51

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Taaak... Może nawet w przerwie meczu, przy pełnych trybunach?... smile

52

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Ślub w cyrku to jest to, tylko czy urzędnik albo ksiądz chciałby się przebrać za klauna?

53

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

A może w ZOO...? To też atrakcja, zwłaszcza dla najmłodszych gości:)

54

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

W centrum miasta, na spontanie smile Konsternacja i zaskoczenie przechodniów + gratulacje od każdej napotkanej osoby i maksymalnie spontaniczne "100 lat".

55

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

To może tak na dworcu kolejowym albo na lotnisku, ilu pasażerów tamtędy przechodzi:)

56

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Albo na pielgrzymce na Jasną Górę, gdzieś na trasie, w tłumie pątników...

57

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Dla miłośników Lady Gagi proponuję ślub  kolejce po mięso u rzeźnika...

58

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Jeżeli chodzi o ciekawe miejsca na ślub to hotel Sulislaw, w czerwcu ide na drugie wesele tam smile jeżeli komus byloby cięzko to udzwignąc logistycznie to zawsze pozostaje opcja wesele. To jest hotel, własciwie Pałacyk, więc pokoje są, restauracja również i do tego świetna okolica.
Po imprezie można iść na zajęcia yogi, które oferują w hotelu  big_smile

59

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Witam,
idealnym miejscem na imprezę weselna w Lublinie jest Przystań. Świetna obsługa, konkurencyjne ceny i co najważniejsze przepyszne jedzenie:) Wiem co mówie sama powierzyłam im moje przyjęcie ślubne i nie żałuje ! Spisali sie na medal!!

60

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

jak ktoś ma czas i możliwości to najlepsze jest wesele na wsi, nawet w OSP, ale z jedzeniem robionym po swojsku, a nie kupnym, bo takie każdy ma na codzień.

61

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Najlepiej na własną rękę , jakieś ogródki działkowe czy coś takiego , załatwić sobie kucharki,kelnerów i tyle.

Ostatnio edytowany przez Tryfena (2014-05-19 10:35:25)

62

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

No nie wiem, goście by się zaczęli jeszcze rozłazić po grządkach... Jakoś nie widzę swojego wesela na działkach:)

63

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

No , jakby jedzenie było niesmaczne to by się posilili chociaż  czymś z grządek:)

64

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Tak, jakieś mięsko na pewno by tam  przypełzło...:) A tak serio to wesele tylko w lokalu, goście przynajmniej nie będą chodzić po trawie czy błocie w swoich kreacjach...

65

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

A ja proponuję ślub na Zamku! Tam też  można wziąć i ślub kościelny i cywilny. Ceny przystępne i super miejsce.

66

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Fajne miejsce, byłam parę lat temu na wycieczce, ale sama wolę góry i tamte klimaty jeśli chodzi o wesela...

67

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Mnie ostatnio bardzo podobają się wesela w plenerze. Zaczęłam się rozglądać nawet za miejsce, gdzie takie organizują, choć do naszego jeszcze daleko tongue W PROMENADZIE pod Warszawą znalazłam bardzo fajną opcję i faktycznie zaczęłam o tym poważnie myśleć. Zna ktoś z Was to miejsce? smile

68

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Ja bym wzięła u siebie na działce mam piękną długą działkę zieloną więc tam można by wybudować takie miejsce do ślubu:) Ale patrząc realnie to ślub w kościele, a wesele w takiej ładnej sali .  Jak Wam się podoba? Był tam ktoś z Was? Ogólnie sala wygląda super, tylko nie wiem jak z menu i ogólnym wrażeniem.

69

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Wszyscy organizują przyjęcia weselne w lokalu, bo tak należy, bo tak wypada. Przyszedł Wam kiedyś taki pomysł do głowy, żeby zorganizować przyjecie weselne np. na plaży? Zrobić to w niekonwencjonalny sposób, inny niż wszyscy?

Ostatnio edytowany przez hielenka (2016-03-17 16:22:35)

70

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Dla mnie atrakcyjna jest już sama perspektywa wyjazdu po za miejsce zamieszkania do jakiejś bajecznie ładnej okolicy, np. Jury Krakowsko Czestochowskiej, znalazłam taki uroczy hotel organizujący wesela w okolicy ,  mają piekną salę, tylko czy goście będą chcieli tam pojechać? wink

71

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Ja bym chciała ślub o zachodzie słońca nad brzegiem jeziora albo morza, albo chociaż małego potoku w górach:)

72

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Polecam Pensjonat, znakomite miejsce na wypoczynek. Dużo pokoi gdzie mozna pomieścić gości oraz duża sala gdzie można zorganizować sobie wesele.
Polecam skontaktować się z Panią właściciel i ustalić terminy. Najlepiej też przyjechać osobiście aby zobaczyć salę + pokoje.

73

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Może w ogrodzie botanicznym...
Jedni lubią zwierzęta, inni preferują kwiaty. Ponadto w ogrodach nie brakuje też fontann, mostków
i stawów, czyli wszystkiego, co kojarzy się z romantycznym tłem dla ślubu i plenerowej sesji fotograficznej.

74

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Ślub na plaży, nad jeziorem, albo w starym, uroczym kościółku to już możliwe,  organizowane są takie śluby i cieszą się popularnością - zawsze to coś innego. Poza tym hotel zapewnia wspaniałe przyjęcie, możliwość noclegu ( w wyjątkowym apartamencie dla młodej pary), super zabawę i mnóstwo atrakcji. Ograniczać pomysły może jedynie budżet smile

75

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Coraz bardziej popularne stają się w Polsce wesela w plenerze bądź bankietowe przy okrągłych stołach. Można też zorganizować szwedzkie stoły. Naprawdę niezwykłe rozwiązanie, zwłaszcza w upalne dni. Można cieszyć się widokami wokół, zamiast siedzieć i dusić się na sali.