1

Temat: Makijaże

Witajcie, ten temat poświęcam makijażom. Możecie zamieszczać swoje propozycje makijaży jak i ocenić komentować makijaże publikowane przez inne osoby. Zapraszam do wspólnego tworzenia galerii najpiękniejszych prac smile

2

Odp: Makijaże

Makijaż to moja mania. Prawie codziennie chodzę do salonu Pink Hair & Beauty Studio by zrobić się na bóstwo heh. Zawsze wychodzę zadowolona z efektu. Jak chcecie zobaczcie sobie ich stronę coś na pewno znajdzie się dla ciebie

3

Odp: Makijaże

To Twój facet pracuje chyba tylko na te wizyty, bo mój to kręci nosem jak chodzę raz na miesiąc a on to musi to finansować...

4

Odp: Makijaże

takie wypady do kosmetyczki sa bardzo relaksujące a kosztownie wcale to nie sa takie duże pieniadze

5

Odp: Makijaże

oj tak sama uwielbiam takie wypady tylko mój maz ciagle psiaczy i psiaczy

6

Odp: Makijaże

oni sa chyba po prostu zazdrosni

7

Odp: Makijaże

haha ale kornelcia to ujelas ale fakt może cos w tym jest albo szkoda im pieniędzy

8

Odp: Makijaże

a jakie zabiegi wybieracie najchętniej ? bo ja sprawdzam wszystkie maseczki po kolei a najbardziej lubie te pachnące

9

Odp: Makijaże

hm ja chodzę przede wszystkim na pedikiur i manikiur jednak wole żeby wszystko wyglądało schludnie i jest to na moją kieszeń

10

Odp: Makijaże

mam tak samo, nie musi być rewelacji tipsyzacji, ale estetyka na pewnym poziomie to już obowiązkowo

11

Odp: Makijaże

Ja idę do kosmetyczki na makijąz tylko przed imprezą typu wesele , sylwester, a tak to sama się maluję..

12

Odp: Makijaże

A co myślicie o skorzystaniu z konsultacji ze stylistką ?  Czy któraś z Was korzystała z takich indywidualnych porad dotyczących makijażu?

13

Odp: Makijaże

oo ciekawa stronka, ja osobiście korzystałam z nauki makijażu i powiem ze fajna rzecz dowiedziałam się ciekawych podastwa, chociaż bardzo bym chciała przejść metamorfozę ale jednka trochę to kosztuje

14

Odp: Makijaże

Mi raz koleżanka zrobiła metamorfozę według swojej wizji to się nie poznałam w lustrze... Dziękuję za taką zmianę bo bym musiała chyba dowód wymieniać:)

15

Odp: Makijaże

Dużo zmienia np. odpowiednio rozprowadzony podkład i róż, można wyszczuplić nos, uwydatnić kości policzkowe, tylko trzeba wiedzieć jak:)

16

Odp: Makijaże

No właśnie jak unikam różu bo nie umiem go odpowiednio nakładać, zawsze wygląda nie tak...

17

Odp: Makijaże

jest dużo filmikow na you tube jak nakladac bo roz naprawdę fajnie ozywia cere

18

Odp: Makijaże

Ja zawsze wyglądałam za"różowo", więc przestałam nakładać bo mi nie wychodzi tak jak na tych filmach...

19

Odp: Makijaże

Makijaż dobrze wychodzi z fluidem matująco-korygującym celia nude make-up Polecam wszystkim wizażystkom i nie tylko.

20

Odp: Makijaże

Fajnie to wygląda, ale samemu chyba ciężko zrobić, prawda? Bez odpowiednich umiejętności?

21

Odp: Makijaże

Z dobrym poradnikiem mozna się nauczyć, sama próbowałam i nieźle mi wychodziły różne makijaże

22

Odp: Makijaże

Polecam filmiki i tutoriale:)

23

Odp: Makijaże

Ja się nauczyłam malować na artykułach poradnikowych  w babskich gazetach, np. były tam metamorfozy czytelniczek i świetnie wychodziły

24

Odp: Makijaże

Najważniejsze to nie nakładać grubych warstw kosmetyków, bo to zawsze źle wygląda....

25

Odp: Makijaże

Ja lubię strobing i delikatny makijaż oka.