1

Temat: krem

Kosmetyczka powiedziała mi, że używając kremu do rąk powinnam też dokładnie wsmarować specyfik w paznokcie. Myślicie, że to w ogóle jest skuteczne? Warto wypracować w sobie taki nawyk?

2

Odp: krem

oczywiscie, że warto - ja zawsze tak robię - odżywiasz w  ten sposób paznokcie...

3

Odp: krem

jasne, że warto smile zwłaszcza przy skórkach, bo nie dość że je to odżywia, to jeszcze pobudza wzrost paznokcia.

4

Odp: krem

ja też zawsze tak robię. smile

5

Odp: krem

Ja również tak robię. Lubię dbać o moje paznokcie.:)

6

Odp: krem

No to czas, abym i ja zaczęła tak robić. Muszę wyrobić w sobie taki zwyczaj! I zaczynam właśnie teraz. oo smile

7

Odp: krem

rób, rób. pazurki ci za to podziękują ładnym wyglądem wink

8

Odp: krem

[quote=pisii35]No to czas, abym i ja zaczęła tak robić. Muszę wyrobić w sobie taki zwyczaj! I zaczynam właśnie teraz. oo smile[/quote]


smile

9

Odp: krem

[quote=sia]rób, rób. pazurki ci za to podziękują ładnym wyglądem wink[/quote]
Zgadzam się z Tobą, im więcej czasu się poswięca tym lepiej wyglądają, a znajomi będa patrzec z podziwem i zazdrościa smile

10

Odp: krem

To byłby grzech paznokciowy gbybyśmy nie wykorzystywały kremu do pielegnacji paznokci, skoro i tak już ręce smarujemy.

11

Odp: krem

Właśnie zakupiłam w rosmanie krem do rąk i paznokci, bo strasznie mi się niszczą od prac domowych

12

Odp: krem

Wystarczy zwykły krem np nivea czy musi to być krem do rąk?

13

Odp: krem

Krem do rąk zawsze warto stosować, szczególnie zimą, jak ktoś nie nosi rękawic.

14

Odp: krem

[quote=leser]Wystarczy zwykły krem np nivea czy musi to być krem do rąk?[/quote]

Zwykły krem Nivea wcale nie jest taki dobry. Ma parafinę w składzie. Najlepiej wybierać kremy z glyceriną itp. Ja osobiście krem Nivea odradzam.

15

Odp: krem

A to warto wiedzieć, bo już zagłębiłaś się w skład jego, że tu jest parafina, a inne są lepsze z gliceryną.

16

Odp: krem

Dokładnie. Trzeba patrzeć na skład, bo to że na opakowaniu widnieje napis "z gliceryną", nie znaczy że jest dobre. Bardzo często gliceryna w składzie jest dość nisko lub jest tam też wspomniana wcześniej parafina.

17

Odp: krem

Aha, rozumiem. Dzięki.

18

Odp: krem

Przyznaję się, że rzadko zwracam uwagę, czy na opakowaniu jest napisane "krem do rąk" czy "krem do rąk i paznokci" a paznokcie raczej traktuję specyfikami z pędzelkami.

19

Odp: krem

Każdy krem do rąk działa też dobrze na paznokcie:)

20

Odp: krem

A jesli nie? I mi odpadną yikes

21

Odp: krem

ja też zawsze smaruje ręce i paznokcie. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc

22

Odp: krem

W sumie to skórkom mogłoby pomóc nawilżanie. Mylę się?

23

Odp: krem

gdyby je smarować np oliwką to pewnie tak:)

24

Odp: krem

na pewno nie zaszkodzi, więc czemu nie?

25

Odp: krem

Ja wycinam skorki od lat, są tak ta warde od tego więc żaden krem na nie nie pomoże:)