1

Temat: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Gdzie czytacie o medycynie estetycznej przed planowanymi zabiegami?
Ja to w zasadzie [b]przekopuję sieć gdzie się da[/b] - od wikipedii, choc tam poza ogólnikami różnie jest, przez portale urodowo medyczne, po np artelisa , w którym też udało mi sie kilka ciekawych tekstów znaleźć, a ze 2 to nawet przedrukowałam na swój blog (od razu daję znać, że nie kradłam , żeby nie było - tam jest taka opcja, że fajny artykuł można wstawić u siebie, na licencji itd).

A wy?
Skąd w necie najprzyjemniej wam się czerpie wiedzę o medycynie estetycznej i urodzie, i gdzie warto zerkać? (o tym, że na to forum i portal urodaizdrowie to rzecz jasna hihi - i wcale się nie podlizuję!)

2

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

na stronie tej kliniki jest bardzo wiele ciekawych informacji, wiadomo także że są prawdziwe, ponieważ znajdują się na stronie kliniki medycznej

3

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Czytam regularnie bloga znanej warszawskiej lekarki doktor Brumer. Bardzo fajnie tłumaczy, jak wyglądają zabiegi i po kobiecemu pisze o ważnych dla nas sprawach urodowych

4

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Ja podczytuję zazwyczaj tam, dokąd się wybieram smile Dużo fachowych informacji udało mi się znaleźć tu

5

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

o nie znałam tej strony z instytutem urody - zerknę sobie chętnie, gracias.

6

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Ja oglądam za to różne programy w tv na temat medycyny estetycznej.

7

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Martina ale które, te o operacjach plastycznych brrrr?:0

8

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

ja oglądam programy z metamorfozami, nie tylko polskie ale i zagraniczne, dzieki temu znam na bieżąco nowości w medycynie estetycznej

9

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Najczęściej w pismach dla kobiet

10

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

tutaj są fajnie opisane wszystkie zabiegi. A o nowinkach czytuję na wszelkiego rodzaju kobiecych portalach - Wizaz itp. smile

11

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Najczęściej wszystko znajduję w internecie smile googluje konkretne rzeczy które mnie interesują i zaglądam to tu to tam. Czasami też korzystam z for i polecanych linków smile

12

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

zdecydowanie forum i informacja w samej klinice

13

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Wizaż to całkiem dobre źródło informacji.

14

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Na stronach dobrych klinik - niektóre mają rozbudowaną część informacyjną...

15

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Szukam opinii na forach, ale nie takich ukrytych reklam tylko prawdziwych wypowiedzi osób, które miały dany zabieg.

16

Odp: Gdzie czytacie o medycynie estetycznej?

Na stronach klinik i blogach branżowych