51

Odp: Wszystko o sukienkach

A mnie się podobają takie sukienki w centki jak ta od Amstyl.pl. Elegancka i pozwala czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Dobra i do pracy i na spacer i na spotkanie ze znajomymi.

[img]//amstyl.pl/userdata/gfx/bcdc2a8550ff10f847793fd50a0aed48.jpg[/img]

52

Odp: Wszystko o sukienkach

Amstyl faktycznie ma sporo fajnych ciuchów - i to polskie, porządne, co w dobie zalewającej nas chińszczyzny ma spore znaczenie:)
Ale powiem szczerze że jak juz u nich cos kupuję to najchętniej sweterki albo kardigany (szałowe: ), a sukienki to tak średnio mój styl.

53

Odp: Wszystko o sukienkach

Szczerze to dla mnie taki styl jest trochę babciny i nie wiem czy bym się na niego zdecydowała. Bardziej już mi pasują
jak te poniżej. Są takie zwiewne i wyglądają lekko, a jednak latem jakoś bym nie chciała nosić ciężkich materiałów.

54

Odp: Wszystko o sukienkach

sukienka zależy od figury aby dobrze lezala a także od koloru który pasuje pod nasz typ urody

55

Odp: Wszystko o sukienkach

Tutaj macie fajne wyprzedaże:  Widziałam tam kilka fajnych sukienek, także zobaczcie. Uwielbiam czas wyprzedaży i buszowanie po sklepach w poszukiwaniu okazji big_smile

56

Odp: Wszystko o sukienkach

lubie sukienki i spódnice:) najczęściej sięgam po te z orsay, pretty girl

57

Odp: Wszystko o sukienkach

Ta na pierwszym zdjęciu fajna:)

58

Odp: Wszystko o sukienkach

lubie rozne sukienki ale musi przede wszystkim być wygodnie

59

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja raczej rzadko kupuję takie eleganckie  , ale ostatnio trafiłam tam na świetny model zdobiony koronką i muszę przyznać, że zakładam ją tylko na super okazje smile

Ostatnio edytowany przez Elwira88 (2014-10-18 09:46:35)

60

Odp: Wszystko o sukienkach

Mi się ostatnio spodobało kilka rozkloszowanych sukienek. Niestety, nie w każdej wyglądam dobrze, więc trochę czasu pewnie minie zanim znajdę odpowiednią.

61

Odp: Wszystko o sukienkach

Może taki poradnik ułatwi Ci podjęcie decyzji co do fasonu:? Co prawda to wątek związany z sukienkami na wesele, ale zasada będzie taka sama wink

62

Odp: Wszystko o sukienkach

Również wolę sukienki od spodni, szczególnie w pracy. Trudno jest mi wysiedzieć przez osiem godzin w jeansach. A wiecie, że  Odkąd moja siostra odkryła ten sklep, to co chwilę tam coś zamawia. Na szczęście przy każdym zamówieniu trochę oszczędza, bo się zarejestrowała i ma 10% zniżki.

63

Odp: Wszystko o sukienkach

Uwielbiam sukienki ostatni zakup

64

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja długo nie nosiłam sukienek, bo twierdziłam, że sukienka to na grubszą okazję i dla zgrabnych dziewczyn. Dzisiaj noszę sukienki bardzo często. Odpowiednio dobrana sukienka może ukryć mankamenty Twojej figury, a podkreślić to, co warto podkreślić. Po za tym jest tak wielki wybór sukienek, że pasują na każdą okazję - do pracy, na eleganckie wyjście i po prostu na zwykły dzień. Moim ulubionym sklepem z sukienkami jest jestesmodna.pl Pochwalę wam się co ostatnio tam kupiłam -  z długim rękawem w sam raz na jesień, która już za pasem smile

65

Odp: Wszystko o sukienkach

Przeczytajcie sobie ten artykuł: ] - jaka długość rękawa w sukience jest waszą ulubioną? Na jaką stawiacie? Ja zdecydowanie na szerokich ramiączkach.

66

Odp: Wszystko o sukienkach

Jeżeli interesują Cię sukienki to warto też poznać jej historię. Na tym  blogu widziałam bardzo fajny artykuł dotyczący właśnie historii powstania sukienki. Myślę, że warto ją poznać w końcu one podkreślają naszą kobiecość.

67

Odp: Wszystko o sukienkach

Dla mnie zawsze ciekawe rozwiązania ma SO ITALIAN Boutique . Ten sklep internetowy jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj . Na pewno każda z Was znajdzie tu coś dla siebie.

68

Odp: Wszystko o sukienkach

Osobiscie bardzo lubie sukienki i spódnice. W swojej garderobie mam ich pełno. Niedawno kupiłam taką i jestem z niej bardzo zadowolona wink

Ostatnio edytowany przez Styliskta20 (2017-05-30 12:15:34)

69

Odp: Wszystko o sukienkach

Ostatnio kupiłam sobie sukienkę w kolorze fuksji, już z myślą o wiośnie:)

70

Odp: Wszystko o sukienkach

W zasadzie na każdą okazję coś znajdziecie, dochodzi tylko kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego i tyle -  Same przyznajcie, że coś takiego wygląda pięknie - a w sieci kupuje się po prostu wygodniej. Patrzcie na wieczorowe kreacje ;-)

71

Odp: Wszystko o sukienkach

Ostatnio kupiłam sobie taką  jestem bardzo zadowolona.

72

Odp: Wszystko o sukienkach

Tez lubie sukienki, do spódnicy muszę się głowić jaką bluzkę założyć a sukienka sama w sobie wystarcza i to jest jej duży plus jak się człowiek spieszy wink zwłaszcza latem zdecydowanie wolę

73

Odp: Wszystko o sukienkach

Wiesz Sukurs wszystko zależy od tego w jakiej branży pracujesz i jaki obowiązuje dress code. Ja mimo tego, że pracuje w biurze, to mogę pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i często mogę nałożyć sukienkę w żywszych kolorach i nie w klasycznym fasonie. Chociaż na wszystkie oficjalne spotkania biznesowe wybieram klasyczną małą czarną. Nie mam swojej ulubionej marki ubrań i w tym sukienek i najczęściej w ich wyborze kieruje się fasonem, kolorem a także ceną (bardzo nie lubię przepłacać i kupować ubrań w cenach regularnych, dlatego najczęściej kupuje ubrania na promocjach). Najczęściej sukienek wyszukuje w Ceneo - ma ogromną bazę sklepów i produktów, przy których zawsze podawane są ceny regularne i nie ma mowy o jakiejś pomyłce. Można sobie ustawić odpowiedni rozmiar sukienki, cenę, kolor a także typ i zawęzić wyniki wyszukiwania właśnie do tych, które nas interesują i nie marnować czasu na przeglądanie setek sukienek, których i tak nie będziemy zainteresowane.

74

Odp: Wszystko o sukienkach

Jakoś nigdy nie szukałam sukienek na Ceneo. Nie wiem czemu wcześniej mi to do głowy nie przyszło. Tym bardziej że często robię zakupy przez Internet. Na pewno następnym razem skorzystam. Dzięki za podpowiedź.

Ostatnio edytowany przez linea (2017-04-04 12:42:10)

75

Odp: Wszystko o sukienkach

mi też by do głowy nawet nie przyszło, zeby nie tylko sukienki, ale ogólnie ubrania sprawdzać na ceneo...