1

Temat: jak obliczyć termin porodu?

Zazwyczaj jak dowiadujemy się, że jesteśmy w ciąży to z czasem lekarz nam mówi przewidywaną datę porodu, ale przecież nie potrzebujemy do tego lekarza. Jeśli dziecko było planowane, zresztą, nawet jeśli nie to wszystko można sobie policzyć. Można skorzystać z porad , by mniej więcej wiedzieć gdzie znaleźć punkt zaczepienia. Można to zrobić samemu, a potem zobaczyć czy Wasz wynik pokryje się z tą datą podaną przez lekarza, a później już podczas samego porodu.

2

Odp: jak obliczyć termin porodu?

Chyba najlepiej to zrobi lekarz, a zresztą i tak różnie bywa, czasem się rodzą wcześniaki, czasem tydzień później niż wyliczy:)

3

Odp: jak obliczyć termin porodu?

Zazdroszczę, że już obliczacie sobie termin porodu... Ja od jakiegoś czasu też staram się o dziecko, jednak na razie nie były to starania udane. Koleżanka poleciła mi ostatnio też taką aplikację z kalendarzykiem, tyle że ten oferuje obliczanie dni płodnych co jest mi teraz bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że w następnym miesiącu się uda i też będę mogła wyczekiwać mojego Maluszka! wink

4

Odp: jak obliczyć termin porodu?

Lekarz to zrobi najtrafniej, a potem i tak urodzi się kiedy samo będzie chciało:)

5

Odp: jak obliczyć termin porodu?

9 miesięcy to termin umowny, czasem bywa że jest 9,5 smile

6

Odp: jak obliczyć termin porodu?

Najlepiej to zrobi lekarz:)