1

Temat: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Witajcie, chciałam podjąć temat, który pomoże mi wyciągnąć wnioski na temat zachowań, preferencji dzieci w wieku 6-10 lat. Jakie Waszym zdaniem są te dzieciaki? Co lubią, o czym najczęściej myślą, jak do nich dotrzeć? Proszę o Wasze przemyślenia.

2

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

moim zdaniem to są dzieci które tylko myślą o tym, jaki nowy gadżet mają im kupić rodzice, a moja znajoma to nawet płaci dziecku żeby się uczyło bo inna motywacja nie działa ...:/

3

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

To wszystko zależy od dziecka, każde jest inne.

4

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Jakie są u was w szkole ceny ksera? Zastanawiam się czy się opłaca w domu drukować bo chyba jak płacimy kilka groszy za stronę to szkoda tuszu big_smile

5

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

W szkole i obok ksero jest zawsze droższe niż w innych punktach, minimum kosztuje 20 gr za stronę i to przy większych ilościach, bo na sztuki to i 50 gr za stronę.

6

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Te maluszki jeszcze w miarę słuchają nauczyciela ,co nie można powiedzieć o gimnazjalistach

7

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Plagą są telefony i tablety, dzieci z nudów używają ich nawet na lekcjach zamiast skupić się na nauce...

8

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

To jeszcze jest fajny wiek ,bo małe dzieci słuchają ,tylko nie potrzebnie rodzice pozwalają brać tablety do szkoły ,bo dziecko chce się pochwalić ,a nie słuch nauczyciela .

9

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Dzieci są różne, ale większość jest rozbieganych, trudno nad nimi zapanować...

10

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Głośne... Za głośne... Koleżanka pracuje w takiej szkole i już ma problemy ze słuchem, kobieta 33 lata...

11

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Rozbrykane i rozpieszczone, do tego w większości przeklinają jak dorośli... Co się dzieje w ich domach...?