1

Temat: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

jakie wolicie zdjęcia w formie tradycyjnej papierowej czy na CD oglądając np. na komputerze?

2

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

w wersji papierowej jeszcze wywoływane ze starych klisz mam do nich wielki sentyment

3

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

dla mnie wygodniej jest oglądać na komputerze

4

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

ja właśnie też bardzo lubię oglądać w wersji papierowej

5

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

ja mam kilka albumów, ale w sumie oglądam zdjęcia w kompie - wygodniej, większe, można szczegóły poprzybliżac itd

6

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Ja lubię albumy ze zdjęciami, niestety od dawna robiąc aparatem cyfrowym ma tylko zdjęcia na komputerze smile Planuję zgrać je na płytę i dać do wywołania, ale jakoś od lat tylko na planach się kończy big_smile

7

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

stare zdjęcia lepiej prezentuja się w albumie, te nowsze- na komputerze

8

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Jasne, że wolę te papierowe, ale mam tak dużo tych na komputerze, że nie wyrobiłabym chyba z drukowaniem big_smile

9

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

nie ma jak album, na komputerze zdjęcia nie mają tego uroku...

10

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Od kilku lat mam je tylko na komputerze + kopia na pendrivie, jakoś nie mam głowy do tego żeby je wywoływać

11

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Co jakiś czas zamawiam sobie 100 zdjęć i wybieram te, które najbardziej chciałabym mieć w albumie. Co tradycja to tradycja, ogląda się je zupełnie inaczej niż te na szklanym ekranie. Uważam jednak, że zdjęcia cyfrowe są fajne, bo można ich zrobić dużo i powybierać sobie, co najlepsze. Bez strachu, że skończy się klisza, albo coś się prześwietli.
Pamiętacie jeszcze ten moment oczekiwania, kiedy po wakacjach fotograf wręczał nam kopertę z fotkami?

12

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Mam jakieś stare albumy, ale od kilku lat już nie wywołuję fotek, mam wszystko na kompie i zapasową kopię na pendrive.

13

Odp: zdjęcia tradycyjne czy na komputerze?

Fotki tradycyjne mają swój klimat:)