26

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości - to garść uśmiechu, który odmładza każdego bez względu na metrykę połączony ze zmieloną świadomością, że czas płynie i nigdy go nie zatrzymamy a wszelkie desperackie próby jego oszukania będą bardzo zgubne w skutkach. smile

27

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości, to według mnie krem do twarzy, ale taki niezwykły.
Krem, który oprócz pielęgnowania naszej cery będzie miał za zadanie wywołanie na niej uśmiechu smile Chociaż najmniejszego. Bo żaden kosmetyk nie dodaje nam tak uroku ani pewności siebie, nawet najdroższy na świecie, niż zwykły uśmiech.
Każda z nas ma swoje troski, problemy i zmartwienia, ale szkoda życia na to by być smutną. Warto chociaż raz dziennie, chociaż na chwilę stanąć przed lustrem i uśmiechnąć się do siebie, czy wyjść na spacer, zakupy i uśmiechnąć się nawet do całkiem obcej nam osoby. Tak bezinteresownie- poprawi humor to nam i innym wokół nas.
Oczywiście krem byłby w 100% bezpieczny, a uśmiech wywoływałoby delikatne mrowienie wokół ust smile
Pozdrawiam, Paula smile

28

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie szczeście. Już jakiś czas temu niejaka Sofia Loren stwierdziła, że kobieta, która jest szczęśliwa, jest równocześnie piękna...Wszystkie kosmetyki, specyfiki i zabiegi służą tylko do wydobywania tego, co już i tak mamy w sobie i pokazywania tego całemu światu - maskarą podkreślamy głębię spojrzenia, szminką uśmiech i słowa...Myślę, że właśnie w tym kierunku powinny udać się Firmy kosmetyczne, w kierunku duszy kobiety, a nie tylko jej ciała, w kierunku jej dobrostanu, nie tylko dobrego wyglądu...

29

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie WODA... tak to wcale nie jest żart! W bardzo dalekiej przyszłości świat ogarnie chaos, zło i wojny, a słońce będzie paliło naszą wspaniałą Ziemię... Niepotrzebne nam będą kremy, balsamy, szampony, szminki, tusze i inne tego typu kosmetyki - walczyć będziemy o każdą kroplę wody, która będzie wtedy tak luksusowym kosmetykiem, że nawet trudno to sobie wyobrazić...

30

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

W moich oczach idealny kosmetyk przyszłości to taki balsam, którym jak się wysmaruję będę miała figurę idealną smile

31

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie podkład samoistnie dopasowujący się do odcienia naszej skóry. Jest  to chyba marzenie każdej kobiety - ile razy zdarzyło się nam kupić podkład w niewłaściwym kolorze? A tak -  nakładamy bezbarwny produkt, który po chwili idealnie kryje nasze niedoskonałości nie tworząc efektu maski i co najważniejsze jego odcień jest dla nas wręcz idealny smile Jestem pewna, że jeśli jakaś firma w przyszłości wypuści taki produkt na rynek kosmetyczny pozostałe bardzo na tym ucierpią - za to my, konsumentki będziemy w raju :-)

32

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości... to specjalistyczny kosmetyk stworzony z myślą o matkach i ich dzieciach. Kosmetyk ten, na bazie naturalnych, niealergizujących składników łączyłby w sobie funkcje nawilżająco-regeneracyjne, upiększające - zapewniając odpowiednie nawilżenie, odżywienie i napięcie skóry twarzy, niwelując cienie pod oczami (po nieprzespanych nocach); a równocześnie miałby pozytywny wpływ na niemowlę - nie uczulając go, przez np. odpowiedni zapach, przyczyniałby się do niwelowania napięcia w dziecku, łagodził stres, niepokoje...uspokajał. Kosmetyk ten powinien być zupełnie bezpieczny zarówno dla matki, jak i jej dziecka.

33

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości, to według mnie wcale nie będzie tłusty krem czy drogie serum, to nie wylewający się z chybotliwej butelki tonik, mleczko czy płyn micelarny pozostawiający tłusty filtr na skórze. Kosmetyk idealny będziemy łykać wraz z posiłkiem, to będzie mała okrągła tabletka w naszym ulubionym smaku. Dopasowana przez dietetyka lub lekarza i dostosowana do naszych preferencji, aktualnych potrzeb czy aktywności w ciągu dnia. Na wieczór, do kolacji czerwona, w czasie urlopu zielona, na co dzień niebieska łykana ze śniadaniem lub żółta przed siłownią.
Nie niszcząca żołądka, omijająca wątrobę i łatwa do połknięcia. Tak ja to widzę - pielęgnacja zaprogramowana dla każdego indywidualnie, prosto i kolorowo smile

34

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Dla mnie kosmetyk przyszłości to taki, o którym pomyślę, a on już jest...zjawia się niczym "królik z kapelusza"...i zaskakuje! To "magiczny " spray, który spełnia moje oczekiwania, marzenia...Chcę nawilżenia, wygładzenia...psik i gotowe! Czas na makijaż...tylko wcześniej trzeba pomyśleć jaki...uwaga, zmykamy oczy...psik, psik...i już jestem gotowa nawet na wielkie wyjście!!! Ten mój wymarzony kosmetyk przyszłości kryje w sobie także szybki demakijaż, pełny relaks z maseczką na twarzy, to także redukcja niedoskonałości...ech marzenia!!! Gdy się bardzo mocno czegoś pragnie, marzenia się spełniają... Ja czekając na mój idealny kosmetyk przyszłości doceniam te,które są dostępne teraz...o takich jakie mamy dostępne teraz marzyły kiedyś nasze mamy, babcie...może i ja doczekam się na swój ideał!!!

35

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości
to według mnie taki, który ma cechy doskonałości.
To kosmetyk naturalny, bezpieczny
i przede wszystkim skuteczny,
bez parabenów, konserwantów
i innych sztucznych składników.
Może być stosowany przez każdego
- młodego i dorosłego,
alergika i osobę ze skórą atopową.
Po jego użyciu będziesz miał cerę zdrową.
Kosmetyk ten skórę zregeneruje,
wygładzi i zmarszczki zlikwiduje.
Cera będzie doskonale nawilżona
i przed szkodliwym działaniem słońca chroniona.
Kosmetyk ten będzie miał również właściwości kryjące,
wszelkie niedoskonałości skóry maskujące.
To źródło witalności
i eliksir młodości!

36

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości......to z pewnością kosmetyk łączący w sobie kilka produktów w jednym aby zaoszczędzić czasu przy stosowaniu. Jednocześnie musi to być kosmetyk bardzo dobrej jakości by móc zadowolić swoim działaniem i skutecznością każdą z nas. Jeżeli zależałoby to ode mnie chciałabym połączenie myjącego peelingu o bardzo świeżym i dodającym energii zapachu z właściwościami mega ujędrniającego balsamu, który bardzo szybko się wchłania i jeszcze szybciej działa. Jeżeli chodzi o kosmetyk do makijażu chciałabym aby powstał produkt który łączy w sobie funkcję podkładu z kremem nawilżającym po nałożeniu którego skóra wygląda jak przypudrowana. Sądzę, że takie kosmetyki ucieszyły by każdą kobietę dając jej dodatkowych kilka chwil w ciągu dnia na inne przyjemności smile

37

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

kosmetyk przyszłości to krem do każdego rodzaju skóry. W momencie nałożenia cząsteczki zawarte w kremie wnikają głęboką w skórę powlekając ją maską, dokonują analizy składu cery, niczym promienie rentgena prześwietlają i automatycznie zmieniają swój skład i konsystencję, w zależności od typu skóry. Ponadto rozpoznaje, czy potrzebny jest krem na noc, czy na dzień. Dzięki temu każda kobieta, bez względu na wiek, czy typ skóry będzie stosować jeden kosmetyk: krem-maskę, idealnie dopasowujący się produkt przyszłości :-)

38

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

idealny kosmetyk przyszłości to według mnie,UŚMIECH który:
-NIC NIE KOSZTUJE
-DOBRE SAMOPOCZUCIE GWARANTUJE
-NIE UCZULA, NIE SZKODZI
-MŁODYCH I STARSZYCH NIE ZAWODZI
-TWARZ GIMNASTYKĄ PIELĘGNUJE
-ZMARSZCZKI ,,ZŁOŚCI''LIKWIDUJE
-WYWOŁUJE REAKCJE POZYTYWNE
-ŁAGODZI ZACHOWANIA AGRESYWNE
-DZIAŁA NA WSZYSTKIE RODZAJE SKÓRY
-WNIKA W NAJGŁĘBSZE STRUKTURY
KOSMETYK WSZECH CZASÓW-NIEPOWTARZALNY,ŁATWO DOSTĘPNY I ORYGINALNY.

39

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie taki, którego skład zostanie opracowany dla konkretnej osoby. Kosmetolog oceni jakie substancje aktywne musza być zawarte np. w kremie, aby skutecznie działał, czyli pielęgnował, leczył i jednocześnie podkreślał urodę. Dzięki temu będzie można ograniczyć liczbę używanych kosmetyków do tego jednego, a tym samym zaoszczędzić sporo czasu, mając jednocześnie pewność, że jego działanie jest skuteczne. Osoby nie mające wykształcenia w dziedzinie kosmetologii przy wyborze kosmetyków najczęściej kierują się reklamą słysząc nazwę jakieś substancji i jej niewiarygodne efekty. A nie zawsze jest to wybór trafiony i właściwy dla danego typu skóry. Taki kosmetyk zawsze będzie idealnie dobrany.

40

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Oj, każda z nas chciałaby jak wyglądać jak kanon mitologicznego piękna czyli Afrodyta, mieć prezencję Angeliny Jolie, wdzięk Mirandy Kerr. Każda z nas chciałaby lśnić jak MILIONY MONET wink Do upiększania się, służą nam kosmetyki i uważam, że jest to bardzo przyjemna sprawa, o ile nie zdominuje większości mojego czasu. Ile razy wstawałam rano, zagubiona, zagmatwana, spóźniona(!) i razdwatrzy wykonywałam szaleńczo makijaż, ażeby nie wystraszyć ludzi w autobusie i w trakcie moich innych obowiązków? smile Szczerze, to mam dosyć takiej porannej gonitwy. Uważam, że REALNYM rozwiązaniem, które mogą mi zaproponować kiedyś firmy kosmetyczne będzie krem, który zafunduje natychmiastowe "POW!" dla mojej twarzy. Można jego działanie przyrównać do liftingu, ale miałoby to wyglądać tak, że:
-okropne cienie i "dołki" pod oczami zostałyby wypełnione, podniesione, koloryt w tym rejonie wyrównany,
-efekt zmęczonej, szarej twarzy byłby zniwelowany,
-pogłębione zmarszczki na czole i w okolicy ust zostałyby naturalnie podniesione; wypełnione,
-brwi podniesione
-powieki żywe, napięte, pięknie kształtujące oko.

Brzmi prosto, prawda? Otóż żaden krem nie oferuje mi takiego efektu jak na ten dzień. Ile czasu i kosmetyków kolorowych oszczędziłabym używając takiego kremu? Taki krem = naturalna, ładna buzia, bez tony upiększaczy, z których naprawdę chciałabym i MOGŁABYM WTEDY zrezygnować! Nie musiałabym się martwić, że któryś kosmetyk mnie uczuli (jestem atopowcem) i nie musiałabym się bać, że mój mężczyzna kiedyś obudzi się i powie - hejże, ale ta obok w moim łóżku ma na co dzień inną twarz!
Myślę, że świat pójdzie na tyle do przodu, by zaproponowano nam, kobietom takie proste, bezbolesne i szybkie rozwiązanie.

41

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk, to specyfik- ALL IN ONE;-) Nie miałabym nic przeciwko temu, aby jeden produkt zastępował kilka tych niezbędnych do pielęgnacji naszej cery! Byłabym w stanie zapłacić cenę adekwatną do jego skuteczności i właściwości, dzięki któremu mogłabym zyskać rano minimum 15 minut dodatkowego snu;-)

42

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości?
Eliksir miłości... dodający radości.
To uśmiech i szczęście odmładzające
oraz blask i spojrzenie powalające.

43

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie…woda w łazience. Wzbogacona na tyle, żeby można było prysznicem dbać jędrność skóry, młodość cery i kondycję  włosów. To by dopiero była rewolucja. Wieczorny czy poranny prysznic byłby jednocześnie środkiem kosmetycznym i higienicznym. Fajnie byłoby, żeby owa woda zapobiegała także siwieniu włosów, gdyż osobiście nie lubię chodzić z farbą na głowie. Bez dodatkowych zabiegów, niejako przy okazji dbałoby się o czystość i urodę. Jak dla mnie bomba smile

44

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości
To według mnie mikstura włosów piękności.
Ona tylko roślinne składniki będzie miała,
Na przykład skrzypowy wyciąg zawierała.
Skrzyp jest świetnym źródłem krzemu,
Z wypadaniem nie będzie już problemu.
Natomiast sok brzozy ma enzymów wiele.
Z nim włosom nigdy nie grozi przetłuszczenie.
Z kolei pokrzywa wzmacniająco działa,
Po niej mineralizacja włosów doskonała!
Kosmetyk ten będzie w pełni naturalny,
W dobie ekologii po prostu idealny.
Takie jest me wyobrażenie
O kosmetyku przyszłości, w dodatku w niskiej cenie…

45

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Kremy, balsamy, maseczki, tabletki... Moje drogie Panie, zanim odkryjemy czym jest ten idealny kosmetyk przyszłości musimy ustalić sobie kilka faktów. Wiadomo, że każda z nas chciałaby zawsze wyglądać pięknie i młodo. Zakładając, że w przeciągu najbliższych 100 lat nie uda się nam nawiązać kontaktu z długowiecznymi mieszkańcami innych planet, nie możemy liczyć na zdobycie przepisu na ich nadal świetny wygląd. (Cóż... smile ) Dlatego moje poszukiwania idealnego kosmetyku przyszłości ograniczę do najbliższych kilkunastu lat. Dodatkowo muszę wykluczyć wszelakie ingerencje chirurgiczne (które dla niektórych są nowoczesna odmiana kosmetyku), ponieważ nijak się mają do wklepywania sobie balsamu, i normalne kosmetyki nie wymagają usypiania podczas ich stosowania. Dlatego mając bardzo ograniczoną wiedzę, postaram się odpowiedzieć na pytanie czym jest idealny kosmetyk przyszłości.

Nic nie daje kobiecie poczucie piękna i psychicznej swobody, że się coś dla siebie zrobiło, jak najzwyklejszy na świecie krem. Tak, krem. Bez względu na to od jakich dolegliwości, po prostu krem, który diametralnie zmienia nasze samopoczucie gdy wstajemy rano i patrzymy w lustro mówiąc do siebie: "hej, ślicznotko! ten krem działa!", nawet mimo zerowej różnicy. I właśnie wtedy zdajemy sobie sprawę, że ten owy krem będzie nam towarzyszył zawsze. Zwiążemy z nim przyszłość. I dopóki jakiś śmiałek nie podbije odległej planety, na której odnajdzie przedziwna istotę płci żeńskiej, która posiada receptę na długowieczność i świetny wygląd, to krem będzie naszym kosmetykiem przyszłości. smile

46

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Szybciej genetycy opracują metodę dzięki której będziemy miały skórę taką jak chcemy niż doczekamy jakichś kremów, maści i tym podobnych żeli mające w sobie wszystko w jednym. Wystarczy wtedy przynieść ze sobą swoje zdjęcie obrobione w Photoshopie, a oni tak pogmerają w genach, że nie tylko będziemy wyglądały jak Barbie ale i czas nas się nie będzie imał.

47

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie… tabletka, która będzie trafiała wprost w bieżące potrzeby. Dotykalibyśmy specjalnym czujnikiem do tego miejsca na ciele, które potrzebuje odpowiedniego kosmetyku a natychmiast na ekranie naszego komputera/ tabletu pojawiałoby się rozwiązanie naszego kosmetycznego problemu. Następnie naciskalibyśmy Enter i z naszej kosmetyczki, po odpowiednim przygotowaniu wyskakiwałaby tabletka, która byłaby idealnie dostosowana do potrzeb naszej skóry/ włosów/ ciała. Jedna tabletka - jedno skuteczne rozwiązanie naszego problemu.

48

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie kosmetyczny eliksir posiadający właściwości, które spełnią się przy każdego rodzaju skórze i będzie zwalczał wszelkie jej problemy i niedoskonałości, i oczywiście już po jednej aplikacji będą widoczne pierwsze rezultaty. A prócz tego będzie uosobieniem piękna i pełen takich oto zalet:
- Cała garść witamin dla pięknej skóry,
- Wiele dobroczynnych składników od Matki Natury,
- Pełen bukiet soczystej, zdrowej witalności,
- Całe mnóstwo promiennej gładkości,
- Pewność nawilżenia, miękkości i jędrności,
- Spełnienie pragnień skóry i zapach kobiecości,
- Multum zadowolenia i gwarancji,
- Maksimum perfekcji i tolerancji:)

49

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości powinien być lekki jak motyl, odświeżający jak powiew wiosennego wiatru, delikatny jak pajęcza sieć, kojący jak uśmiech bliskiej osoby, regenerujący jak długi sen i tani jak barszcz!

50

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk? Jeden wielki słoik kremu-bazy. Oprócz niego buteleczki z kolorowymi proszkami czyli bardzo naturalnymi barwnikami. Potrzebuję podkładu, zatem mieszam krem-bazę z pudrem w proszku i uzyskuję piękny podkład. Potrzebuję niebieskiego cienia do powiek. Proszę bardzo! Mieszkam krem-bazę z niebieskim proszkiem. A usta? Czerwony proszek ... już się kończy. Ale nie szkodzi. W każdej drogerii jest 350 odcieni - do wyboru, do koloru smile Mogę też malować buzie dzieciom w okresie karnawału, bo to wszystko jest naturalne, czyli idealne!