1

Temat: Krem z .... własnej krwi...

Właśnie przeczytałam o tym artykuł.


[i]Kosmeceutyki robione na zamówienie nie są już nowością, ale serum przygotowane z własnej krwi...?! Bardziej osobistego specyfiku nie sposób sobie chyba wyobrazić! Krem o nazwie Methode Celljeunesse jest stosowany już w krajach Europy zachodniej, a do Polski wchodzi od października 2009 r. Jest to w pełni zindywidualizowany krem – wytwarzany z własnej krwi pacjenta i jak zapewniają producenci prawdziwy „naturalny koktajl młodości” skóry. [/i]
Co o tym sądzicie?

2

Odp: Krem z .... własnej krwi...

o kurcze... niesamowite... ale nie wiem co o tym myśleć ... nawet nie patrząc na cenę (7.000 zł)
nie wiem czy bym chciała, trochę to dziwne..

3

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Ostatnio czytałam o zabiegu Regeneris, programie odnowy skóry wykorzystującym osocze uzyskiwane z krwi pacjenta. Stosuje się go przede wszystkim w celu poprawy wyglądu takich miejsc, jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt i dłonie. Ma także zastosowanie przy wypełnianiu blizn po trądziku, a także leczeniu łysienia typu męskiego.

A o kremach z łożyska kobiet było już kiedyś głośno. Ceny także kosmiczne.

4

Odp: Krem z .... własnej krwi...

wiecie co, taki jakiś ten wątek obrzydliwy jest...

5

Odp: Krem z .... własnej krwi...

już sam tytuł wątku odrzuca...

6

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Niby odrzuca ale zoabczcie jak z własnej krwi - czyli można rzec ze idelanie dopasowany do danej osoby - ale z drugiej strony krew odrzuca, sama mysl o tym..

7

Odp: Krem z .... własnej krwi...

ja dziś oglądałam ROZMOWY W TOKU o maseczkach czy kremach z kupą słowika tongue

8

Odp: Krem z .... własnej krwi...

W sumie to ciekawe,że z własnej krwi można zrobić krem....w oświęcimiu robili mydło...

9

Odp: Krem z .... własnej krwi...

nie popadajmy z skrajności w skrajność...

10

Odp: Krem z .... własnej krwi...

dziwny temat.. aczkolwiek jest coś takiego do zębów. maść z białych krwinek czy tam z białymi krwinkami (chyba, że mi się przesłyszało..)

11

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Kremy z kupą słowika o czym wy gadacie? Ze ślimaka słyszałam ale kupa słowika ?

12

Odp: Krem z .... własnej krwi...

ja czytałam o tym gdzieś kiedyś... podobno jakąś gwiazda go używa, znaczy ten krem z kupą słowika smile

13

Odp: Krem z .... własnej krwi...

moze zaczniemy swoje kupy sprzedawac lol

14

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Jakby to miało komuś pomóc to czemu nie....:D

15

Odp: Krem z .... własnej krwi...

kupa słowika... miałam kanarki i papugę.. fu.. jak sobie pomyślę..
to lepiej nie myślec wink

16

Odp: Krem z .... własnej krwi...

z własnej krwi-brzmi dośc niesmacznie

17

Odp: Krem z .... własnej krwi...

słyszałam o tym artykule, bardzo ciekawy i zarazem drogi

18

Odp: Krem z .... własnej krwi...

To jest straszne, krem z krwi. Fuj.

19

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Z jednej strony bleeeee... z drugiej - jak płynie wewnątrz nas to się nie brzydzimy. I tu się zastanawiam jak to jest z tymi różnymi substancjami, że tak się ich brzydzimy, a w sobie nosimy?

20

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Swoich się nie brzydzę ale... pachniałby mi metalem. Brrrr

21

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Oj, ten metaliczny zapach, brrr... daj spokój, fujt!

22

Odp: Krem z .... własnej krwi...

jej nie no dziewczyny o czym my tutaj mówimy...krew? juz czuję ta tęzejącą krew na skórze...masakra...

23

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Blee... lubię krew dopóki sobie płynie w żyłach, ewentualnie jak ją oddaję.

24

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Nie wyobrażam sobie ,po pierwsze cena zwala z nóg ,a po drugie jak bym miała smarować się przetworzoną własną krwią ?brrrrrr

25

Odp: Krem z .... własnej krwi...

Błagam, bez przesady. Mam tyle kosmetyków na rynku, więc po co się bawić w jakąś krew? Nawet do każdego rodzaju twarzy można dobrać pielęgnację [url]http://www.rosse.pl/uroda/ciekawostki/Cera-sucha-tlusta-a-moze-mieszana-Poznaj-rodzaje-twarzy-i-dobierz-odpowiednia-pielegnacje.html[/url] Mam wrażenie, że ludzie mają za dużo możliwości i im odbija.