26

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

[quote=AmbasadorkaStopBliznom]Zmagacie się z takim  problemem? Bo ja tak, konkretnie z rozstępami po ciąży... i sama dziś zaczynam terapię pełna obaw, ale też wielkich nadziei smile A wy? stosowałyście kiedyś jakieś terapie antybliznowe? O ile tak można powiedzieć...[/quote]

Witaj
z doświadczenia nabytego podczas wieloletniej pracy wiemy, iż rzeczywiście rozstępny to bardzo uporczywy problem.
Zazwyczaj wszelkiego rodzaju kremy nie dają efektu. W chwili obecnej najlepsze efekty dają zabiegi laserowe.
W niektórych przypadkach już po pierwszym zabiegu efekty są bardzo zadowalające.

27

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

[quote=Marcy]Kremy nie likwidują istniejących już rozstępów,lecz czasami pozwalają w zapobieganiu ich powstawania.Na rozstępy skuteczne są zabiegi wykonane w kilku seriach przez lekarza dermatologa

Zabiegi laserowego usuwania rozstępów (jak np. Alma Harmony XL) są skuteczne bardziej niż jakikolwiek krem, to trochę inny poziom. Jeśli kosmetykami sobie nie możemy poradzić no to warto wtedy skonsultować się z lekarzem i jeśli mamy środki to skorzystać z laserowego usuwania rozstępów. Efekty będą nieporównywalnie lepsze niż od stosowania samych kosmetyków.[/quote]

Na kremy wydajemy kilkanaście albo kilkaset złotych.... niewiele pomagają, zatem tę sumę pieniędzy z powodzeniem moglibyśmy przeznaczyć na laserowe usuwanie blizn i rozstępów. Ta metoda daje o niebo lepsze efekty i co ważne, mamy gwarancję jakości i bezpieczeństwa - oczywiście jeśli wybierzemy dobry i sprawdzony gabinet.

28

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Na blizny polecam balsam solaris. Jesli są w miarę świeze bardzo duże prawdopodobieństow na zlikwidowanie blizny, jeśli mają już lata jest szansa na zmniejszenie i zmianę koloru.

29

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Jeżeli nie próbowałyscie Revitol Stretch Mark  to nie wiecie co tracicie, jest wiele środków na rynku które są po prostu słabe,liche bądź też wcale nie działają. Revitol jest na prawdę świetny, ja i moja starsza siostra jesteśmy żywymi dowodami na to że ten krem to coś co każda kobieta powinna mieć w swojej apteczce smile

30

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Żeby pozbyć się blizn polecam zabieg rollcitu chirurgicznego. Pomaga na różnego rodzaju blizny, także na te po trądziku i na rozstępy. Naprawdę świetny zabieg, efekty są widoczne. Polecam Centrum Medyczne Krajmed, tam ten zabieg wykonują profesjonalnie. Centrum mieści się przy ul. Wałbrzyskiej w Warszawie

31

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

A na czym dokładniej on polega? Czy są przeciwskazania zdrowotne?

32

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Z tego co wiem to nie, nie jest to zabieg inwazyjny, raczej powierzchowny

33

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Na rozstępy polecam balsam z palmers. W czasie ciąży obawiałam się tych brzydkich rozstępów, które pozostają na ciele. Na szczęście dzięki temu balsamowi nie miałam problemów z rozstępami. Balsam można łatwo dostać na

34

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Witajcie!
Ja niedawno wycięłam bliznę powypadkową, była duża, brzydka i szarpana. Teraz jest znacznie mniejsza. Lekarz powiedział mi żebym smarowała świeżą bliznę maścią z witaminą A. Miałam też specjalne plastry, ale ciągle się odklejały, choć efekt był widoczny, bo z burakowego koloru, blizna jaśniała do lekkiego fioletu.
Na jesieni mam zamiar iść na zbieg z użyciem lasera, a jak to nie pomoże to sięgnę po mezoterapię igłową.
Na rozstępy dobra jest mezoterapia igłowa, lub mezoroller, fale radiowe, mocniejsze kwasy.

35

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa.  Przeczytałam wszystko o rozstępach. Sposoby usuwania rozstępów i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie?  Ile płaciłyście, i w jakim mieście?

36

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

[quote=dominika123]Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa.  Przeczytałam wszystko o rozstępach. Sposoby usuwania rozstępów i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie?  Ile płaciłyście, i w jakim mieście?[/quote]


Podłączam się do pytania, bo szukam we Wrocławiu sprawdzonego miejsca, które usunie mi rozstępy, niezbyt duże, które pojawiły się na brzuchu po tym jak przytyłam. Teraz schudłam i wyglądają one bardzo nieestetycznie.

37

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Partnerstwo się opłaca - Kolagen i wszystkie kosmeceutyki możesz mieć45% taniej.

Zastanawiamy się dlaczego nie mogę pozwolić sobie na drogie, wysokiej jakości kosmeceutyki. Każda z nas pragnie aby jej skóra wyglądała młodo, świeżo i co najważniejsze - bez zmarszczek. Skutecznie redukuje rozstępy, blizny, trądzik.
Tu przychodzą z pomocą wyjątkowe rewolucyjne kosmeceutyki. Jako jedyne posiadające patent  który pozyskał Profesor Frydrychowski. Żadna inna firma nie posiada dokumentu patentowego metody wytwarzania kolagenu. Jest ona cały czas udoskonalana .  Kolagen - Peptidum - produkty pochodzenia wyłącznie naturalnego , nie konserwowane chemicznie parabenami. Zdrowie i Uroda w jednym - Tylko dla Państwa.

Liczne promocje i wysokie rabaty dodatkowe.
Wyjątkowe kosmeceutyki w atrakcyjnych cenach.
Produkty 1+1 gratis
Program produkty za Darmo.
Zaproś znajomych i korzystaj z dodatkowych bonusów finansowych
Dodatkowe profity dla kosmetyczek, fryzjerów, rehabilitantów czy salonów odnowy biologicznej.
Bezpłatna rejestracja - Wygodne zakupy bez zobowiązań , w dowolnym czasie i ilości a co najważniejsze z bardzo wysokimi rabatami.
Twoja szansa to polecaj, używaj, zapraszaj. Satysfakcja - gwarantowana.

Już dzisiaj nie zwlekaj i zacznij przygodę z nami Zadowolenie z możliwości używania i polecania produktów będzie wysoką nagrodą za trud pracy jaki Państwo włożą.

Zaczyna się ciekawie? Nie zwlekaj okazja jest wyjątkowa. Już dzisiaj możesz mieć wyjątkowy zestaw produktów z kolagenowych oraz Peptidum w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Bliższe informacje?

Na stronie sklepu producenta kosmeceutyków , kolagenu oraz peptidum - wzbogaconej i ulepszonej formuły Kolagenu Naturalnego.

Już teraz zobacz co mamy do zaoferowania. Ceny promocyjne można porównać rejestrując się jako -  biznespartner : Link do rejestracji  -
Zapraszamy!

38

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

[quote=Vana][quote=dominika123]Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa.  Przeczytałam wszystko o rozstępach. Sposoby usuwania rozstępów i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie?  Ile płaciłyście, i w jakim mieście?[/quote]


Podłączam się do pytania, bo szukam we Wrocławiu sprawdzonego miejsca, które usunie mi rozstępy, niezbyt duże, które pojawiły się na brzuchu po tym jak przytyłam. Teraz schudłam i wyglądają one bardzo nieestetycznie.[/quote]

wiesz co, czytałam o tym, ze niestety tylko profesjonalne usuwanie rozstępów działa. nie wierze w żadne kremy czy maści, bo jak juz sie ma rozstępy, to ciężko się ich pozbyć inaczej niż w salonie medycyny estetycznej itp.

39

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Na rozstępy działa tylko jeden produkt, zobaczcie - Mustela stosowana systematycznie pomaga, tylko musicie ją stosować systematycznie, od samego początku, kiedy jesteście w ciąży. Jeśli z rozstępami będziecie walczyły od samego początku, to żadnych śladów nie będzie.

40

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Ogólnie o preparatach musteli na rozstępy faktycznie coś czytałam, ale powiem szczerze, że nie miałam okazji korzystać, bo jakoś problem rozstepów po ciąży fartem mnie ominął - w trakcie ciąży po prostu regularnie masowałam nogi i uda, tak lekko oczywiście, wcierałam balsamy codziennie i rozstępów nie mam. W każdym razie na pewno najpierw udałabym się do lekarza z pytaniem czy lepiej stosować kremy, maści czy od razu poddawać się zabiegom ich usuwania, o których pisaliście wcześniej, Wydaje mi się, że dobry lekarz - a takich można w sieci znaleźć (gugielek, baza czy inne zestawienia specjalistów) na pewno są pomocne, no ale wracając do profilaktyki - dbajmy o siebie w czasie ciąży, smarujmy uda i brzuch leciutko chociaż, to problem rozstępów na pewno będzie mniejszy, albo jak u mnie - żaden.

41

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

W sumie nie znam kremów na likwidację blizn i rozstępów, w ciąży i po ciąży stosowałam perfecta mama i jakoś obeszło się bez rozstępom, mam te z okresu dojrzewania ale nie przeszkadzają mi jakoś szczególnie.

42

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Koleżanka stosuje Elancyl na rozstępy i twierdzi, ze działa. Oczywiście jej rozstępy są w fazie różowo-fioletowej. Lekarz powiedział jej, żeby nie wystawiała tych miejsc na słońce, bo wtedy nie będzie mogła już nic z nimi zrobić.

43

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Bio oil jest podobno dobry na takie zmiany skórne

44

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Podobno tak, ale to też tylko w początkowej fazie. Ja żałuję, że nie reagowałam od razu.

45

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Na rozstępy to chyba tylko zabiegi pomogą, ja nie wierzę że krem czy olej  je zniweluje

46

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

a może wypróbuj biooil co tak reklamuja

47

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Podpisuję się pod wszystkim co powyżej obiema rękoma.

48

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Słyszałem, że  dobrze działa na skórę, nawilża i pozwala pozbyć się takich właśnie problemów.

49

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Początkowo owszem kremy i inne specyfiki pomogą zmniejszyć rozstępy i cellulit jednak nie należy spodziewać się nie wiadomo jak dużych efektów.  Zabiegi laserowe  są obecnie najskuteczniejszą metodą walki zarówno z cellulitem, jak i rozstępami czy przebarwieniami na skórze.

50

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Zgadzam się...  zabiegi to taki najszybszy sposób by pozbyć się problemu. Tez mam rozstępy ale od tego, że w szybkim czasie schudłam. Poddałam się zabiegowi i muszę przyznać, że to pomaga. Oczywiście po konsultacjach stosuje także kremy by podtrzymać efekt. Powodzenia smile