1

Temat: gdzie położyc gości?

witajcie!
mam kilkunastu gości do przenocowania, na oku mamy hotel felix bwfelix.pl  na zdjęciach widać, że jest bardzo elegancki, a ceny bardzo nam odpowiadają, ale nie wiem jak z posiłkami bi planujemy poweselne śniadanie, może ktoś już korzystał z ich usług i sie wypowie,proszę o pomoc.

2

Odp: gdzie położyc gości?

Moim zdaniem najlepiej mieć załatwione noclegi w tym samym lokalu co jest wesele, żeby ich nie dowozić specjalnie...

3

Odp: gdzie położyc gości?

Może tu coś wybierzesz.

4

Odp: gdzie położyc gości?

Faktycznie nocleg w hotelu, w którym organizuje się przyjęcie jest najlepszym rozwiązaniem. W Warszawie i okolicy wybór jest spory, uzależniony głównie od liczby gości i funduszy. Taniej oczywiście jest poza centrum - dogodny dojazd, z dala od zgiełku, spokojnie, miło. Może tam warto podpytać?

5

Odp: gdzie położyc gości?

Zawsze też można załatwić nocleg w jakimś ostelu nieopodal lokalu. W końcu 100m do przejścia to nie katastrofa, a i niektórym gościom się przydaje wink

6

Odp: gdzie położyc gości?

Ja ostatnio byłam w motelu i dopiero zaproszeni byliśmy na obiad, ale to zależy. Trzeba pamietać, że potem goście z wesela chcą wracać o różnych porach, więc lepiej żeby nie było daleko od miejsca wesela. Możesz też pomyśleć o busie, ale np. na tym weselu kierowca w nocy nie przyjechał i był problem.

7

Odp: gdzie położyc gości?

Jeśli komuś zależy na cenie warto rozważyć ofertę motelu, myślę, że nikt nie będzie zawiedziony smile

8

Odp: gdzie położyc gości?

Może być też nocleg w agroturystyce, jeśli jest jakiś obiekt w pobliżu i ma sporo miejsca.

9

Odp: gdzie położyc gości?

Jak wesele kończy się o ludzkiej godzinie, np. 2.00 a nie o 6.00  to każdy z gości może dotrzeć do swojego domu lub przenocować u kogoś z rodziny...

10

Odp: gdzie położyc gości?

Tez uważam że o nocleg powinna się zatroszczyć rodzina młodych.