26

Odp: odpryskujący lakier

Perfekcjonistka z Ciebie =P Ale w tu muszę przyznać Ci rację...

27

Odp: odpryskujący lakier

Ja nie utwardzam niczym i nbajlepiej kupować lakiery ze znanej i polecanej firmy smile

28

Odp: odpryskujący lakier

Wcale nie . Przecież wszystkiego trzeba próbować a żaden produkt nie ma 100% pozytywnej opinii.
Poza tym przecież to jest tylko utwardzacz na który nie trzeba wysypywać dużo kasy. Dziewczyny na YT chwalą utwardzacz z N.Y.C. dostępny w Pepco , na allegro (może gdzieś jeszcze ;P) za cenę ok 5 zł .;)

29

Odp: odpryskujący lakier

[quote=malenka84]Niby powinno sie dokładnie wyczyscić płytkę paznokcia
ale ja np mam bardzo miękkie paznokcie i jak są dłuzsze to sie wyginają (mam anadzieje, ze rozumiecie o co chodzi) i własnie w tym miejscu (na zgięciu) zaczyna sie dpryskiwanie lakieru neutral[/quote]

mam dokładnie to samo... lakier utrzymuje mi się 2 dni, w najlepszym przypadku 3. odpryskuje zazwyczaj na tej granicy, gdzie paznokieć zaczyna się wyginać.

30

Odp: odpryskujący lakier

Zaczęłam stosować top coat za każdym razem po pomalowaniu paznokci i powiem, że pomaga na odpryskiwanie.

31

Odp: odpryskujący lakier

A mi nawet najtańszy lakier utrzymuje się ok 5-7 dni. wszystko zalezy jak wcześniej przygotujesz plykę, odtluścisz itp, itd. Inglot czy maybelline czy taki z rossmanna dla mnei bez różnicy patrze tylko na kolor.
Tutaj pisalam o tym jak przygotować płytkę pod lakier:
[url]http://szybkoilatwo.blogspot.gr/2012/04/nails.html[/url]

32

Odp: odpryskujący lakier

Niezaleznie od tego jakim lakierem maluje zawsze na wierzchu mam top. Taka rzecz mozna kupic wszedzie, za kilka złotych a naprawdę starcza na bardzo długo i spełnia swoje zadanie. Obojetnie jaki lakier, z obojetnie jakim topem trzyma mi sie 5-7 dni. I powiedzcie, ze nie warto wydac 8 zł na odzywke i cieszyc sie idealnymi pazokciami tydzień. smile

33

Odp: odpryskujący lakier

Dla mnie top coat to podstawa:) Bez niego lakier trzyma sie na moich paznokciach jeden dzien!

34

Odp: odpryskujący lakier

[quote=rudzielec1984]Dla mnie top coat to podstawa:) Bez niego lakier trzyma sie na moich paznokciach jeden dzien![/quote]
A odtluszczasz plytke przed pomalowaniem? mieszasz lakier? może za tlusta baza ?

35

Odp: odpryskujący lakier

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]Dla mnie top coat to podstawa:) Bez niego lakier trzyma sie na moich paznokciach jeden dzien![/quote]
A odtluszczasz plytke przed pomalowaniem? mieszasz lakier? może za tlusta baza ?[/quote]

Zawsze odtłuszczam płytkę, mieszam porządnie lakier  a jako bazę używam odżywki Eveline 8w1 lub Diamentowej.Bez bazy i bez top coat-u nie zabieram się za malowanie smile:):)

36

Odp: odpryskujący lakier

[quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]Dla mnie top coat to podstawa:) Bez niego lakier trzyma sie na moich paznokciach jeden dzien![/quote]
A odtluszczasz plytke przed pomalowaniem? mieszasz lakier? może za tlusta baza ?[/quote]

Zawsze odtłuszczam płytkę, mieszam porządnie lakier  a jako bazę używam odżywki Eveline 8w1 lub Diamentowej.Bez bazy i bez top coat-u nie zabieram się za malowanie smile:):)[/quote]
No to powiem, że dla mnie to dziwna sprawa....ewidentnie w takim razie wina lakieru.

37

Odp: odpryskujący lakier

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]
A odtluszczasz plytke przed pomalowaniem? mieszasz lakier? może za tlusta baza ?[/quote]

Zawsze odtłuszczam płytkę, mieszam porządnie lakier  a jako bazę używam odżywki Eveline 8w1 lub Diamentowej.Bez bazy i bez top coat-u nie zabieram się za malowanie smile:):)[/quote]
No to powiem, że dla mnie to dziwna sprawa....ewidentnie w takim razie wina lakieru.[/quote]

Moja mama ma tak samo, więc to może dziedziczne:):):)

38

Odp: odpryskujący lakier

[quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]

Zawsze odtłuszczam płytkę, mieszam porządnie lakier  a jako bazę używam odżywki Eveline 8w1 lub Diamentowej.Bez bazy i bez top coat-u nie zabieram się za malowanie smile:):)[/quote]
No to powiem, że dla mnie to dziwna sprawa....ewidentnie w takim razie wina lakieru.[/quote]

Moja mama ma tak samo, więc to może dziedziczne:):):)[/quote]

Gdzieś czytalam kiedyś o takiej budowie płytki paznokcia, nie wiem czy nie chodzilo o zbyt duzą jej giętkość że lakier sie nie trzyma. Dziwne że żel się trzymał....

39

Odp: odpryskujący lakier

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]
No to powiem, że dla mnie to dziwna sprawa....ewidentnie w takim razie wina lakieru.[/quote]

Moja mama ma tak samo, więc to może dziedziczne:):):)[/quote]

Gdzieś czytalam kiedyś o takiej budowie płytki paznokcia, nie wiem czy nie chodzilo o zbyt duzą jej giętkość że lakier sie nie trzyma. Dziwne że żel się trzymał....[/quote]

Fakt, z żelem raczej nie miałam problemów...

40

Odp: odpryskujący lakier

A hybrydy probowałaś ? Bo ona nie musi być nudna big_smile Malujesz roznymi kolorami a w ciagu 2 tygodni możesz przecież domalowywać sobie na nic różne zworki i potworki smile

41

Odp: odpryskujący lakier

Mi też odpryskuje lakier, gdy za dużo się pracuje gołymi rękami bez rękawiczek.

42

Odp: odpryskujący lakier

Lakier ma ograniczoną trwałość, nawet jak leżysz i pachniesz...

43

Odp: odpryskujący lakier

A to widzisz tej jest prawda.
Po tygodniu już wszystko paskudnie wygląda, szczególnie gdy jest kolor jaskrawy, a nie w odcieniach jasnych, gdzie tak tego nie wdać.

44

Odp: odpryskujący lakier

mnie do szału doprowadzają odciski na paznokciach, itd. żeby tego uniknąć po pomalowaniu paznokci nakładam warstwę utwardzacza do paznokci z denicarte.

45

Odp: odpryskujący lakier

Ja się raz najadłam wstydu..jestem na urlopie macierzyńskim i praktycznie już w ogóle nie maluje paznokci, ale latem kupiłam sobie bardzo fajny lakier z różnego koloru drobinkami w odcieniach pastelu.. niestety lakier ten szybko poodpryskiwał i zdarzyło mi się, że musiałam coś kupić w aptece, więc na szybko do niej pobiegłam..kupuję a pani do mnie -"ojejku jaki super lakier", a go dosłownie skrawki na paznokciach, ale mi głupio było i oczywiście tłumaczenie się..wole więc już bez lakieru na chwilę obecną chodzić smile

46

Odp: odpryskujący lakier

Ja najczęściej używam utwardzacza i nawet się trzyma. Dobre są też lakiery z Inglota

47

Odp: odpryskujący lakier

Polecam odtłuścić płytkę cleanerem lub spirytusem kosmetycznym, ja osobiście mogę polecić lakiery z Bell u mnie nawet do 5 dni się utrzymują i co jest fajne nie odpryskują tylko się ścierają

48

Odp: odpryskujący lakier

Lubiłam kiedyś lakiery Avon speeddry+ bo łatwo się rozprowadzają i szybko wysychają, ale odpryskują niestety.
Przez lata obgryzałam paznokcie sad potem przez kilka lat się tego oduczałam i wtedy wyrobiłam sobie nawyk zeskrobywania lakieru z pazurków (wiem, okropne) i kiedy miałam na nich lakier Avon to aż kurczę kusiło kiedy pojawiał się odprysk big_smile big_smile big_smile
Na szczęście już tego nie robię tongue

49

Odp: odpryskujący lakier

najłatwiej wtedy uszkodzić paznokieć, polecam jednak zmywanie...

50

Odp: odpryskujący lakier

Ostatnio używam Bell Air Flow. Są świetne, bo nie odpryskują smile