1

Temat: Kabarety

Lubicie chodzić na przedstawienia kabaretowe?
Do założenia wątku zainspirowało mnie to, że wczoraj byli u nas Łowcy. B.
Koleżanka mnie wyciągnęła i choć nie przepadam za nimi, to na żywo śmiałam się do rozpuku.
Zwykle oglądam w telewizji. Byłam kiedyś na Ani Mru Mru, ale wtedy śmieszyli mnie bardziej niż teraz, choć właściwie wystarczy, że ten uszaty przewróci oczami i nie potrzebuję żadnego skeczu, żeby się śmiać.

A Was kabarety bawią?

2

Odp: Kabarety

Lubię je i mnie bawią, a na żywo to jeszcze jest większa atrakcja i dobrze, że tam poszłaś, bo to nie to samo co TV.

3

Odp: Kabarety

Mój przyjaciel czasami opowiada mi skecze kiedy rozmawiamy przez słuchawki, a robi to w taki sposób, że naprawdę czuję się jakbym słuchała oryginału big_smile Tak potrafi gość modulować głos.

Mnie rozbraja wiecie co? To, że ludzie, którzy najlepiej opowiadają kawały i skecze, potrafią zrobić to w taki sposób, że zachowują powagę mówiąc coś, co bawi innych do tego stopnia, że policzki bolą ze śmiechu.

4

Odp: Kabarety

ja kiedyś nałogowo oglądałam w TV, a teraz jak widzę to przełączam bo tak beznadziejne teksty rażą moje uszy...

5

Odp: Kabarety

Fajnie, ze jest YT, bo można sobie pooglądać ulubione skecze. Jak coś jest dobre, to się do tego wraca i bawi nawet po latach smile

6

Odp: Kabarety

Dla mnie Paranienormalni są the best!

7

Odp: Kabarety

Bardzo lubię kabarety zarówno na żywo jak i w telewizji, jednak ostatnio w telewizji poziom jest nieco słabszy (jeżeli chodzi o zbiorowy występ). Najbardziej i tak lubię na żywo oglądać.

8

Odp: Kabarety

Najbardziej lubię Kabaret Młodych Panów.
niechcemisie pisała o zachowaniu powagi to od razu przypomniał mi się kabaret Neo-nówki "Niebo" gdy oni już sami nie potrafili wytrzymać ze śmiechu to co dopiero widzowie

9

Odp: Kabarety

Hahha tongue
Mi to ciężko utrzymać powagę kiedy przypominam sobie coś śmiesznego, a co dopiero kiedy o tym opowiadam tongue
Daru do opowiadania dowcipów nie mam, ale koooocham się śmiać i żartować, gadać i pisać głupoty i .... uwielbiam złośliwości, ale takie wiecie... nie żeby ktoś się obrażał czy żeby komuś naprawdę dokuczyć, tylko tak dla fun'u.

10

Odp: Kabarety

a my kupiliśmy bilety na Łowcy.B big_smile
po raz pierwszy pójdę na kabaret na żywo big_smile

11

Odp: Kabarety

Oooo... życzę dobrej zabawy big_smile miałam okazję oglądać ich na żywo, śmieszyli bardziej niż w telewizji.

12

Odp: Kabarety

ostatnio oglądałam kabaret DUDEK, te dzisiejsze nawet nie sięgają do niego poziomem

13

Odp: Kabarety

Na żywo jakoś więcej mnie śmieszy. Być może udziela mi się atmosfera. Kilka dni temu byłam z przyjaciółką na występie Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Maurycy jest świetny smile

14

Odp: Kabarety

Dla mnie niepokonany jest Jan Kobuszewski, obecne kabarety to pikuś w porównaniu z jego talentem...

15

Odp: Kabarety

Stara gwardia smile Kiedyś satyrycy i komicy mieli większą klasę niż obecnie smile

16

Odp: Kabarety

Ostatnio z przyjemnością oglądam Krzysztofa Daukszewicza z programów z lat 90.:)

17

Odp: Kabarety

Kabaret Tey też jest dobry:)

18

Odp: Kabarety

Paranienormalni z tych nowszych polecam