51

Odp: Czym jechać do ślubu?

Wiesz, do tego nie trzeba mieć zwierząt, można siano sprzedać...

52

Odp: Czym jechać do ślubu?

Tak, teraz wypycha sie nim ludziom głowy, to będziesz mieć rynek zbytu. Unijne dofinansowanie trzeba tylko załatwić, bo nasz rząd chętniej wszystko robi za cudze pieniądze, a nas obywateli nie stać nawet na siano do głowy, bo zawsze przez rząd było sponsorowane.

53

Odp: Czym jechać do ślubu?

Rząd sponsoruje teraz sieczkę medialną przed wyborami, a siana to sobie dadzą wyborcy jesienią wink

54

Odp: Czym jechać do ślubu?

Od sierpnia ponoć już nie będzie - ale znając kreatywność spin-doctorów to już oni cosik wymyślą...

55

Odp: Czym jechać do ślubu?

jeżeli tylko macie możliwość polecam auta zabytkowe  dodadzą dużo klasy i uroku

56

Odp: Czym jechać do ślubu?

ja jechałam ścigaczem

57

Odp: Czym jechać do ślubu?

Własnym, lub od rodziny lepszym i samemu ozdobionym, bo już nie płaci się za wypożyczenie.

58

Odp: Czym jechać do ślubu?

Zdecydowanie bardziej na czasie są nowsze modele znanych marek niż retro

59

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ja jechałam własnym i było ok smile I dużo zaoszczędziliśmy.

60

Odp: Czym jechać do ślubu?

a co myślicie o karecie lub rowerem?

61

Odp: Czym jechać do ślubu?

Jeśli para uprawia kolarstwo zawodowo to czemu nie wink My jako pasjonaci koni i jeździectwa pojedziemy do ślubu bryczką. Organizujemy wesele w stadninie  i można tu wypożyczyć zarówno bryczkę, jak i osiodłanego konia, gdyby ktoś chciał jechać do ślubu wierzchem smile

62

Odp: Czym jechać do ślubu?

A nie myśleliście o zabytkowym samochodzie? Mercedes W111 z 1965 r, na pewno stworzy niesamowity klimat! smile

63

Odp: Czym jechać do ślubu?

Nieważne czym, ważne z kim smile
Osobiście pewnie stawiałabym na retro, ale dobre auto jakichś znajomych też będzie ok smile

64

Odp: Czym jechać do ślubu?

Dorożka, to klasyczna opcja dla osób romantycznych organizujących wesele np. w plenerze czy stylu retro. Każda panna młoda poczuje się jak księżniczka smile. Jest to bardzo ciekawa propozycja z dużym polem do popisu dla fotografa i kamerzysty.

65

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ale czy koniecznie trzeba jechać? Można przecież pójść po prostu smile Młoda para na czele korowodu,
a goście za nimi. Piękny widok smile

66

Odp: Czym jechać do ślubu?

No pewnie,że można przejść ja do Kościoła, w którym miałam ślub musiałabym przejść około 35 km smile Fakt, byłam na ślubie gdzie para młoda szła pieszo z domu Pani Młodej ale jej dom sąsiadował z Kościołem. Na pewno ominęłabym wszelakie limuzyny to wiejskie. Popytałabym po znajomych , rodzinie, a może sama masz niezły samochód. Byle 5 drzwiowy, w miarę nowy no oby nie pokiereszowany i jest OK. Ja pojechałam swoim własnym smile

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-05-04 22:29:17)

67

Odp: Czym jechać do ślubu?

Można rowerem i skuterem smile

68

Odp: Czym jechać do ślubu?

Na deskorolce też można - tylko co powie rodzina wink

69

Odp: Czym jechać do ślubu?

Rodzince kupić deskorolki i to dopiero będzie wyścig na ślub lol
Kto pierwszy dojedzie-nagroda gwarantowana big_smile

70

Odp: Czym jechać do ślubu?

Moim zdaniem samochodem do ślubu można jechać takim, jaki komu odpowiada i na jaki dane osoby stać. Jeśli ktoś chce polonezem, niech jedzie, tirem, proszę bardzo. Dlaczego trzeba patrzeć na to, co jest modne? To takie ważne;p?.

71

Odp: Czym jechać do ślubu?

A co z gośćmi?? Wynajmujecie busy czy wszyscy sami dojeżdżają we własnym zakresie?? Dostałam namiar od koleżanki na firmę wink specjalnością firmy jest głównie krajowy i międzynarodowy przewóz osób z Warszawy i do Warszawy.

72

Odp: Czym jechać do ślubu?

Jak dla mnie wydawanie majątku na wesele to głupi pomysł. No chyba, że ktoś jest aż tak bogaty. Sporo młodych bierze na to kredyty, które potem spłaca przez pół życia. Można też elegancko a nie drogo wynająć samochód. Ja tam bym wolała wydać mniej na wesele a np. pojechać w super podróż poślubną, czy np. te pieniądze dołożyć do kupna mieszkania.

73

Odp: Czym jechać do ślubu?

Wszystko zależy od możliwości finansowych pary młodej. Można jechać luksusową limuzyną, a można i lepszym samochodem znajomych lub kogoś z rodziny.

74

Odp: Czym jechać do ślubu?

Moim marzeniem jest czerwony Ford Mustang, taki jak na załączonym zdjęciu. Ciekawe tylko ile taka przyjemność może kosztować.

[img=ford]http://bestamericancars.altervista.org/wp-content/uploads/2015/03/Ford-Mustang-1967.jpg[/img]

75

Odp: Czym jechać do ślubu?

Do ślubu można jechać po prostu trochę ładniejszym samochodem niż zwykle jeździmy zawsze jakiś taki znajdzie się w rodzinie prędzej czy później. Jeśli nas stać to możemy jakiś samochód wynająć i to nim jechać do ślubu wszystko w sumie zalezy od tego ile mamy pieniędzy.