26

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja mogę polecić depilację pastą cukrową... Też nie lubię bólu..
Robiłam przed ślubem i jest do wytrzymania wink

27

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja również bym poleciła depilację pastą cukrową , jest dużo przyjemniejsza niż woskiem gdyż oczywiście mniej boli i nie podrażnia tak skóry wink z czym ja osobiście mam dość spory problem.

28

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja sobie sama depiluję w domu woskiem i jestem zadowolona gdzyby nie wrastające się włosy:(

29

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

żeby włoski nie wrastały trzeba wcześniej skórę rozmiękczyć gorąca kąpielą a po depilacji masować codziennie

30

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ale znowu, sama gorąca kąpiel nie jest wskazana dla skóry
Co do wrastających włosków, ja bym raczej poleciła peeling

31

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Dziewczyny a co myślicie o tym  produkcie do depilacji veet easy wax?? Miała któraś??

32

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

MagaTA, jest ok. Nieźle łapie włoski i zanim znowu odrosną mija spro czasu. Dla mnie w okresie letnim to bardzo ważne smile

33

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Akurat się ostatnio nad tym zastanawiałam. Jaki to koszt? Na ile wystarcza zabieg?

34

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

No ważne pewnie, że ważne. Ja się tak zastanawiam czy bym sobie poradziła z obsługą tego sprzętu?? Jak z bólem??

35

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=a_grestowa]Akurat się ostatnio nad tym zastanawiałam. Jaki to koszt? Na ile wystarcza zabieg?[/quote]


Jeśli chodzi o koszt to nie pomogę, bo dostałam to w prezencie. A jeszcze nie dokupowałam wkładów.

Powtarzam depilacje mniej więcej co miesiąc.

36

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=magaTA]No ważne pewnie, że ważne. Ja się tak zastanawiam czy bym sobie poradziła z obsługą tego sprzętu?? Jak z bólem??[/quote]


Znalazłam film, w którym możesz zobaczyć na czym to polega, niestety po angielsku, ale mam nadzieję, że to nie problem.


Ból - co miesiąc mniejszy, bo włoski odrastają słabsze i jest ich jakoś tak mniej big_smile

Ostatnio edytowany przez Hagia (2014-07-04 15:06:52)

37

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Nie problem,. trochę znam smile Fajnie to wygląda, aż się zastanawiam czy faktycznie nie spróbować. Znalazłam w sieci jeszcze polski filmik i babeczka nawet nie zajęknęła jak zrywała plaster, więc nie musi jakoś szczególnie boleć faktycznie.

38

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

fajnie dzięki za filmik a znacie przedział cennowy takiego zabiegu>

39

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=magaTA]Nie problem,. trochę znam smile Fajnie to wygląda, aż się zastanawiam czy faktycznie nie spróbować. Znalazłam w sieci jeszcze polski filmik i babeczka nawet nie zajęknęła jak zrywała plaster, więc nie musi jakoś szczególnie boleć faktycznie.[/quote]

Bardziej boli zwykły depilator. W przypadku wosku to zaledwie chwila i po krzyku. No i włosków coraz mniej i rzadsze. Moim zdaniem najlepszy sposób, żeby się pozbyć problemu.

40

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Męska maszynka do golenia;D

41

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=miloszowa]Męska maszynka do golenia;D[/quote]
A wiesz... sama zastanawiałam się, czy by takiej nie wypróbować.

42

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Najważniejsze żeby skóra nie była potem podrażniona.

43

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Osobiście nie lubię depilacji, ale jeśli już to Katee ma racje, bo najważniejsze jest, aby nie podrażnić skóry.

44

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

a co stosuje po depilacji ?  jakieś sprawdzone produkty.

45

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=kornelcia]a co stosuje po depilacji ?  jakieś sprawdzone produkty.[/quote]
Czekam z Tobą na odpowiedź, bo jak do tej pory to czego bym nie użyła, efekt jest ten sam, podrażnienie i krostki w miejscach intymnych i trochę pod pachami. Jedni radzą, żeby zostawić skórę w spokoju i nie smarować niczym, inni wręcz przeciwnie. Koleżanka twierdzi, że krem Nivea jej pomaga, ten niebieski (mi chyba nigdy na nic nie pomógł).
Może ktoś coś ma skutecznego na spowolnienie odrastania?

46

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Po depilacji dobrze jest przemy skórę wodą utlenioną, mniej jest tych wrastających włosków i krostek

47

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja nie wierzę dziewczyny w kremy, pasty czy wosk, boli, boli i jeszcze raz boli. Byłam kilka razy w gabinecie Laser Glamour . Nie miałam żadnych podrażnień, wrastających włosków, i efekt utrzymywał się długo, myślę że jeszcze nie raz tam wrócę, polecam.

48

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A używałyście może depilatorów laserowych do samodzielnego robienia sobie takiej depilacji laserowej?
Pytam bo to jesień, a podobno jesień najlepsza na takie zabiegi

49

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja jestem po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu depilacji. Nie wyobrażam sobie innej metody. z resztą żadna nie jest tak skuteczna jak depilacja laserowa.

50

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Autisticart kolezanka chyba zamawiała... ale nie pytałam o wrażenia, może pora...