1

Temat: Analiza sylwetki - gdzie?

Gdzie w sieci można sobie zrobić co takiego jak test wyglądu sylwetki, czy analiza sylwetki - są takie możliwości gdzieś? Chodzi mi o to, żeby wiedzieć jak wpisuję się w aktualne rozmiarowki ubrań czy coś sie pozmieniało w tej całej modzie itd czy nie.
Co nie kupię ciucha w sieci, to nie pasuje..

2

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

ciuchy z internetu tez nie raz się zraziłam ale od tego mam krawca, co do analizy sylwetki najlepiej jeśli określi to specjalista bo mi np. samej ciężko i także mam z tym problem jednak polecam ksiazke twój osobisty stylista kendala farr jest opisany każdy typ i w czym najlepiej wyglada

3

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

Też chciałabym mieć własnego krawca, ale u  nas w okolicy z krawcami kiepsko - nie z tej epoki sami są;)
Natomiast jeśli chodzi o zakupy odzieży damskiej w sieci, to  mają coś takiego jak analiza sylwetki - po zrobieniu jej ubrania dopasowuje się - w każdym razie te z ich sklepu - naprawdę bardzo dobrze. To ważne, bo w sumie niby w sklepach z ciuchami można je odsyłać, jak nie pasują, ale na własny koszt, więc nie jest to deal życia:)

4

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

ciekawy sklep az może się na cos skuszee

5

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

Nie słyszałam za bardzo o takiej analizie sylwetki. Brzmi bardzo ciekawie.

6

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

Jest ponoć 12 typów figury, ale mi wystarczy to, że wiem, że muszę uważać na brzuch i biodra, a poza tym jest ok:)

7

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

No za dużo jest już tych wszystkich figur big_smile jakieś dzwony i kielony big_smile Ja wiem, ze jestem gdzieś w gruszce i mi to wystarczy, bo wiem na co mniej więcej uważać big_smile

8

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

Najlepiej stanąć przed lustrem przy dobrym świetle i ono nas zanalizuje najlepiej:)

9

Odp: Analiza sylwetki - gdzie?

Ja zawsze patrzę na ogólne wrażenie wizualne figury i nie skupiam się na drobnych defektach.