1

Temat: Jaka fryzura na zimę?

Właśnie obcięłam włosy, bo były koszmarnie zniszczone i wysuszone przez rozjaśnianie. Teraz mieszczą mi się pod czapką i jestem zadowolona z nowej fryzurki:) A Wy jakie macie pomysły na zimową  fryzurę?

2

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Ja nosze koka na czubku głowy, przy dziecku to idealna fryzura..zamiast czapki, noszę nauszniki smile

3

Odp: Jaka fryzura na zimę?

A ja często zaplatam teraz włosy w dobieranego - są blisko głowy i nie rozczochra mnnie żadna czapka:)

4

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Kitka i czapka:)
Ale podobno teraz modne sa fryzurki na boba jeśli chodzi o zimową porę:) Naturalnie klapnięte hihihi.

5

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Wygodna:) Najlepiej kok

6

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Bardzo lubię nosić czapki , najlepsza fryzura pod czapki to włosy rozpuszczone, zauważcie, że modelki na pokazach mody najczęściej mają pod czapkami rozpuszczone włosy. Jeśli chodzi o same czapki to wybieram te z naturalnych materiałów takie jak te , żeby zapobiec elektryzowaniu się włosów.

7

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Pewnie,że najlepsze rozpuszczone włosy, jak się ma fajną czapkę to aż szkoda ją ściągać smile ja niestety mam bardzo krótkie włosy i żadna czapka nie wchodzi w grę dlatego kupiłam sobie kurtkę z dużym ciepłym kapturem i tak mi włosy opadają no ale nie tak jak w czapce.

A jeśli poza urodą interesuje Cię także świat technologii to zachęcam Cię do odwiedzenia strony , która pozwala poznawać świat

Ostatnio edytowany przez sara.lapa (2015-06-16 20:10:59)

8

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Ja na zimę jednak lubię poszaleć. Ostatnio słyszałam sporo pozytywnych komentarzy na temat tego fryzjera w Krakowie: jak ktoś ma blisko bo urzędują na ulicy Sebastiana 2 to śmiało możecie się tam wybrać. Podobno bardzo profesjonalne podejście do klienta:)

9

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Na zimę? Taka, żeby się nie plątały włosy pod czapka, czyli najlepiej poste, dające się wiązać w kucyk lub warkocz. Zresztą... zawsze mam długie i proste, czasem kręcę tongue

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-02-10 19:20:44)

10

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Ja w tym roku postawiłam na luźny kok - świetnie sprawdzał się pod czapką smile Ale z okazji nadchodzącej wiosny zamierzam iść do  i trochę pokombinować z fryzurą. Marzy mi się gruba, prosta grzywka i zamian kolorku na jakiś odcień rudego. Obecnie mam brązowe włosy i wydaje mi się, że mnie przytłaczają a rudy pasuje do moich piegów i niebieskich oczu smile Wcześniej myślałam o krótkiej fryzurce ale chyba się nie odważę - szkoda mi włosów smile

11

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Ja w tym roku postawiłam na luźny kok - świetnie sprawdzał się pod czapką smile Ale z okazji nadchodzącej wiosny zamierzam iść do i trochę pokombinować z fryzurą. Marzy mi się gruba, prosta grzywka i zamian kolorku na jakiś odcień rudego. Obecnie mam brązowe włosy i wydaje mi się, że mnie przytłaczają a rudy pasuje do moich piegów i niebieskich oczu smile Wcześniej myślałam o krótkiej fryzurce ale chyba się nie odważę - szkoda mi włosów smile

A kok robiłaś sama?

12

Odp: Jaka fryzura na zimę?

na zimę najlepiej krótka bo wtedy mniej się elektryzuje smile tak kiedys czytałam w necie - ja wlasnie po zimie chce odzyć i chce się wybrac  na małą koloryzcje w stylu ombre big_smile moze zrobię sobie jakiś fioletowe końce smile

13

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Związane włosy, żeby czapka ni rozwichrzyła ich , ja zaplatam warkocz:)

14

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Dla mnie krótkie włosy są najwygodniejsze zimą. A do lata odrosną te 10-15 cm i tak

15

Odp: Jaka fryzura na zimę?

U mnie króluje bob, wyglada fajnie i do tego schnie szybciej niz dlugie, co jest pozadane zima smile

16

Odp: Jaka fryzura na zimę?

Zawsze podcinam włosy na zimę