1

Temat: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Witam, wraz z narzeczoną zaczynamy planować nasz ślub i postanowiliśmy, że nie będziemy robić tradycyjnego wesela tylko coś w stylu "obiadu weselnego" dla rodziny, a później imprezę dla znajomych. Stąd też pojawia się nasze pytanie czy nie wiecie może jaka restauracja w centrum oferuje takie imprezy?

2

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Wiem, że taka możliwość jest w restauracji Italia. Moi znajomi robili tam takie przyjęcie dla rodziny i z tego co opowiadali to było super.

3

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Ja byłam w Bellview parę lat temu i polecam

4

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Może nie jest to stary rynek, ale restauracja Italia moim zdaniem jest najfajniejsza na takie przyjęcie.

5

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

A jak tam jest pod względem cen?

6

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Przyłączam się do pytania "oliwka", oraz interesowało by mnie jeszcze na ile osób można zrobić takie przyjęcie?

7

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Przecież ceny się zmieniają, dziewczyny pewnie były tam jakiś czas temu - ja bym po prostu do lokalu zadzwoniła...

8

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Ja nie z Poznania, a z woj. opolskiego.

9

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Znajomi robili na 40 osób sama rodzina, ale z tego co mówili to z 70 osób by mogło być bez problemu, natomiast jeżeli chodzi o cenę to jest ona zapewne zależna od menu, ale oni płacili jakoś 150zł/os.

10

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Tak, to jest uzależnione od menu-ile masz rodzai mięs, sałatek, ciasta, itd.
Dobrze, że zrobili tylko dla rodziny, bo tak się nie wykosztowali, a 40 osób x 150 zł. /os., to tak daje 6.000 zł., a to dużo.

11

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Nie wiem czy to jest aż tak dużo, jeżeli w tej cenie mieli całe wyżywienie, sale itp. Robiąc tradycyjne wesele z salą, orkiestra wydali by dużo więcej.

12

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

No, to chyba że, właśnie jeszcze najem sali trzeba doliczyć.

13

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

A jak myślicie do której godziny taka impreza może trwać? Jak wiadomo tradycyjne wesele może trwać do rana, a takie skromniejsze do której? I nie orientujecie się może jeszcze czy w pobliżu nie ma jakiegoś hotelu, gdzie mogli by przenocować przyjezdni goście? Nie będzie ich dużo, raptem 8 osób, ale niestety nie mamy gdzie ich przenocować.

14

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Jak goście się będą dobrze bawić to też do rana może być:)

15

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Tak do 6 godziny max, ale przeważnie wesela się kończą o 4-5 rano.

16

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Do rana to trwają wesela, a obiady weselne to max do 1. Znajomi jak robili takie przyjęcie to skończyło się ono o 23, natomiast para młoda wraz z chętnymi udała się do miasta gdzie w klubie odbyła się dalsza część imprezy. Byli tam znajomi, którzy nie byli na tym obiedzie.

17

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Restauracja Italia znajduje się w budynku Hotelu Włoskiego, więc bez problemu możecie ich tam zakwaterować, nie będą mieli dzięki temu daleko smile

18

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Teraz każdy ma auto, przecież nie muszą nocować, tylko się rozjadą do domu i po sprawie

19

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

No tak.

20

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Mi w poszukiwaniach sali weselnej pomógł portal salenawesele. Mają tam sale z całej Polski

21

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Zwykle się patrzy po okolicy a nie w necie. Aż tak to chyba nikt nie jest niezorientowany, żeby nie dojrzał, że w okolicy jest hotel, restauracja czy dom weselny...

22

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Sprawdźcie piosenkinawesele.pl Strona się bardzo przydaje podczas ustalania repertuaru, z którym zazwyczaj jest problem.

23

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

może coś w stylu chatanadsztolnia.pl?

24

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

najlepiej to pojezdzic i popytac w tych miejsach ktore cie szczegolnie interesuja i ci sie podobaja:) moge jednak zwrocic twoja uwage na dwabratanki.eu

25

Odp: Przyjęcie weselne w Poznaniu

Uważam dokładnie jak wyżej. Jeśli chcesz znaleźć dobre miejsce to najlepiej pojeździć i poszukać wejdź sobie na strone gdzie możesz sobie wybrać sale na wesele  jak znajdziesz kilka które Ci się podobają i spełniają jakieś tam założenia, wtedy samochód i jazda spisywać szczególy i oferty porównywać - i oczywiście dowiedzieć się, czy jest wolny termin. Bo to często największy problem, szczególnie jak jest już data ślubu..