innych
Naprawdę całkiem sporo ich mają i można się w nie nieźle wkręcić, ja przepadam za różnymi kwiatowymi motywami.

14

Odp: Kolorowanki

Tu masz całkiem sporo darmowych kolorowanek dla dorosłych:

Tylko drukarkę i kredki musisz mieć swoje;)

15

Odp: Kolorowanki

My wolimy wydzieranki smile No i plastelinę uwielbiamy

16

Odp: Kolorowanki

Jesienią można ludziki z kasztanów porobić.

17

Odp: Kolorowanki

My drukujemy z sieci i razem kolorujemy różne obrazki:)

18

Odp: Kolorowanki

Ja kupiłam jedne kolorowanki dla synka, a drugie dla siebie smile duże wyciszenie i przyjemność

19

Odp: Kolorowanki

Kolorowanie przez internet to żadna przyjemność. Dzieci powinny się uczyć malowania czy kolorowania w tradycyjny sposób, ponieważ bardzo ważne jest ćwiczenie ręki. Powiem wam, że niedawno znalazłam stronę internetową ze wspaniałymi, tekturowymi domkami  które można malować wedle własnego uznania. Dziecko na pewno będzie zadowolone z takiego prezentu, a większe makiety można malować wspólnie. Jak dla mnie jest to świetna zabawa dla całej rodziny, którą można również przenieść w plener.

20

Odp: Kolorowanki

Fajne są kolorowanki z motywem mandali, świetnie uspokajają dzieci.

21

Odp: Kolorowanki

Moje lubią takie z dinozaurami i innymi zwierzakami...

22

Odp: Kolorowanki

Fajne są kolorowanki typu mandale, działają uspokajająco.

23

Odp: Kolorowanki

Ze zwierzątkami ma wydawnictwo RM, bardzo fajne są tam też naklejki w środku kolorowanki