26

Odp: Menu weselne

tradycyjnie żeby każdy znalazł coś dla siebie odpowiedniego

27

Odp: Menu weselne

Ja też jestem raczej za tradycyjnym, każdy znajdzie coś dla siebie

28

Odp: Menu weselne

Tak jak ktoś już wcześniej napisał - menu weselne  gdzie gośćmi będą zarówno osoby młode, jak i starsze pokolenie, powinno obejmować tradycyjne potrawy jako menu główne, ale w ramach przystawek, czy też dań dodatkowych można trochę poeksperymentować. Wszystko w granicach normy wink

29

Odp: Menu weselne

Z racji, że prowadzę dom weselny, mogę wypowiedzieć się na temat (zwłaszcza trendów panujących w tym regionie). Kilka lat temu bardzo dużo par szukało bardziej wymyślnego menu, potraw niekoniecznie związanych z tradycyjną kuchnią polską, które wydaje mi się miały zrobić wrażenie na gościach. Wydaje mi się, że ten pomysł się niezbyt się sprawdził, bo obecnie raczej królują domowe, tradycyjne potrawy (z naciskiem na te bardziej tłuste - nie pytajcie dlaczego:).

30

Odp: Menu weselne

Nie znoszę rosołu zatem zabroniłam robienia go na moim własnym ślubie po czym wszyscy byli mocno rozczarowani i zdegustowani, już na wstępie mi mówili będzie rosół będzie dobrze jak im zaczynałam wymieniać menu to kręcili oczami nie wiem czemu ludzie sa tacy zacofani.

Ostatnio edytowany przez saharra (2016-09-20 12:54:19)

31

Odp: Menu weselne

U mnie w trakcie przygotowań i wybierania. Chcieliśmy, aby jedzenie było trochę bardziej wyszukane. Przy dużej liczbie gości ciężko znaleźć "złoty środek". Myślimy o tym, by tradycyjne jedzenie podać w troszeczkę innej odsłonie.

Ostatnio edytowany przez anka_379 (2015-04-24 13:17:54)

32

Odp: Menu weselne

My z mężem ( chociaż wtedy- jeszcze narzeczonym big_smile)  postawiliśmy na tradycyjną polską kuchnię. Myślę, że takie potrawy przypadną każdemu do gustu. Dobrze jest poradzić się personelu w miejscu, gdzie organizujemy wesele. My skorzystaliśmy z oferty domu weselnego Astoria pod Warszawą i ich pomoc w kwestii doboru menu oraz jego ilości okazala się bardzo przydatna smile

33

Odp: Menu weselne

jakbyście wina szukali to można zmówić takie gotowe zestawy weselne dostosowane do ilości gości, fajna opcja jak dla mnie

34

Odp: Menu weselne

Powinno być zróżnicowane, od tradycyjnego rosołu po dania kuchni europejskich, a nawet coś egzotycznego. Takie menu spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

35

Odp: Menu weselne

Ja lubię jak są lekkie dania, a nie tłuste mięsa - w końcu to jest impreza wieczorno-nocna...