1

Temat: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Czy depilatory laserowe do użytku domowego w ogóle działają?
Chodzi mi o to, czy np mają skuteczność autentycznie porównywalna do depilacji laserem w salonie specjalistycznym, czy nie? Z tego co czytałam tak, ale wolałabym, żeby potwierdził to ktoś, kto ma takie depilator i jest zadowolony, a nie tylko z info ze strony producenta takich urządzeń.

2

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Pewnie działają tylko trzeba się umiejętnie posługiwać żeby nie było poparzeń:)

3

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Nie ryzykowałabym na twoim miejscu. Lepiej wybierz się do profesjonalistów. Sama skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. A poza tym zapewniają krótszy czas zabiegu i znaczne ograniczenie po-zabiegowych odczynów skórnych.

Ostatnio edytowany przez malwina001 (2014-09-27 14:14:45)

4

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Działają, spokojnie. Tylko jak będziesz kupować jakiś do domowego użytku, to porównaj sobie ich parametry.
Jedne będą mocniejsze, inne słabsze, a to musisz dostosować też do rodzaju włosków - wiadomo, że z mocniejszym szybciej będziesz miała gładkie nogi.

5

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Moja siostra używała, co prawa nieregularnie, ale włoski po jakimś czasie odrosły i była zawiedziona. Ale słyszałam, że i po zabiegach w salonie potrafią odrastać.

6

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Przyjaciółce kosmetyczka powiedziała, że te do domowego użytku są za słabe i nie będzie zadowolona z efektu. Szkoda, że dowiedziała się o tym jak już kupiła sprzęt za całą wypłatę. Sama się nad takim zakupem zastanawiałam, ale naczytałam się przeciwwskazań, a w salonie jakoś się na zabieg załapałam. Efekty super, ale niestety mam problemy hormonalne i dopóki będą się tworzyć nowe włosy, to ten efekt nigdy idealny nie będzie.

Pytanie do dziewczyn chodzących  na laser: co jaki czas powtarzacie depilację po skończonej serii zabiegów?

7

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Miałam kiedys taki depilator wink Ahh te czasy wink Bolało wink Dzisiaj jednak wolę depilacje laserową zwłaszcza laserem Thunder, gdzie usuniesz włoski w 20 min.

8

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

nie próbowałam i raczej nigdy nie spróbuje. od lat chodzę na laserową depilację i mi to odpowiada. nie muszę się martwić czy widać włoski na nogach, nie muszę się golić, nie mam żadnych podrażnień na skórze. tylko i wyłacznie pilnuje sesji smile

9

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Teraz jest dobry czas do poradzenia sobie z tym problemem i powiem Ci więcej - nie masz co czekać. Od razu zapisz się na konsultację. U mnie był wykonywana depilacja laserowa Thunder MT. Efekt po serii zabiegów rewelacyjny!

10

Odp: Czy depilatory laserowe do użytku domowego działają?

Ja nie mam zaufania do tego typu produktów. ..