1

Temat: odkładanie spraw na jutro

Czy zdarza się Wam obiecywać samej sobie, że zrobicie coś dla przyjemności, własnej korzyści lub po prostu z obowiązku, a potem po raz kolejny nic z tego nie wychodzi? odkładacie coś na później? często wam się to zdarza?

2

Odp: odkładanie spraw na jutro

oczywiście, że się zdarza! ostatnio coraz rzadziej, bo się wzięłam za swoją dyscyplinę wink
ale zdarza się, zwłaszcza obowiązki - zawsze jest coś innego akurat ważniejszego - pranie, gotowanie, spotkanie z przyjaciółką... wink

3

Odp: odkładanie spraw na jutro

Szczególnie zmywanie...

4

Odp: odkładanie spraw na jutro

oczywiście zazwyczaj domowe sprawy, zakupy

5

Odp: odkładanie spraw na jutro

Nie lubię odkładać spraw na później, bo i tak to trzeba zrobić, a potem wszystkiego jest co raz więcej i człowiek nie umie się połapać ze wszystkim.
Systematyczność , to podstawa dobrego funkcjonowania człowieka.

6

Odp: odkładanie spraw na jutro

a ja ciągle odkładam i odkładam, za krótka doba na wszystko tongue

7

Odp: odkładanie spraw na jutro

Powiem szczerze, że ja jak coś mam do zrobienia , wolę to zrobić od razu. Bardzo rzadko odkładam na jutro:)

8

Odp: odkładanie spraw na jutro

godne pochwały smile i naśladowania, jednak ja jestem leniuszkiem...

9

Odp: odkładanie spraw na jutro

Jejku, żebym ja była taka zdyscyplinowana! Najgorsze, że mój mąż też jest mistrzem w odkładaniu i nie raz się zdarza, że rozmawiamy, że dziś zrobimy to czy tamto, wracamy z pracy, padają słowa "mieliśmy zrobić...", potem chwila zastanowienia i decyzja, że jednak zrobimy to jutro. Najczęściej dotyczy to sprzątania... sad

10

Odp: odkładanie spraw na jutro

ja czasem mam tyle na głowie że niestety wiele rzeczy odkładam a później robię wszystko na raz, ale tak to jest w samotności!

11

Odp: odkładanie spraw na jutro

Ja nie lubię odkładać, ale jakoś tak mi wychodzi, że banalne rzeczy robię przed terminem, a najważniejsze w ostatniej chwili.

12

Odp: odkładanie spraw na jutro

Ja nie lubię odkładać spraw na jutro.

13

Odp: odkładanie spraw na jutro

To rzeczywiście niepotrzebnie komplikuje, a kiedy człowiek nie może się wcześniej przemóc, to potem cierpi...

14

Odp: odkładanie spraw na jutro

Jak nie lubicie odkładać na jutro, to odłóżcie na pojutrze - będziecie miały dwa dni wolnego smile A że jest już prawie weekend, to nawet trzy smile

15

Odp: odkładanie spraw na jutro

No ja tak odcudzanie często odkładałam - a od następnego tygodnia, od kolejnego miesiąca, oj, noworocznie sobie postanawiam - od Nowego Roku... no i tym sposobem miałam coraz więcewj do zrzucenia.

16

Odp: odkładanie spraw na jutro

A teraz jak ci idzie, ile już ubyło?

17

Odp: odkładanie spraw na jutro

[quote=niechcemisie]No ja tak odcudzanie często odkładałam - a od następnego tygodnia, od kolejnego miesiąca, oj, noworocznie sobie postanawiam - od Nowego Roku... no i tym sposobem miałam coraz więcewj do zrzucenia.[/quote]
Ale po co? Ja tam lubie takie pulchne kobietki, mniam wink

18

Odp: odkładanie spraw na jutro

[quote=summerlove]A teraz jak ci idzie, ile już ubyło?[/quote]
Efekty Ci zaprezentuję jak skończę, na razie nie chcę zapeszać. Prowadzę bloga. Jak już osiągnę to co zaplanowałam podam Ci adres. Zaczęłam na przełomie maja i czerwca, ale szczerze powiedziawszy obijałam się jak mogłam przez ten czas. Planuję zakończyc za dwa miesiące.

19

Odp: odkładanie spraw na jutro

A mnie się nie pochwalisz? Zdrajczyni...

20

Odp: odkładanie spraw na jutro

Chcesz to się pochwalę, ale Tobie zaimopnować to trzeba naprawdę czymś... inaczej wybrechtasz. Skromnymi postępami tylko się narażę na drwinę z Twojej strony.

21

Odp: odkładanie spraw na jutro

Wystarczy że zrzucisz 15 kg, więcej nie trzeba żeby mi zaimponować wink

22

Odp: odkładanie spraw na jutro

Aha, czyli umiarkowanie wybredna jesteś, rozumiem, jasne, spoko, nie ma sprawy, mówisz i masz, nie? Do zobaczenia za 10 lat.

23

Odp: odkładanie spraw na jutro

Jak ty się znasz na moich żartach, jestem pod wrażeniem... wink

24

Odp: odkładanie spraw na jutro

To z sympatii smile

25

Odp: odkładanie spraw na jutro

To już takie koterie jak widzę się tu potworzyły... Dalszym etapem może być tworzenie przeciwnych obozów...