1

Temat: Legginsy - czy jeszcze modne?

Lubię nosić leginsy, są wygodne i pasują do wielu kreacji, ale podobno już nie są modne. Jak to jest? Nosicie legginsy czy już nie?

2

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja tam nie patrzę na to czy są modne. Noszę jak mam ochotę i tyle

3

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Zależy na jaką okazję, na codzień są ok i nawet sienie zastanawiam czy modne czy nie tylko noszę:)

4

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja nosiłam często w licealnych czasach, teraz bardziej klasycznie się ubieram

5

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Są wygodne a moda to sprawa mniej ważna dla mnie

6

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Wg mnie liczy się wygoda, a nie moda...
A skoro jeszcze się w sklepach dostanie, to chyba jeszcze w modzie wink

7

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Też myślę, że nie warto zwracać uwagi na to, czy coś jest na topie czy nie. Jednak skoro chcesz podążać za modą to mogę Cię uspokoić, bo leginsy cały czas są [url=http://domodi.pl/odziez/odziez-damska]trendy[/url], jednak ja na Twoim miejscu raczej skupiłabym się na tym, czy pasują one do Twojego stylu oraz sylwetki.

Ostatnio edytowany przez Rania (2014-06-12 08:20:22)

8

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Z tego co widzę na ulicach legginsy wciąż są modne, ponieważ już niejedna dziewczyna ubierała je podczas cieplejszych i chłodniejszych dni. Z resztą pasują one do wielu rzeczy, więc nawet gdyby wyszły z mody, wciąż bym je nosiła wink.

9

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Czy są modne czy nie to nie mam pojęcia ale wiem że dziewczyny noszą je cały czas smile a nawet gdyby nie były modne to przestaniesz w nich chodzić chociaż są dla ciebie wygodne i dobrze się w nich czujesz?

10

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Jak byłam młodsza to chętnie je nosiłam ale teraz to już  rzadko, niezależnie czy są modne czy nie

11

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

W chłodniejsze dni jak dzisiaj są niezastąpione

12

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Legginsy zawsze dobre smile Ale jednak powoli zostają wypierane, tak samo rurki, teraz na topie są boyfirnedy i cygaretki, raczej chinosy niż kolorowe rurki. A co do trendów i wygody, to właśnie ostatnie trendy w modzie to zdecydowanie krok w stronę wygody, luźniejsze, wygodniejsze spodnie, oversizowe t-shirty - ja jestem na tak!

13

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Pod legginsami można schować cellulit big_smile big_smile big_smile

14

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Legginsy są straszne! Przypominają mi tylko szalone lata 80. big_smile

15

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Bardzo dużo kobiet chodzi w leginsach więc śmiem twierdzić, że dalej są modne.
Kwestia tego czy są straszne czy nie to czasami w dużej mierze zależy od tego z czym je zestawimy. Bo czasami faktycznie efekt jest straszny:D

16

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Popieram elizabeth nie ma co się ogladać ciagle na modę, masz ochotę to sobie chodź. Ja bardzo lubię legginsy bo są mega wygodne i nie czuję żebym cokolwiek miała na sobie.

17

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

także nosze, sa bardzo wygodne, jednak zależy z jakiego materiału, a raczej nosicie czarne czy kolorowe?

18

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

[quote=rizzoli33]Legginsy są straszne! Przypominają mi tylko szalone lata 80. big_smile[/quote]
Mi przypominają 90, w podstawówce wszystkie je nosiłyśmy i były różnej długości, takie nad kolano też, wiecie, teraz to w takich kolarze śmigają tongue Były modne jednokolorowe bawełniane, kolorowe i były też z takiego połyskliwego materiału.

19

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

leginsy nadal są modne. Do tego tuika i jest idealne zestawienie na lato

20

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ile to już lat w tym chodzimy odkąd nastąpił wielki "come back"? Ktoś policzy? Siedem na pewno, bo aż zerknęłam na datę na zaświadczeniu o odbyciu kursu fryzjerskiego... 2007 i wtedy na bank już były z powrotem, bo pamiętam jak w sklepie obok salonu kupowałam takie do połowy łydki, wykończone koronką, one wtedy były na topie akurat.

21

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja kocham nosić legginsy smile uwielbiam;):)
   sa wygodne smile

22

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

teraz to chyba wróciły do łask:)

23

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ostatnio nie widziałam za dużo ale wiem że w ubiegłym sezonie bardzo dużo dziewczyn/kobiet chodziło w legginsach.

24

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

ja noszę bo są wygodne a nie zastanawiam się czy są modne czy nie

25

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

A gdyby były niemodne? wink

Żeby tak wszystko co wygodne było zawsze na topie, ech... marzenie.