176

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A u  mnie jest z tym  różnie, zależy od nastroju chwili wink

177

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

U mnie też...

Nastrój chwili, chwila nastroju.

178

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A jak u Ciebie brak nastroju to co...? odmówisz potrzebującej Kobiecie?...

179

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Raczej naśmiewałem się w uwodorotlenionej koleżanki, bo napisała tak od niechcenia.

"zależy od nastroju".


Gdyby każdy tak odpowiadał, to na forum elektronicznym w pytaniu o to jak skolimować transformator z rezystorem o szeregowym napięciu (nie wiem co mówię obecnie), ktoś odpowiedziałby "zależy od pogody". wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2014-06-30 10:10:57)

180

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ależ bez nastroju nie ma iskrzenia, nie mówiąc już o napięciu (i to raczej równoległym niż szeregowym, chyba że osób jest więcej niż 2) big_smile

181

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

36 uważaj, bo Twe kobiece tranzystory mogą nie przyjąć takiej amplitudy fali.

Innymi słowy czasem nam się przepalisz... a przecież chcemy co najwyżej abyś się ROZ-paliła. wink
Niczym ta świetlówka LED'owa po prostu nie przykładaj sobie zbyt dużego napięcia, a jeśli już to steruj natężeniem.
Na sterowaniu natężeniem niejedna fizykolożka doszła... do słusznych wniosków. wink

Kuocie - hehehehe - i jeszcze raz hehehehe - połączenie "u mnie" i "brak nastroju" jest nielogiczne.
Że tak powiem póki ciśnienie izobaryczne krwi w porządku, to i nastrój się znajdzie. wink

182

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A moje wnioski są bardziej słuszne: nie mieszać fizyki do tego, czemu czasem brak... logiki.

183

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Hohohoho wybiegająca znacznie dalej Towarzyszko Internetowa, to i ja popędzę:

"Co jeśli wszechświatowi w ogromnej i niedostrzeżonej dotąd skali, brak logiki choć fizyki ma nadto"?

Wraca motyw podcierającego się przez miliardy lat Boga właściwego. wink
Co na to Jezusek, Allah, Sheeva i inne namiastki? W pięty im poszło.

Myśmy już dawno zauważyli boskość w nas samych. Nie trzeba nam nic od góry.
Teraz zastanawiajmy się jeno, dla kogo my jesteśmy Bogami, tj. kto spoczywa na krańcowym atomie mojego papieru toaletowego?

Może wiesz?

184

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Na pewno jesteśmy Bogami dla kogos w nas zakochanego, przynajmniej przez jakiś czas...

185

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Dlaczego by kobieta nie mogła "namawiać" do sexu faceta. Nie uwierzę, że nigdy nie kokietowałyście swojego faceta z wiadomych powodów tongue
Najlepiej jest rozbudzać w facecie to pożądanie przez cały dzień. Ja tak czasami "znęcam się" nad moim mężem wysyłając mu sms różnej treści w ciągu dnia smile

186

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jak kobieta czuje sie pewnie w związku i wieże to nie będzie źle odebrane to pewnie że może:) Ale jak ktoś miałby ja źle za to ocenić to wiadomo że lepiej nie inicjować...

187

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Mamy w końcu  równouprawnienie, więc dlaczego nie...

188

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jestem jak najbardziej za!

189

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=Gabika]Jak kobieta czuje sie pewnie w związku i wieże to nie będzie źle odebrane to pewnie że może:) Ale jak ktoś miałby ja źle za to ocenić to wiadomo że lepiej nie inicjować...[/quote]

Święta prawda:)

190

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=miloszowa]Jestem jak najbardziej za![/quote]

Ja też, pod warunkiem że on jest wart grzechu wink

191

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=bojowa]Najlepiej jest rozbudzać w facecie to pożądanie przez cały dzień. Ja tak czasami "znęcam się" nad moim mężem wysyłając mu sms różnej treści w ciągu dnia smile[/quote]

A co jeśli taki rozbudzony znajdzie wcześniej inną do igraszek i wieczorem będzie już do niczego...?

Ostatnio edytowany przez wittchen (2014-08-01 08:31:02)

192

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Teraz są takie różne specyfiki pomagające się "zregenerować"... wink

193

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Myślę, że kobieta może sama inicjować sex albo po jakimś roku znajomości, albo jeśli jest w sytuacji przygodnej znajomości, kiedy i tak wie, że skończy się to na jednej nocy...  Wtedy można być sobą, nie udawać niewiniątka, tyko wziąć to, na co ma się ochotę wink

194

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie, nie i jeszcze raz nie!

195

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W stałym związku jak najbardziej:) Dla faceta to bardzo miłe, jeśli partnerka wykazuje trochę inicjatywy...

196

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Przygodny sex też możemy inicjować - przecież tam liczy się tylko przyjemność, a nie to, co ten ktoś o nas później pomyśli...

197

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Wypada - ale w stałym związku:)