1

Temat: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Listwy dekoracyjne to rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza dla tych którzy sami w dużej mierzą pracują przy remoncie. Listwy są bardzo lekkie co ułatwia montaż a przy tym bardzo trwałe, a to wszystko dzięki materiałowi jaki został zastosowany do ich produkcji - poliuretan. Dodatkowo można je malować co sprawią że są bardzo uniwersalne a jednocześnie oryginalne!! mój mąż zamawiał u nich listwy i bardzo jesteśmy z nich zadowoleni .Poza tym mają bogaty asortyment że każdy produkt jest dobrze opisany tak każdy znajdzie coś dla siebie big_smile

2

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Fajne rozwiązanie, ale zależy do jakiego wnętrza, u mnie raczej by nie pasowało

3

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Sztukateria poliuretanowa pasuje do każdego wnętrza smile różnorodność elementów pozwala wybrać odpowiedni. Dzięki niej można połączyć dwa style. Dużym plusem jest to, że gotowe elementy można malować co ułatwi dopasowanie ich do całej kolorystyki.
Z każdego elementu można stworzyć nietuzinkowe dekoracje. Dzięki sztukaterii wnętrze nabierze indywidualnego charakteru. WMB posiada w swojej ofercie różnorodne elementy i ich kształty.

4

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Do tego typu dekoracji musi być przestrzeń w małym mieszkaniu się nie sprawdzi ,ale można ukryć niedoskonałosci ścian

5

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Świetnie wyglądają sztukaterie w kamienicach, gdzie są wysokie pokoje

6

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Racja, w blokach za niskie ściany są, żeby takie ozdoby na nich umieszczać,jak w pałacu:)

7

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Jestem przeciwna wszelkim tworzywom sztucznym... Jeśli dekoracje to z drewna, metalu itp.

8

Odp: sztukateria poliureatanowa do wnętrz

Do nowoczesnych mieszkań to raczej się nie nada, chyba że do loftów czy stylowych kamienic