1

Temat: Szkolenia a wyższe zarobki

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenie trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam smile Właściwie zwróciło mi się już po 2-gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają, uczą też jak zdobyć klientów!  Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę.

2

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Fryzjerki mają żylaki.

3

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Ja byłam na kursie przedłużania rzęs.

4

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Czy fryzjerstwo to naprawdę taki dobry zawód? Konkurencja jest spora, więc trzeba do tego mieć naprawdę talent. Kursy są związane głównie z obsługą komputera, programów oraz tworzeniem stron www. Takie umiejętności z pewnością przydadzą się zarówno osobom, które już pracują jak i tym, które szukają zatrudnienia niekoniecznie w sektorze informatycznym.

5

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Fajne są też kursy wizażu.

6

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

myślę, żę szkolenia są bardzo przyszłościowe. Ja mam salon spa (niezbyt duży), dość dużo klientek raczej zadowolonych z mojej pracy. Dużo czasu poświęcam na naukę, bo coraz to nowe trendy witają w tej akurat branży. Od lutego zaczynam nowy etap - zapisałam się na szkolenie ze stylizacji paznokci, nauczę się pewnie czegoś nowego, bo nie wiem w tym akurat temacie zbyt wiele a lubię nowe wyzwania.

7

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Szkolenia są zdecydowanie potrzebne, bo pomagają nam nabyć wiedzę praktyczną, a wiadomo, że jeśli chce się być stale aktywnym na rynku pracy to trzeba się nieustannie dokształcać

8

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Szkolenia moim zdaniem to jest podstawa, jaką powinno się zyskiwać pracując u kogoś na stałe. Szczególnie wg mnie przydatne są kursy księgowe, szkolenia podatkowe itp. Z tą dziedziną spotykamy się wszędzie, także byłaby to wiedza przede wszystkim praktyczna. Dobra firma organizuje szkolenia a terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk. Warto się do nich zgłosić.

9

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Skorzystajcie ze szkolenia z automotywacji pracowników , po takim kursie będziecie mieli większy zysk jeżeli odpowiednio pracownik będzie doceniony smile Według mnie wszystkim to się przyda.

10

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

O tak, taką wiedzę zawsze warto pogłębiać. Sama planuję wybrać się na tego typu szkolenie. Myślę, że da mi bardzo wiele.

11

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Na szkoleniu dostaje się tylko teorię, a w praktyce i tak najwięcej można się dowiedzieć o danej dziedzinie, więc lepszy będzie krótki staż w jakiejś dobrej firmie...

12

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Ale rozwijając się dzięki szkoleniom  można lepiej pracować i lepiej zarabiać.

13

Odp: Szkolenia a wyższe zarobki

Szkolenia są też okazją do poznania ludzi z branży.