1

Temat: Garnki na lata

Jak w temacie. Jakie garnki macie, polecacie? Jakie warto wziąć pod uwagę? Chciałabym, aby to były garnki na lata. No i na zdrowe gotowanie smile

2

Odp: Garnki na lata

Aluminiowe, właściwie są wieczne

3

Odp: Garnki na lata

Najlepsze garnki to takie, które są wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu, nie sprawiają kłopotów a do tego są długowieczne. Garnki ze stali nierdzewnej Philipiak to ergonomia, solidność i klasa sama w sobie. Wykorzystują najlepsze rozwiązania  i technologie w trosce o czas spędzany w kuchni. Zachęcam do zadawania pytań
Pozdrawiam
Marta Kowalewska
_______________________

4

Odp: Garnki na lata

Znajomej mąż garnki Philipiaka zakupił na rocznicę ślubu i teraz chwali się jakie to one nie wspaniałe, że może gotować wszystko na jednym palniku i bez użycia soli i tłuszczu. Możliwe to jest?

5

Odp: Garnki na lata

Aluminium to jakoś tak, niezbyt ufam. A te nierdzewne, skoro chwalicie... o jakich "najlepszych rozwiązaniach" mowa? Bo nie do końca rozumiem?

6

Odp: Garnki na lata

Jednym z nich jest  wieżowy system gotowania, który umożliwia szybkie, ekonomiczne i zdrowe przygotowanie posiłków dla wielu osób. Kolejnym, to termodyfuzyjne dno w technologii TEKNOTHERM, dzięki któremu garnek szybko i równomiernie się nagrzewa, niezależnie od źródła ciepła, na którym gotujemy.
Pozdrawiam
Marta Kowalewska
_______________________

7

Odp: Garnki na lata

Wieżowe to znaczy, że jeden na drugim? Dobrze skojarzyłam? Można to gdzieś "na żywo" zobaczyć?

8

Odp: Garnki na lata

Nie tyle jest ważna cena i z czego są tylko jak w nich gotujesz. jak będziesz notorycznie przypalać to żaden nie wytrzyma...

9

Odp: Garnki na lata

Nie do końca rozumiem. Skoro wieżowo to chyba jeden na drugim, nie? Co masz konkretnie na myśli?

10

Odp: Garnki na lata

To chyba takie jak do gotowania na parze, że w kolejnych umieszcza się różne produkty, żeby osobno się gotowały, ale na 1 palniku i w 1 garnku

11

Odp: Garnki na lata

Byłam u znajomej i miałam możliwość pomocy w gotowaniu znajomej, bo akurat robiła przyjęcie urodzinowe. Powiem wam, że te garnki Philipiaka naprawdę bardzo dobrze się sprawdziły. Potrawy smaczne i w dodatku mogłyśmy zrobić 3 posiłki na raz. Heh, może uda mi się teraz i mojego ślubnego namówić na taki zakup smile

Ostatnio edytowany przez edina (2013-08-14 13:01:58)

12

Odp: Garnki na lata

Jaki facet przy zdrowych zmysłach pozwoli Ci wydać 2-3 tys. złotych na garnki? Gdyby to było coś do auta, to prędzej:)

13

Odp: Garnki na lata

Lepiej wydać te pieniądze na kurs żeby nauczyć się gotować, bo potrawy nie będą pyszne tylko dlatego, że gotowane w drogich garnkach...

14

Odp: Garnki na lata

Gotowanie w systemie wieżowym?! Nigdy o czymś takim nie słyszałam. A to tylko te garnki Philipiaka dają taką możliwość?

15

Odp: Garnki na lata

Garnki marki Philipiak są skonstruowane tak, aby można gotować w nich właśnie w systemie wieżowym. Jest to zdecydowanie najlepszy, najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób na zdrowe posiłki dla całej rodziny.

16

Odp: Garnki na lata

Bardzo ekonomiczny - komplet garnków 3 tys... big_smile Ale dobrze że nie euro, z tej perspektywy  to rzeczywiście ekonomia wyższych lotów... wink

17

Odp: Garnki na lata

W życiu tego nie kupię, nawet jak wygram w lotto, bo to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto, płacisz za markę i prowizję handlowców z pokazów, a wytrzymają tyle co inne.

18

Odp: Garnki na lata

Wyrzucanie w błoto? Nie sądzę. Jeżeli zależy Ci na garnkach na lata to myślę, że warto, przecież dostajesz na nie 20-letnią gwarancję. A tak na marginesie jak kupujesz np. pralkę to kupujesz zawsze najtańszą czy taką, która spełnia twoje oczekiwania i będzie miała przydatne funkcje?

19

Odp: Garnki na lata

Otóż to. Dobre, solidne garnki to inwestycja, która będzie profitować przez długie lata, zarówno jakością jedzenia jak i wygodą użytkowania. Wiele tańszych zestawów  już po kilku latach  nie nadaje się do użytku.
Pozdrawiam
Marta Kowalewska

20

Odp: Garnki na lata

Powiem szczerze, że nigdy nie rozważałam kupna tych garnków. Generalnie w tym momencie nawet mnie na nie nie stać, ale kto wie, co przyszłość przyniesie smile Jak na razie mam swoje stare garnki, które dostałam od mamy i jestem zadowolona, chociaż porządniejszy zestaw by mi się przydał. A powiedzcie, co takiego jest w tych garnkach, że ich cena jest taka wysoka?

21

Odp: Garnki na lata

Są przede wszystkim bardzo solidne i niezwykle funkcjonalne. Wykorzystane technologie sprawiają, że czas spędzany w kuchni wraz z nimi jest jeszcze przyjemniejszy i bardziej wydajny.
Pozdrawiam
Marta Kowalewska

22

Odp: Garnki na lata

Gdyby kosztowały 300 zł to może bym się skusiła

23

Odp: Garnki na lata

Ja mogę polecić z czystym sumieniem garnki firmy Bohman.
Zepter i Philipiaka sa podobno super- ale mnie nie stac sad

24

Odp: Garnki na lata

milagro - nie zgodzę się z opinią, że wytrzymają tyle co inne. Przecież na garnki Philipiak dostaje się 20 lat gwarancji. Opinie o nich też są pozytywne. Dlatego nie byłabym tak negatywnie nastawiona. Przynajmniej przed wypróbowaniem ich osobiście smile

25

Odp: Garnki na lata

Nooo, fajne są te garnki, ale kosmicznie drogie sad Mnie chyba nigdy nie będzie na takie stać. A patrzcie tutaj: homebook.pl jak różne są garnki, ja to nawet nie wiedziałam, że istnieją garnki z porcelany np. big_smile Ciekawe, czy są trwałe, ktoś wie? Bo cena zdecydowanie do niskich nie należy, patrząc na produkty z różnych sklepów to trzeba liczyć ok. 100-200 zł za jeden garnek yikes Tyle to ja planuję wydać na cały komplet, który mi kilka lat posłuży big_smile Znalazłam też jeden garnek z takim śmiesznym wiaderkiem, który kosztuje bagatela 1280 zł big_smile Nie wiem, tam to się chyba wsadza kurę, a wyciąga jajecznicę ;-)