1

Temat: Makijaż do danego typu urody

Jak czytam w różnych poradnikach jakie kolory mi pasują ze względu na typ urody (ciemne włosy i oczy, blada cera) to aż się dziwię, bo kolory w których mi do twarzy (czerwony, bordo, fiolet) od zawsze,  są tam niedopuszczalne. Czy Wy też tak macie?

2

Odp: Makijaż do danego typu urody

U mnie do piwnych oczu jest podobno zakazany zielony cień do powiek a ja od dawna używam i jest jednym z moich ulubionych:)

3

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja nie zwracam na takie porady uwagi, jak się maluję to raczej patrzę żeby ubranie pasowało do makijażu

4

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja też nie przejmuję się tego typu poradami, bo wiem jedno, jeśli sama źle bym się czuła w makijażu, to nigdy bym dobrze w nim nie wyglądała. Zawsze muszę być do czegoś przekonana. Zazwyczaj w ogóle nie maluję oczu, bo nie lubię, robię tylko lekką kreskę na górnej powiece, czasem wytuszuję rzęsy, taki swój naturalny look lubię najbardziej, mam jasną karnację i  drobną twarz, kiedyś koleżanka wymalowała mi kreski jak u wampa - czułam się fatalnie w tak mocnym make-upie.
Mimo, że nie maluję się zbyt mocno, to lubię się malować, moim nowym odkryciem jest brązowy eyeliner, a makijaż robię nawet na plażę, oczywiście delikatny, świetny znalazłam na portalu

5

Odp: Makijaż do danego typu urody

Super artykuł o różnych tonacjach w makijażu widziałam tutaj:

6

Odp: Makijaż do danego typu urody

super fajna stronka

7

Odp: Makijaż do danego typu urody

Zawsze najlepiej wyglądamy w tym, w czym dobrze się czujemy. Tej zasady warto się ze zdrowym rozsądkiem trzymać smile

8

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja ostatnio mało się maluję, jakoś nie mam potrzeby poprawiania wyglądu

9

Odp: Makijaż do danego typu urody

[quote=Kalinka01]Jak czytam w różnych poradnikach jakie kolory mi pasują ze względu na typ urody (ciemne włosy i oczy, blada cera) to aż się dziwię, bo kolory w których mi do twarzy (czerwony, bordo, fiolet) od zawsze,  są tam niedopuszczalne. Czy Wy też tak macie?[/quote]
Hm nie zawsze to co podają w necie czy w książkach jest dobre dla nas. Ja np. uważam że mam mieszany typ urody, co więcej., on się zmienia z biegiem lat. Np. kiedyś byłam skłonna twierdzić, że mam chłodny typ urody, lekko popielate włosy itd. Teraz natomiast zauważam złotawe refleksy. Oczywiście jak się opalę to kolory zimą "zakazane" całkiem dobrze wyglądają latem smile

10

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja używam różnych kolorów zależnie od okazji, humoru...

11

Odp: Makijaż do danego typu urody

dużo osób właśnie ma mieszany typ dlatego stosuje się analizę na 16 typów aby dopasować z jakim jest się połączonym napisz do mnie na priv to możemy takową przeprowadzić smile

12

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja się nad tym nie zastanawiam, tylko pytam mamę albo siostrę czy mi dobrze w danym kolorze

13

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja dopasowuje kolory metodą prób i błędów wink

14

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja bardzo zwracam uwagę na typ urody...blondynki powinny używać raczej ciepłych barw a czarnulki czyli zimy powinny używać kolorów w zimnych tonacjach wtedy to ładnie współgra! Ale dużo zależy od koloru oczu,barwy skóry,włosów...od kształtu oczu itd.

15

Odp: Makijaż do danego typu urody

No zdecydowanie typ urody ma wpływ na to jaki makijaż nam pasuje.
Ale równie istotne jest to jak same się w tym czujemy.
Poza tym, pamiętajmy że nawet jeden kolor może mieć odcienie ciepłe i zimne wink
Jeden odcień nam będzie pasować, inny nie wink

16

Odp: Makijaż do danego typu urody

Dużo zależy od typu urody, a wiele dziewczyn nawet nie wie jaki mają dlatego warto poczytać na różnych blogach. Ostatnio znalazłam dość ciekawy i może wam to pomoże:

17

Odp: Makijaż do danego typu urody

Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają

18

Odp: Makijaż do danego typu urody

U mnie tylko pastele i odcienie nude, inaczej wyglądam zbyt wyzywająco

19

Odp: Makijaż do danego typu urody

Mam kosmetyki w odcieniach różu