1

Temat: Marynarski styl

Hej, pomóżcie:

Upodobałam sobie plisowaną granatową spódnicę do kolan (jeśli nabędę zostanie skrócona nad kolanko).
Buty są, paseczek myślę, że cienki czerwony będzie najlepszy, torebka biała jest, biżuterię upatrzyłam taką z kotwiczkami.
Problemem jest tylko: co ja założę na górę? jaką bluzkę do tego?

2

Odp: Marynarski styl

Ja bym założyła jakąś standardową białą koszulę/bluzkę. Ale jakąś prostą, żeby nie przyćmiła dodatków.

3

Odp: Marynarski styl

Ok, będę się rozglądać za taką. Te co mam są ... udziwnione: falbaneczki, zakładeczki itd.
Wogóle zauważyłam, że to taki ponadczasowy styl... wraca każdego lata, a w zasadzie już późną wiosną.
Od jakiegoś czasu bardzo mi się podobają te wszystkie paseczki i kolory: biel + granat + czerwień.

O taką tunikę bym chciała, zakochałam się na zabój:
[img]//img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d2/d271/2374915/1271099530.jpg[/img]

4

Odp: Marynarski styl

Paseczki w kolorze granatu, bieli i czerwonego takie ponad czasowe są wink A tunika bardzo fajna ^ ^

5

Odp: Marynarski styl

o tak, paski zdecydowanie pasują do tego zestawu!
uwielbiam styl marynarski i zgadzam się z Waszym stwierdzeniem, że jest ponadczasowy. taki zestaw nie może wyjść z naszej szafy, bo nigdy przecież nie wyjdzie z mody:)

6

Odp: Marynarski styl

Ja coraz chętniej kupuję rzeczy, które do niego pasują, bo prawda jest taka, że można je wkomponowac w wiele innych stylizacji. Taka np. granatowa spódniczka czy biała bluzeczka przydadzą się na kazdą okazję.

Ostatnią rzeczą jaką kupiłam były koturny w paseczki z kokardkami z przodu.
Kupiłam, bo się zakochałam.

7

Odp: Marynarski styl

Fajne buty, też mi się podobają.
Ja coraz chętniej kupuję rzeczy, które do niego pasują, bo prawda jest taka, że można je wkomponowac w wiele innych stylizacji. Taka np. granatowa spódniczka czy biała bluzeczka przydadzą się na kazdą okazję.

Ostatnią rzeczą jaką kupiłam były koturny w paseczki z kokardkami z przodu.
Kupiłam, bo się zakochałam.

8

Odp: Marynarski styl

mam taką tunikę, jest szałowa i noszę ją kiedy tylko chcę sobie poprawić nastrój;)

9

Odp: Marynarski styl

Ładne mają w tym sklepie , może nawet sobie jakieś zamówię smile

10

Odp: Marynarski styl

Podoba mi się biżuteria z kotwicami, rozgwiazdami, kołami ratunkowymi etc. (ogólnie motyw kotwicy jest fajny) ale często takie na przykład bransoletki są zrobione z grubego łańcuszka w kolorze złotym, mnie takie rzeczy uczulają, a żeby to było z prawdziwego złota to by fortunę kosztowało. Jak ktoś wie, gdzie można dostać takie bez niklu to będę wdzięczna za podpowiedź.

11

Odp: Marynarski styl

Pewnie nad morzem pełno tego:)

12

Odp: Marynarski styl

Taaa... nad morzem to są takie badziewne pewnie, na sezon dla turystów sprowadzane. Ale w sumie to ja mam znajomych w nadmorskich miastach, może wywęszą coś big_smile

13

Odp: Marynarski styl

Bardzo lubię takie marynarskie rozwiązania smile

14

Odp: Marynarski styl

Trzymajcie odpowiednie namiary, zobaczcie to -
Oczywiście kwestia stylu - mnie marynarski również się podoba, ale wcale nie jest łatwo znaleźć rzecz która będzie w tym klimacie i jednocześnie będzie dosyć estetyczna.

15

Odp: Marynarski styl

A z chęcią zerknę. Często kupuję rzeczy w takim stylu.

16

Odp: Marynarski styl

Ostatnio widziałem kilka fajnych marynarskich ciuszków na który ma też przy okazji fajną sekcję z poradami i inspiracjami modowymi.

17

Odp: Marynarski styl

A to muszę zajrzeć. Ten styl jest idealny na lato!

18

Odp: Marynarski styl

Wpadły mi w oko tenisówki w marynarskie paski, a z rzeczy nabytych ostatnio mam marynarski pleciony pasek w kolorze biało-granatowo-czerwonym.

19

Odp: Marynarski styl

Ja mam taką pasiastą chustę, latem robi furorę;)

20

Odp: Marynarski styl

biała bokserka smile

21

Odp: Marynarski styl

Może do tej stylizacji spodobają Ci się mniej lub bardziej marynarskie buciki? smile

Z malutkim akcentem marynarskim :

Taka moja mała propozycja smile

22

Odp: Marynarski styl

Mam takie same czarne tenisówki, tylko na cienkiej podeszwie. Ech... te moje okazują się trochę za ciasne na upalne dni sad Jak je kupowałam były mocno dopasowane, ale pomyślałam, że się rozchodzą, a teraz to ja się boję, że spuchnę w nich. Powinnam była kupić szersze jakieś.

Te białe z czarnymi paskami z przodu są świetne!

Pasiasta chusta.... i już bym chciała <3

23

Odp: Marynarski styl

Ja zawsze kupuję luźniejsze buty bo noga się rozszerza w upale i dopasowane mogą cisnąć...

24

Odp: Marynarski styl

A ja właśnie na odwrót. Jak są choć lekko luźne, to po paru wyjściach się tak rozciągają, że wypadają mi stopy i nie da się w nich chodzić... Szczególnie to dotyczy materiałowego obuwia.

25

Odp: Marynarski styl

jakiś top przylegający smile