1

Temat: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Czy któraś z Was zerwała zaręczyny, a potem wróciliście do siebie?
A może znacie kogoś ze znajomych kto tak zrobił?

Jak było / jest dalej w takim związku. (rozstanie/jesteście razem/ślub/...)

(oczywiście rozumiem, że nie ma jak to w życiu idealnej recepty na to ale ciekawa jestem)

2

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Nie znam par które były zaręczone i się rozstały, ale znam takie, które się rozstały a teraz do siebie wróciły i uważają, że teraz ich związek jest lepszy. Moim zdaniem wszystko zależy od ludzi tak jak napisałaś nie ma recepty jednym wychodzi innym nie

3

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Ja znam jedną taką parę, ale powrót nic im nie dał, rozeszli się po paru miesiącach - obecnie on ma żonę a ona zdążyła sie rozwieść, zawsze była nie zdecydowana...

4

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Po 1,5 roku związku  zaręczyliśmy się....ale tydzień po zaręczynach ze mną zerwał...pytanie dlaczego? Niby twierdził że nie chce mnie zrobić nieszczęśliwą, że nie widzi  się w małżeństwie ze mną..
Minęło ponad rok i jakoś nie unikamy kontaktu, stwierdziliśmy ze zostaniemy przyjaciółmi. Ostatnio to on pierwszy do mnie sie odzywa, czasami zaprasza mnie do siebie ale nie chcę do tego wracać...

5

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Mam znajomych, chodzili ze sobą długo, zaręczyli, potem zerwali zaręczyny. Po jakimś czasie wrócili do siebie, pobrali się...małżeństwo przetrwało 3 lata.

6

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Mój brat ma dosc nietypową sytuację. Zaręczyli się z dziewczyną w styczniu, a ona po 2 miesiacach zerwała zaręczyny dalej jednak są  razem. Ale jest dzwinie ona chce żeby znowu byli zaręczeni tylko brat już nie chce bo czuje się zraniony ale nie chce z nią zupełnie zrywać . Co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie?

7

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Nie dziwię się wcale, to jest trauma i trudno się pogodzić z czyimś niezdecydowaniem.. Ona jest wg mnie niedojrzała, bawi się jego emocjami, próbuje ile on wytrzyma...

8

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Znam 2 takie pary, jedna wzięła w końcu ślub, ale teraz są w trakcie rozwodu po 3 latach małżeństwa, a druga para się rozstała po jakimś roku od powrotu... Tak że chyba nieskuteczne są takie  powroty

9

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Ja jestem zdania że 2 razy do tej samej wody się nie wchodzi.
I raczej skoro się zerwało, to jakiś kluczowy powód był, szczególnie że mowa o zaręczynach a nie zwykłym chodzeniu z sobą.

Choć jak wiadomo różne są sytuacje

10

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

zaręczyny to poważny krok i niekiedy wiele uświadamia i rozstania i powroty się zdarzają wszytsko zależy od osób

11

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

jak obserwuję znajomych to wydaje mi się że właśnie po zaręczynach zaczynają się wątpliwości...

12

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Bo wtedy zaczyna być poważnie, niektórzy myślą że nie będzie już odwrotu i zaczynają się bać...

13

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Może ze strony mężczyzn jest niepokój, dziewczyny to raczej się uspokajają smile

14

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Tak, zaczynają myśleć że on już jest zaklepany:)

15

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

zaczynają się wątpliwości, bo nie jest to samo co kiedyś i już się uważa tak a jest mój czy moja na zawsze wszystko si staje takie jałowe nudne i monotonie ludzie ze sobą zrywają, a po długim czasie dochodzą do wniosku a jednak było mi z, nim z nią fajnie wiec może warto dać ta ostatnia szanse. Tak własnie to wszystko wygląda. Działać trzeba wcześniej, by zapobiegać.

16

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

A myślałyście o tym, żeby sprawdzić narzeczonego czy jest wierny?

17

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Ja mam przykład w rodzinie. Brat oświadczył się dziewczynie z którą był ok 5lat  (1maja),po 2 tyg ona zerwała z nim całkowicie(niby miała kogoś- dobrego przyjaciela na zastępstwo), zrozumiała niby swój błąd i  jak dobrze kojarzę to powtórne zaręczyny były 8sierpnia smile. Moim zdaniem jak dzieci się zachowują -planują 7lipca 2016 ślub smile. Nie życzę im źle każdy popełnia błędy ale żeby przyjąć pierścionek a dwa tyg po oddać to śmiechy wink

18

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

[quote=Edyta_23]żeby przyjąć pierścionek a dwa tyg po oddać to śmiechy wink[/quote] delikatnie powiedziane

19

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Najlepsze jest to, że uważają takie coś za normalne. On niby jej wybaczył skok w bok a przy byle jakiej okazji wypomina to. Cyrki. Nie wiem po co się wiązać  małżeństwem jak nie dojrzeli nawet jeszcze do tego.

20

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

sama zerwałam zaręczyny kiedyś zaręczyny - w sumie na miesiąc i po tym okresie zrozumiałam, że jednak chcę z nim być smile to było 1,5 roku temu i nadal jesteśmy razem szczęśliwi

21

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

też uważam że do małżeństwa trzeba dojrzeć - dziś przeczytałam że Patrycja Markowska już od 10 lat jest zaręczona i teraz dopiero podobno myśli na poważnie o ślubie

22

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Strasznie dziwna sytuacja...

23

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

A jaki był powód zerwania zaręczyn? Czy była to zdrada? Jeśli tak, zanim wrócisz do tej osoby, zrób test wierności. Najlepiej będzie jak skorzystasz z pomocy detektywa i sprawdzisz swojego wybrana.

24

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Znam pare gdzie dziewczyna zerwała zaręczyny ale nie miała racji, to znaczy ktos jej powiedizał o czymś czego nie było, potem sobie z narzeczonym wszystko wyjasnili i wrócili do siebie więc happy end smile A tak zeby ktos planował ślub i go odwołał to nie słyszałam i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, to musi byc okropne

25

Odp: Zerwane zaręczyny a potem powrót

Ech... mam nadzieję, że ta osoba, przez której kłamstwo zerwali zaręczyny, nie miesza im już w związku. I że mają do siebie już na tyle zaufania, że będą teraz najpierw słuchali siebie, a dopiero potem innych.