1

Temat: Ciepła kreacja dla świadkowej

Dziewczyny, pod koniec marca będę świadkiem na ślubie kościelnym. W co się ubrać, by wyglądać przyzwoicie i nie trząść się z zimna? Wszyscy mówią, że trzeba założyć jakąś sukienkę koktajową. Mam taką - kolor czerwonego wina, elegancka, ale bez rękawów :-( Nie wiecie, gdzie można dokupić do niej jakiś ładny, cieplejszy i duży szal w podobnym kolorze? A może lepszy będzie żakiet? Nie chcę wydawać kasy na jakiś kostiumik, który założę tylko raz...
Dzięki z góry za wszelkie rady i pomoc.

2

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Myślę, że żakiet będzie tu dobrym pomysłem, a w marcu to i nawet jakiś elegancki płaszcz na wierzch się nada. Żakietu możesz poszukać np. w Solarze, w Simple czy Gapie. Mają tam różne eleganckie ciuchy, między innymi na takie właśnie wyjścia.

3

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Wielkie dzięki! Wpadnę tam i popatrzę, co mają.

4

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Elegancki żakiecik w każdej sieciówce można dostać...

5

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Ostatnio szukałam czegoś eleganckiego i opowiem Wam, że trudna sprawa, jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia

6

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Naprawdę dobre jakościowo ubrania zaczynają się od 100 zł. w górę, radzę wejść do dobrego butiku gdzieś w galerii w większym mieście, nie do sieciówki

7

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Napisz nam tutaj jak było na weselu i w co byłaś ubrana ?

8

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Mnie się bardzo podobają kreacje w zielonym i niebieskim kolorze, dobrze pasują do białej sukni panny młodej

9

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Niebieskie są świetne, ja miałam jako świadkowa niebieską, ale taką delikatną. Dość intensywny kolor i wahałam się nad ozdobieniem szyi i dekoltu, bo były lekko odsłonięte. Zdecydowałam się na naszyjnik , któy świetnie uzupełniał się z moimi pozostałymi dodatkami i z samą kreacją smile.

10

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Do blond włosów pasuje, ale dla brunetki to jednak inny kolor. Macie jakieś pomysły...?

11

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Ja myślę, że oszołomisz wszystkich, jeśli wystąpisz w sukience od ciekawego projektanta, np. w sieci można znaleźć butik (MYS Wspólna 27), który promuje sukienki projektu Jacoba Birge. Do tego masz na miejscu odpowiednie dodatki: skórzane buty i eleganckie torebki. Wiem, bo mam parę butów - są przepiekane, a jak kupisz do nich takie małe urocze dodatki, to będziesz mogła je nosić też na inne okazje (dodatki zmieniają wygląd nie do poznania:-)

12

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Moim zdaniem czerwona sukienka to kiepski pomysł na wesele. Będziesz się bardzo "rzucała w oczy", a w centrum powinna być Panna Młoda. Myślę, że niekoniecznie trzeba się ubierać u projektanta, by mieć piękną kreację, ja zwykle kupuję po prostu którąś, bo są eleganckie i występują w neutralnych kolorach. Na górę można ubrać żakiet albo płaszczyk. Ten drugi chyba bardziej wskazany.

13

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

ja bardzo fajne kreacje nie takie typowo weselne widziałam , piękne sukienki cienowane w kolorze ciepłego beżu z paskiem, na ślub cywilny jak najbardziej pasują bo na szczęście odchodzi się już od princesek i tego typu sukienek, które nigdy mi się nie podobały.

14

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Bardzo ładne są smile

15

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Starsza druhna powinna mieć kremową lub jasnoszarą kreację, coś stonowanego.

16

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Jeśli jest młodziutka to może być weselsza kreacja, np. jasna zieleń czy niebieska, oczywiście w dobrym stylu

17

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Klasyka pasuje i młodszym i starszym, ja  bym nie wydziwiała, bo tu panna mloda ma przyciągać uwagę, nie świadkowa

18

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

Młoda dziewczyna może ubrać się w żywsze kolory, bez przesady

19

Odp: Ciepła kreacja dla świadkowej

A może jakiś stonowany fiolet?