1

Temat: Frędzle - obszywki i koronki

Jeżeli szukacie pomysłu jak udekorować okna w swoim domu, zapraszam do galerii zdjęć dekoracji okien wykonanych przez firmę Agora-Firany. W firmie tej dysponują naprawdę wysokiej klasy fachowcami gotowymi wykonać każdy zaprojektowany sposób uszycia i upięcia zasłony. W ofercie swojego sklepu internetowego mają także dużą ilość różnego rodzaju wzorów frędzelków i koronek do obszywania firanek lub zasłon

2

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

bardzo mi się podobają takie upinane firany, tylko później chyba jest problem z praniem , bo to strasznie duże objętościowo i chyba trzeba by prać w profesjonalnej pralni...

3

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

Szyfonowe nie są ciężkie, można prać w wannie ręcznie, w delikatnym płynie do prania

4

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

A ja ostatnio urzadzałam sypialnie i wpadłam na pomysł aby na ścianie za łóżkiem zrobić taki pikowany zagłówek-moja babcia miała taki dawno temu. W związku, że nie mogłam nigdzie znaleźć takiego jaki by mnie interesował pomyślałam, że zrobię go sama. Z pomocą męża udało mi się zrobic naprawdę fajny zaglówek-niedużym kosztem a prezentuje się naprawdę okazale. Bardzo pomocna instrukcja.Koszt mały, satysfakcja ogromna i nawet babci się podobało a z tym naprawde jest ciężko:)

5

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

Fajne takie frędzle, tylko mój kot by je obgryzał, on wszystko co wystaje, tak załatwia...

6

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

Dla mnie to raczej stary styl, w nowoczesnych domach już tego nie widzę...

7

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

Aja lubię, ale np. przy makramach takie ozdoby

8

Odp: Frędzle - obszywki i koronki

Frędzle doskonale nadają się do obszycia zasłon, poduszek, obrusów, abażurów, mebli tapicerowanych, narzut czy proporczyków.