1

Temat: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Witajcie!
Zanim pomalujecie paznokcie na swój ulubiony kolor, to zabezpieczacie płytkę bazą pod lakier? Co sądzicie o tym produkcie, jest potrzebny, czy jest to może zwykłe naciąganie ludzi?
Jeżeli używacie, to jaka jest wasz ulubiony produkt?
Ja stosuję i myślę, że jest to świetny produkt. Zabezpiecza paznokcie przed odbarwieniem, dodatkowo wzmacnia, oraz zwiększa przyczepność i trwałość lakieru. Uwielbiam bazę Z ORLY, jest cudowna!!

2

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ostatnio tak robię, że pod lakier odżywka, ale zauważyłam że np przed przebarwieniem paznokci to nie chroni... Ale na pewno są twardsze i zdrowsze

3

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

stosuję zawsze jako bazę odżywkę Eveline 8w1 . Myślę że baza jest całkowicie niezbędna przy malowaniu paznokci na ciemne kolory . Wtedy mamy pewność, że nasza płytka paznokcia nie będzie przebarwiona :Absolutnie 8w1to mój ulubieniec. Nie dość , że jesst dobrą bazą to jeszcze wzmacnia moje paznokcie i sprawia ze szybciej rosną smile
zapraszam na mojego bloga : [url]http://pieceofmyyworld.blogspot.com/[/url]

4

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja stosuję przed każdym malowaniem.Dzięki temu lakier nie odbarwia mi paznokci i wyglądają one dużo zdrowiej smile

5

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Od niedawna stosuję bazę , wcześniej rzadko malowałam paznokcie i nie było potrzeby

6

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

zawsze stosuję bazę, albo evelne albo wibo

7

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Stosowałam pod lakier odżywki Eveline (diamentową i 8w1), ale zauważyłam, że lakier po nich szybciej mi schodzi. Ostatnio stosuję odżywkę produkt 2w1 z Miss Sporty, który jest trochę lepszy, ale też nie należy do moich faworytów.

8

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Nigdy nie stosowałam bazy, ale skoro mówicie, że się sprawdza, to się zaopatrzę.
___________

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:43:21)

9

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Zachęcam - dzięki niej nie przebarwiają się, zwłaszcza przy ciemnych lakierach jest potrzebna

10

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Moim zdaniem baza nie działa. Kupiłam kiedyś bazę przedłużającą trwałość lakieru. I jak normalnie lakier wytrzymywał mi ladnie 4-5 dni, to przy użyciu bazy po 3 dniach jest do zmycia hmm

11

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

może pomalowałaś nią paznokcie nie oczyszczając ich i dlatego tak się stało? najczęściej lakier  czy baza odpryskuje gdy znajdzie się na powierzchni "ubrudzonej" np. balsamem czy oliwką  i wtedy krótko się trzyma

12

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Baza pod lakier musi być bo inaczej przy ciemnych lakierach zostają przebarwienia. Ja zazwyczaj używam odżywki do paznokci.

Ostatnio edytowany przez estera90 (2013-10-08 12:58:38)

13

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

[quote=Ksymena]może pomalowałaś nią paznokcie nie oczyszczając ich i dlatego tak się stało? najczęściej lakier  czy baza odpryskuje gdy znajdzie się na powierzchni "ubrudzonej" np. balsamem czy oliwką  i wtedy krótko się trzyma[/quote]

Nie, bo myję dokładnie ręce przed nakładaniem lakieru czy bazy i dodatkowo przecieram zmywaczem płytkę paznokcia. Może po prostu jakaś trefna baza i tyle...

14

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja mam swoje sprawdzone marki i nie zmieniam bo można się naciąć czasem i na reklamowane...

15

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Nigdy nie używałam bazy pod lakier, używam tylko jasnych , pastelowych kolorów.

16

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Pod ciemne kolory zawsze używam, pod jasne niekoniecznie. Dzięki bazie ciemny kolor nie barwi paznokci.

17

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Moje i tak się barwią, może za cienką warstwę nakładam...?

18

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Lakiery hybrydowe new nails - uwielbiam, nawet nie sądziłam, że mogę uzyskać aż taki efekt.  Bo jeśli nie muszę poprawiać moich paznokci przez 2 miesiące to jest to dla mnie coś wspaniałego ;-)

19

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Czasem używam, jeśli się nie spieszę i potem lakier może spokojnie wyschnąć

20

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Używam tylko odżywki new nails, niczego więcej. W zasadzie to mi pozwala utrzymać te paznokcie w doskonałym stanie.
W moim przypadku zmiana była diametralna - odżywka sprawiła że sam efekt malowania o wiele dłużej się trzyma. Polecam ;-)

21

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Lubię ceramiczną nano-bazę z firmy JOKO cosmetics.
Fajnie wygładza i utwardza powierzchnię moich słabych i miękkich paznokci. Uwielbiam intensywne kolory, więc raczej zawsze stosuję coś pod lakier, czy to odżywkę czy bazę, żeby się nie odbarwiały.

22

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ostatnio używam tylko odżywki Elevine 8w1. I dobrze się sprawdza jako baza.

23

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

8 w 1 ? Czyli co?

24

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja nic nie używam, od razu kładę lakier.

25

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

czasem stosuje płynne szklo ślicznie wygładza