1

Temat: wasz ulubiony podkład

tak jak w temacie jaki lubicie podkład + napiszczie jaką macie cere smile

2

Odp: wasz ulubiony podkład

cera mieszana, podkład Vichy

3

Odp: wasz ulubiony podkład

Cera bliżej nieokreślona ze skłonnością do niedoskonałości... Używam obecnie matującego kremu DD Ladycode (by Bell) i spisuje się w miarę ok. Ogólnie jeszcze nie trafiłam na swojego ulubieńca w tej kategorii.

4

Odp: wasz ulubiony podkład

podkład AA, cera mieszana

5

Odp: wasz ulubiony podkład

Ingrid Cosmetics:)

6

Odp: wasz ulubiony podkład

Ostatnio nie używam właściwie podkładu. Wystarcza mi BB Idealia z Vichy. Fajnie kryje drobne niedoskonałości, poprawia koloryt i nawilża skórę. smile

7

Odp: wasz ulubiony podkład

A świetnie znany mi ww. kremik. Używałam go latem, ale już mi się skończył. Lekki, nie zatyka porów i ma do wyboru dwa odcienie; dla jasnej skóry i ciemniejszej. Dobry wybór.

8

Odp: wasz ulubiony podkład

A ja jeszcze nie znalazłam takiego, który kupiłabym drugi raz. Tyle jest podkładów, że w zasadzie przy częstotliwości, z jaką ich używam, za każdym razem próbuje kolejnego. Cera... wrażliwa, jasna, czasami problem z naczynkami.
Ostatni, który próbowałam to Ingrid i jest ok. Fajny był też Bell Perfect Skin.

9

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja jestem wielką fanką kosmetyków mineralnych i takie tez są moje ulubione podkłady. Poza tym, który sama sobie kręcę z półproduktów, lubię podkłady Lily Lolo, Everyday Minerals, Earthnicity Minerals. Dawniej używałam podkładu Toleriane z La Roche Posay i też bardzo go lubiłam (świetnie kryje, można sobie darować korektor)

10

Odp: wasz ulubiony podkład

[quote=Hagia]A świetnie znany mi ww. kremik. Używałam go latem, ale już mi się skończył. Lekki, nie zatyka porów i ma do wyboru dwa odcienie; dla jasnej skóry i ciemniejszej. Dobry wybór.[/quote]

Cała linia świetnie dba o skórę. Polecam uwadze serum idealizujące i krem pod oczy z tej serii. Ten ostatni świetnie radzi sobie z oznakami zmęczenia, ładnie koryguje i rozświetla skórę. W mojej kosmetyczce gości na stałe. smile

11

Odp: wasz ulubiony podkład

cera wrażliwa, używam podkładu z AA - kość słoniowa

12

Odp: wasz ulubiony podkład

Polecam podkład Revlon. Doskonale kryje niedoskonałości, nawilża skórę oraz długo utrzymuje się na twarzy. W dobrej cenie kupiłam w sklepie najwiekszerabaty.pl . Duży wybór odcieni.

13

Odp: wasz ulubiony podkład

ja używam z AA od lat, czasem podkład Soraya kryjący

14

Odp: wasz ulubiony podkład

Nie używam podkładu ;-)

15

Odp: wasz ulubiony podkład

Z tym też mam mega problem. Często zmieniam podkłady. Miałam jeden ulubiony z Chanel ale przestali go produkować:(

16

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja długo zastanawiałam się nad kupnem podkładu revlon, a teraz żałuję, że nie kupiłam go wcześniej. Za dużo nasłuchałam się o jego ciężkości. Wcale nie jest ciężki! Prezentuje się pięknie na twarzy. Kryje zaczerwienienia i niedoskonałości. Nie zostawia tłustości na twarzy. Nie widać, że jest na twarzy.

17

Odp: wasz ulubiony podkład

Dla mnie musi być delikatny, dlatego od dłuższego czasu wygrywa mus - w ogóle musy są lepszą opcją moim zdaniem, bo bardziej naturalnie wyglądają wink

18

Odp: wasz ulubiony podkład

Podkład ciężka sprawa ale mogę polecić Borjouis Healthy Mix - przyjemne, ładnie pachnie, krycie średnie, ładnie, naturalnie wyglada na buzi smile skóra MEGA wrażliwa (w trakcie leczenia uczulenia) smile

19

Odp: wasz ulubiony podkład

A ja właśnie sobie kupiłam taką nowinkę z Maybelline  z kompleksem energetyzującym. Bardzo ładnie dopasowuje się do skóry i trzyma przez wiele godzin. Znacie?

20

Odp: wasz ulubiony podkład

Znam i bardzo lubię smile Fajnie kryje niedoskonałości i nawilża cerę. No i naprawdę długo się trzyma smile

21

Odp: wasz ulubiony podkład

mi się właśnie kończy i chcę zmienić na inny. ja to zawsze mam problem z odpowiednim dobraniem koloru. zawsze jest za jasny albo za ciemny tongue a jak z konsystencją i nakładaniem?

22

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja używam korektora w pisaku Vipery jako podkładu bo mam dużo przebarwień po lecie...

23

Odp: wasz ulubiony podkład

Mam go, jest świetny smile

24

Odp: wasz ulubiony podkład

Ostatnio zaczęłam się lubić z podkładem Match Perfection od Rimmela smile

25

Odp: wasz ulubiony podkład

@eMzI, on jest dostępny w 6 odcieniach. Bez problemu sobie dobierzesz, bo wyglądają naturalnie.