1

Temat: Coś na poprawe samopoczucia?

Witajcie, potrzebuje jakiegoś środka na poprawę samopoczucia. Ostatnio nic mi się nie chce, jestem non stop przygnębiona i ospała. Czytałam w necie o takich kapsułkach Hepi nawet mają dobre opinie i tak się zastanawiam czy mi pomogą? Czy może któras z Was stosowała?

2

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Witaj w klubie.Wejdz na moj dzisiejszy post na blogu:  i zobacz jakie samopoczucie mam ja.Nie uzywalam tabletek:(
Pozdrawiam i 3maj sie tongue

3

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Czesć myślę, że Hepi Ci pomoże tak jak mi pomaga. Jeśli chodzi o mnie to kapsułki się sprawdzają i już po jakimś czasie od zazycia czuję się lepiej i chce mi się cokolwiek robić. Zawieraja naturalne składniki, które nie szkodza naszemu organizmowi co dla mnie jest bardzo wazne.Kosztują niewiele, a starczają na miesiąc i samopoczucie jest po nich swietne. Także polecam wypróbować , a napewno się nie zawiedziesz.

4

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Hepi nie stosowałam, ale polecam herbatkę gonseen. Oczyszcza i dodaje sił.

5

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Na poprawę nastroju najlepszy jest wysiłek fizyczny. Wybierz się na przejażdzkę po mieście lub parku, a na pewno poczujesz przypływ pozytywnej energii i poprawę samopoczucia.

6

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Duże lody!

7

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

[quote=antonina]Duże lody![/quote]
To mi zawsze samopoczucie poprawia smile
____________
[url=http://www.dolinscy.pl]Stomatolog Bielsko[/url]

Ostatnio edytowany przez karoline25 (2013-06-21 10:41:14)

8

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Ochładzający, mocno  cytrusowy drink w tym upale...

9

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Spacer w miłym towarzystwie

10

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

zadzwoń do kogoś znajomego i gdzieś wyjdź! nie ma nic gorszego niż siedzenie w 4-ech ścianach. Ja własnie się zbieram po rozstaniu. jestem totalnie rozbita i nie chce nikogo widzieć..
Pozdrawiam i 3 maj się!

11

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Coś z roślin o działaniu adaptogennym:
ashwagandha, rożeniec górski, żeń szeń syberyjski, leuzea
Trzeba popróbować i zaleźć coś dla siebie. smile

12

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Brzmią jakby były raczej halucynogenne... smile

13

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

O rożeńcu są dobre opinie.
To się chyba nazywa Rhodiola, przynajmniej pod taką nazwą jest w aptece.

14

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Brałam kiedyś tabletki z żeńszeniem ale na wzmocnienie a nie na depresję

15

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Na mnie zawsze działa wysiłek fizyczny najlepiej jakaś Zumba big_smile albo jakaś czekolada czy coś w tym rodzaju big_smile

16

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Gorzka czekolada + opcjonalnie dobra kawa i poprawa humoru gwarantowana smile

17

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Mnie bierze przeziębienie, więc od dziś multiwitaminka - też na poprawę:)

18

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

a ja używam Esencję Super Owoców i Ziół pełną antyoksydantów . Taki super koncentrat z mixu owoców i ziół (wydajny i używa się raz dziennie)

19

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Z całą pewnością jakiś rozweselacz byłby Ci potrzebny, a jeżeli będzie to naprawdę się pogarszało, to najlepiej jakbyś się zdecydowała na zażycie można jakiegoś antyderpesanta. Ja na poprawę samopoczucia, które wiązało się z niedużym biustem zaaplikowałam sobie coś innego powiekszanie-biustu.net.pl. Teraz kiedy mam większe piersi to nie obawiam się faktu, iż będę musiała łykać pigułki na polepszenie humoru. Zastanów się co Cię boli, a da się temu naprawdę zaradzić.

20

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

ja słyszałam o takich lampach, które emitują promieniowanie jak słońce i są to lampy właśnie przeciwdepresyjne. U nas jest wiele miesięcy bez słońca w Polsce jednak ...i jesteśmy narodem nieco depresyjnym właśnie m.in. z tego powodu. Wystarczy pojechac np. na dominikane, a zobaczycie tam ludzi biednych i uśmiechniętych/szczęśliwych ....naukowo stwierdzono., że słońce zmniejsza objawy czy wystąpienie depresji

21

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Ja mam świetnego psychologa - czekoladę do picia lub lody.

22

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Tabletek lepiej nie stosować, bo to tylko chemia i nic po za tym. Najlepiej to wyjść ze znajomymi, małe piwo nie zaszkodzi wink (dla pełnoletnich osób;p) , zamówić dużą czekoladę na gorąco lub lody i miło spędzić wieczór. Jeśli komuś takie drobnostki nie pomogą, to lepiej pójść na jakiś kurs, wyjść do ludzi lub zacząć chodzić na warsztaty, które oferują szereg narzędzi by pomóc odnaleźć swoją życiową inspirację oraz osiągnąć zamierzony cel smile Widziałam, że Inspeerio ma takie szkolenia, ponieważ działa jako centrum inspiracji życiowej.

23

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Na poprawę samopoczucia warto też spróbować naturalnego olejku z oregano Oregasept H97  U mnie akurat się sprawdził, nie chodzę już taka "otumaniona" i mam więcej energii do życia, a generalnie, to zawsze miałam z tym problem wink. Polecam!

24

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Moja mama stosowała różne, ale najlepiej wspomina coś z szafranem,W FIOLETOWYM, nie miała jakichś poważnych skutków ubocznych też.

25

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Maja co to był za środek, próbowałam juz wielu i nadal nie mogę sobie poradzić, zmieniałam dietę, uprawaiałam sport i nic...