1

Temat: Ciekawe konkursy internetowe

Znalazłyście fajny konkurs z ciekawymi nagrodami? Podzielcie się linkiem:) Ja znalazłam taki, do wygrania kosmetyki naturalne Derma:

2

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A tu można wygrać fotoksiązkę - fajna sprawa, ja wezmę udział:

3

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dla wszystkich kinomanów jest konkurs:
Bilety do wygrania:)

4

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajne nagrody do wygrania są tu - jeśli jesteście z Rzeszowa lub Wrocławia i planujecie ciążę lub już jesteście w ciąży:

5

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Wygraliście kiedyś coś w takich konkursach? Dla mnie to strata czasu. Chodzi tu przecież tylko o to, żeby rozreklamować stronę lub produkt. Zamiast w takie coś się bawić, to lepiej jest wziąć się za swoje kwalifikacje zawodowe, by na kupno nagród nas było stać. Polecam osobiście kursy ze strony: kursykomputerowewarszawa.pl. Dzięki nim można naprawdę zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu łatwiej będzie o awans czy o znalezienie dobrze płatnej pracy.

6

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Mi się udało wygrać kilka razy - a to książki a to prenumeratę gazetki. Trzeba szczęściu pomagać smile.
Poza tym często można wziąć udział 'przy okazji'.
Teraz Tchibo ma loterię - do wygrania wycieczki do krajów kawy - Meksyk, Brazylia, Gwatemala albo Kenia - trzeba sobie wybrać. Wrzucamy numer paragonu do formularza na stronie

kawatchibo.com.pl/home i czekamy na wygraną.
Kawę i tak często kupuje więc czemu nie spróbować:).
Poza tym co dzień 100 pierwszych zgłoszeń wygrywa filiżanki do kawy.

7

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja z założenie nie biorę udziału w konkursach na głosy czy lajki. Wolę takie, gdzie jury wybiera zwycięzców wtedy wiem, że mam szansę :-) Ale znajomym pomagam jak zbierają głosy :-)

Jeśli ktoś ma ochotę wygrać kompletną aranżację okna, w stylu swojego mieszkania to polecam ten konkurs - gardinia.pl/strony/konkurs Wystarczy wymyślić ciekawe hasło, które wezwie młodych do ygrekowej rewolucji czyli rewolucji ludzi otwartych na świat, lubiących ludzi i zmierzających do wyznaczonego celu :-)

8

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Teraz rockstar ma fajny konkurs, można wygrać wejściówki na niezłą imprezę dla siebie i znajomych lub zgrzewki napoju rockstar

9

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za Wasze sugestie, podpowiedzi i propozycje odnośnie funkcjonowania naszego serwisu. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchamiamy dziś i poddajemy Waszej ocenie nową odsłonę naszego serwisu!

Mamy nadzieję, że dzięki Wam korzystanie z serwisu stanie się prostsze, bardziej intuicyjne i przyjemniejsze. Prace nad usunięciem wszelkich nieprawidłowości w jego działaniu jeszcze trwają, więc będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat nowej odsłony serwisu – piszcie na adres: [email protected]

Zapraszamy też do naszego konkursu, w którym możecie wygrać aż pięć atrakcyjnych zestawów kosmetyków od firmy EVELINE –  [url]http://urodaizdrowie.pl/idzie-nowe-konkurs-z-eveline[/url]

10

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajne zmiany, gratuluję:) A w konkursie już wziełam udział:)

11

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

W kilku miejscach są podwójne takie same zdjęcia, ale poza tym jak dla mnie ok, więcej sie dzieje na stronie głownej

12

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Strona bardzo zachęca do przeglądania i czytania. Wszystko pokazane w prosty i czytelny sposób. Mimo dużej ilości działów panuje tu porządek.

Super! Kciuk dla wszystkich pracujących nad nową odsłoną smile

Pozdrawiam
Kasia

13

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Tez jestem za - trzeba podążać za nowymi trendami, a ta wersja portalu nawet je wyprzedza, bym powiedziała:) Super!

14

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Witam jestem tu nowa więc nie widziałam wcześniejszej wersji, ale ta mi się spodobała i to BAAAARDZO więc z przyjemnością będę tu wracać:) Pozdrówka!

15

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Mnie również taka wesrsja bardzo się podoba. smile

16

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Witam drogie Panie smile Znalazłam ciekawy konkurs związany z czymś, co jest bliskie chyba każdej z nas - z marzeniami smile Konkurs odbywa się poprzez Facebooka. Wystarczy, że opisze się swoje marzenie, a można wygrać 800 zł, 1000 zł i nagrody rzeczowe. Teraz trwa głosowanie w 2 etapie, ale już niedługo zacznie się etap 3 smile Warto spróbować szczęścia. Ja już swoje marzenie dodałam smile

17

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja nigdy niczego nie wygrałam (

18

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Biorę udział w tym konkursie:- można wygrać karty i zniżki na zabiegi odchudzające!

19

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Bardzo fajne nagrody są w konkursie walentynkowym u dr. oetkera

Ja już u nich kiedyś wygrałam, więc tym razem też próbuję szczęścia big_smile

20

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

ja to raczej nie mam szczęścia jeśli chodzi o zwyciestwa w konkursach, raz w życiu wygrałam trójkę w totka, i nic więcej:)

21

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja tylko krawat i kubek na loterii fantowej na dożynkach kilkanaście lat temu...:(

22

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja biorę udział w tym konkursie:

23

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Polecam konkursik zwłaszcza dla mam

24

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A tu coś dla może bardziej biuściastych, przynajmniej dla mnie Dalia kojarzy się z biustonoszami na konkretny biust.
  Konkurs trwa do jutra, znaczy etap pierwszy.

25

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja często biorę udział w konkursach i udało mi się wygrać nie raz, np.: ostatnio zdobyłam kolczyki, wcześniej aparat fotograficzny, a teraz biorę udział w tym konkursie: