1

Temat: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Planuję w prezencie na Dzień matki sprawić matuli multicookera, którym już wcześniej się zachwycała u koleżanki, i tu mam takie pytanie: lepszy będzie ten z Philisa czy z Redmonda?

2

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Ja bym stawiała na Philips:)

3

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Ja z kolei obstawiam multicooker redmond - ma duzo lepszy wyświetlacz niż phillipsa i więcej informacji się na nim wyświetla, poza tym prosty w obsłudze i ma aż 34 programy gotowania, pieczenia, smażenia i duszenia - świetny jest.
Teściowa ma taki (i od kiedy go ma to chodzimy do niej na obiady bez strachu heheh)

Wprawdzie na mnie potem spada czyszczenie, ale nic mega trudnego, bo pokrywę się zdejmuje i fajnie to idzie

4

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

A ja słyszałam też właśnie, że multicookery od Redmonda są bardzo dobre jakościowo.
Sama zastanawiam się nad kupieniem czegoś takiego do swojej kuchni - wcześniej miałam parowar, ale skończył się jego czas i przydałoby się go czymś zastąpić.
Podobno też te od Redmonda mają lepszą cenę niż od Philipsa.

Ostatnio edytowany przez elizabeth (2014-05-22 20:45:48)

5

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Łeee parowar to mały pikuś w porównaniu do tych multicookerów:)
Jeśli nadal szukasz urządzenia dobrego do gotowania, to polecam zdecydowanie - patrz post wyżej:)

6

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

jakoś nie mogę się przekonać do tych "cudów", nie ma to jak zwykły garnek:)

7

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Multicooker Redmonda, model 4502 kosztuje 559 PLN. Model 4500 - 389 PLN. Ja mam ten pierwszy i jestem z niego bardzo zadowolona. Z Philipsa nie korzystałam, więc nie wiem, ale do zakupu Redmonda skłoniła mnie właśnie duża ilość programów. W Philipsie jest ich tylko 12... sad A Redmond 4502 ma - tak jak wspomniała już moja przedmówczyni - aż 34 programy (w tym 16 automatycznych i 18 konfigurowanych ręcznie). Do tego jest też funkcja "MULTI-COOK", polegająca na możliwości ręcznego ustawienia temperatury i czasu. No i wyświetlacz jest bardziej funkcjonalny, niż ten w Philipsie (tam widoczne są tylko 4 cyfry, a na wyświetlaczu Redmonda możemy odczytać dużo więcej informacji).

Ostatnio edytowany przez kaka01 (2014-06-27 05:59:25)

8

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Ja tam również wolę zwykłe garnki. Jak multicooker się zepsuje to pozostajemy na lodzie, a tak możemy zawsze użyć innego garnka. Najlepiej jednak mieć chyba i jedno i drugie smile

9

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

A ja też właśnie postawiłabym w tym przypadku na Redmond.
Po pierwsze - większy wyświetlacz jest bardziej czytelny, więc obsługa jest łatwiejsza.
Po drugie - większa ilość programów. Dzięki temu multicookery Redmonda są bardziej funkcjonalne.
No i jest pełno przepisów w ich książeczce oraz na ich www, więc można zaplanować obiady na wiele tygodni.

10

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Ogólnie muszę przyznać, że te urządzenia są naprawdę niesamowite i świetnie sprawdzają się w kuchni, zwłaszcza jak się nie ma za dużo czasu na gotowanie.
Ja wybrałabym na Twoim miejscu Redmonda, bo w tej samej cenie ma więcej programów, a do tego możesz mieć taki z ceramiczną misą, którą w Philipsie trzeba osobno dokupić.
Czytelny wyświetlacz na pewno też nie pozostaje bez znaczenia.

11

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Podobno te od Philipsa nie są złe, ale osobiście słyszałam więcej pozytywnych opinii o multicookerach Redmond.
Tym bardziej, że jest to ich podstawowy produkt i cały czas dołączają do nich nowe modele.
Mam model M90 i jestem naprawdę zadowolona, bo pierwszy raz w życiu udaje mi się nic nie przypalić smile
Świetna jest możliwość wypiekania domowego chleba.

12

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

No i co w końcu kupiłaś? Już dawno po dniu matki...
Nie będę się wypowiadać o Philipsie, bo nie miałam okazji używać. Mam Redmond 4502 i jestem zadowolona. Funkcji ma więcej niż jestem w stanie wykorzystać na co dzień.
Mam za sobą też przygotowanie większego przyjęcia i tu urządzenie okazało się niezastąpione, więc pod tym względem mogę polecić.

13

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Polecam Multicooker Redmond, ma bardzo dobre opinie, poza tym ma go moja koleżanka i naprawdę świetnie się sprawdza smile

14

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Sama od dłuższego czasu się noszę z zamiarem zakupu takiego gadżetu do kuchni, ale ciągle coś innego wyskakuje
ale czas najwyższy w tym roku chyba spełnić swoje marzenia smile A posiadaczkom Gratuluję - mam nadzieję dołączyć do grona szczęśliwców niebawem smile

Ostatnio edytowany przez Kumiczko (2015-01-07 11:17:14)

15

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Ja też jestem fanką tego urządzenia. Dostałam multicooker od rodziców, ale naprawdę odmienił mój stosunek do gotowania. Dawniej wszystko przygotowywałam na szybko i nie do końca zwracałam uwagę na jakość jedzenia, a teraz dosłownie oszalałam na punkcie zdrowego żywienia smile. Zaczęłam dbać o siebie, biegać, pływać, więc nawyki żywieniowe też musiałam zmienić. Według mnie mój multicooker naprawdę odmienił moje życie wink poza tym potrawy w nim przygotowane są naprawdę przepyszne! Ja gotuję w mulitcookerze dosłownie wszystko smile nawet torebkę ryżu wink

16

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Z tego co czytałam  to zdecydowanie redmond jest lepszy, wiadomo trochę drożej wychodzi ale to był taki prekursor w sieci jeśli chodzi o multicookery smile Ja osobiście nie korzystam z nich bo mam możliwość gotowania wieczorem na kolejny dzień ale jak ktoś ma dużo zajęć i nie ma kiedy ogarnąć gotowania to jest to bardzo wygodne smile

17

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Od 2 lat korzystamy z mężem z tego urządzenia i fakt, oszczędza to nam sporo czasu w kuchni

18

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Mam w planach kupić takie urządzenie, jak w lato będę więcej czasu spędzać w domu...

19

Odp: Multicooker: Philipsa czy Redmonda?

Bardzo przydatne, skraca czas przyrządzania potraw