51

Odp: długie, czy krótkie?

Chciałabym długie, ale niestety nie mam. sad

52

Odp: długie, czy krótkie?

Trochę cierpliwości a na pewno się doczekasz długich. Ja pamiętam jak jeszcze miałam bardzo króciutkie włosy a nim się obejrzałam miałam już za łopatki smile

53

Odp: długie, czy krótkie?

Ja wole długie paznokcie.

54

Odp: długie, czy krótkie?

Ja noszę krótkie bo boje się że przy wyciąganiu soczewki z oka uszkodzę ją paznokciem ;D
Chociaż uwielbiam długie, wygladają lepiej smile

55

Odp: długie, czy krótkie?

Ja wole sredniej dlugosci.Dlugie troche mnie denerwuja:( choc ladniej to wyglada.Ja niestety wszystkie usunelam,choc dlugo zapuszczalam i teraz znowu czekam na to jak odrosna... bledne kolo:)

56

Odp: długie, czy krótkie?

Obecnie najbardziej podobają mi się takie średnio długie:) a co do zdobienia to ostatnio wykonałam taki egzotyczny manicure gąbeczką żeby wprawić się w taki wakacyjny nastrój, dajcie znać co myślicie, może kogoś to zainspiruje i sobie tez taki sprawi?:) tez chciałabym zobaczyć jak wy malujecie pazurki!

57

Odp: długie, czy krótkie?

No ja lubie raczej długie ale bez przesady! Ostatnio widziałam babke z małym dzieckiem z pazurami, które miały jak nic ze 3 cm! Jak można mieć takie pazury przy małym dziecku!?

58

Odp: długie, czy krótkie?

Ja mam takie średnio długie tongue

59

Odp: długie, czy krótkie?

krótkie czasem tak z max 3 mm jak chcę cos na nich zmalować smile
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/07/nails-nails-nails.html[/url]

60

Odp: długie, czy krótkie?

Najlepiej średnie, nie za długie, bo są praktyczne.

61

Odp: długie, czy krótkie?

Długie zdecydowanie, kocham je! Wygodnie mi z nimi i zupełnie nie przeszkadzają. Sama osobiście wczoraj lekko skróciłam swoje, bo były strasznie długie.

62

Odp: długie, czy krótkie?

Jakos zle czuje sie z krotkimi wiec zawsze staram sie miec dlugie no chyba ze jakis mi sie zlamie w nieszczegliwych okolicznosciach to wszystkie do ciecia wink

63

Odp: długie, czy krótkie?

szybko mi rosną ale ja niednak nie lubie zbyt długich

64

Odp: długie, czy krótkie?

Takie średnie są w sam raz:)

65

Odp: długie, czy krótkie?

dluuuuuuuuuuuuuuugie mam takie mniej wiecej do posladkow smile i nie mam zamiaru skracac

66

Odp: długie, czy krótkie?

chwilowo krótkie :'( połamały się ;'( ale wolę długie, już się tak przyzwyczaiłam.

67

Odp: długie, czy krótkie?

Długie, ale tak z pół cm nie więcej

68

Odp: długie, czy krótkie?

Niezmiennie nadal dlugie. Uwielbiam <3

69

Odp: długie, czy krótkie?

a pomysl na skórki ? pekaja mi

70

Odp: długie, czy krótkie?

Zawsze długie, kwadratowe

71

Odp: długie, czy krótkie?

Dłuuugie jak tylko się da:)

72

Odp: długie, czy krótkie?

średnie, tak ok 3 mm, żeby nie utrudniały codziennych prac:)

73

Odp: długie, czy krótkie?

Jak długie są długie? W tej chwili mam 3 mm wystające za opuszkę palca. Czterech milimetrów chyba nie przekraczam, pięciu na pewno nie. Zmierzę jak podrosną tongue

74

Odp: długie, czy krótkie?

Krótkie paznokcie wbrew pozorom nie wykluczają wcale bardzo kobiecej finezji i elegancji. Nowoczesna gama kolorystyczna, która faworyzuje plastykowe barwy art deco, beże, szarości oraz metaliki wręcz sprzyja niewielkim powierzchniom płytek paznokciowych - długie wyglądałyby zwykle zbyt szponiasto.

75

Odp: długie, czy krótkie?

Czasami rodzaj wykonywanej pracy wymaga krótkich paznokci smile