1

Temat: Gdzie na rolki?

Hej...należę do osób, które z racji zawodu bardzo często przemieszczaja się z miasta do miasta. Uwielbiam jeździc na rolkach i dlatego zawsze mam problem ze znalexieniem fajnej trasy w nowym mieście. Teraz przeprowadzam się do Warszawy...są tam jakieś przyjemne i dostępne dla rolkarzy trasy?

2

Odp: Gdzie na rolki?

Spróbuj w parku łazienkowskim albo nad Wisłą , ja nie jestem z Warszawy, ale mogę polecić fajne trasy w Krakowie jakbys kiedyś potrzebowała

3

Odp: Gdzie na rolki?

hm ja nie wiem jak w Wawie, w trójmieście polecam:
- ścieżka rowerowa trasa Ul. Zielona w kierunku Babich dołów Gdynia
- ścieżka rowerowa przy bulwarze w Gdyni
- ścieżka rowerowa Karwiny oraz Dąbrowa Gdynia
- ścieżka typowo dla rolek w Sopocie przy plaży (dobre do nauki, bo nikt nie wchodzi pod nogi) - trasa oświetlona więc można i wieczorkiem spokojnie pojeździeć a ponieważ naookoło są drzewa to i w ciągu upalnego dnia można jeździć z przyjemnością

4

Odp: Gdzie na rolki?

podaj dzielnicę - znam fajne trasy w centrum i na ochocie oraz żoliborz i bielany smile

5

Odp: Gdzie na rolki?

Fajnie macie z tą stolicą, jakiś rozwój, postęp, a nie to co w małych miastach.
[quote=justyna]podaj dzielnicę - znam fajne trasy w centrum i na ochocie oraz żoliborz i bielany smile[/quote]

6

Odp: Gdzie na rolki?

Park Łazienkowski zdecydowanie polecam

7

Odp: Gdzie na rolki?

Dobre są duże parkingi przy hipermarketach tylko wtedy jak jest mało aut i ludzi

8

Odp: Gdzie na rolki?

Skate parki, boiska utwardzone betonem, są teraz w wielu parkach

9

Odp: Gdzie na rolki?

Parki nadają się chyba najbardziej - i to w wielu miastach, nie tylko w stolicy smile Tylko trzeba zwrócić uwagę na nawierzchnię, najlepiej śmiga się po gładkim, czarnym, nowym asfalcie big_smile

10

Odp: Gdzie na rolki?

W mniejszej miejscowości może być niestety z tym ciężko bo nic tutaj się nie zmienia. Zdecydowanie polecam właśnie takie parki i to jeszcze tak gdzieś wieczorem bo wtedy mniej ludzi spaceruję i można sobie tak śmiało pojeździć i więcej miejsca

Ostatnio edytowany przez mysiania (2015-06-26 20:25:33)

11

Odp: Gdzie na rolki?

W warszawie spokojnie znajdziesz nie jedną trasę dla rolek smile także o to się naprawdę nie musisz martwić. Ja najczęściej jeździłam sobie obok Agrykoli tongue albo nad Wisłą bo tam trasa była bardzo przyjemna

12

Odp: Gdzie na rolki?

Ja też właśnie nad Wisła : ) trasa była jak dla mnie nie tyle co przyjemna ale i lekka mało tam było jakiś przechodniów i spacerowiczów tylko po prostu tacy jak ja rolkowicze i czasem jak nie miałam z żadną koleżanką jeździć to się dołączał do takich co znałam z widzenia i po prostu już mi było raźniej.

Ostatnio edytowany przez roxx (2015-07-01 12:41:08)

13

Odp: Gdzie na rolki?

Zawsze jeżdżę po ścieżce rowerowej.

Ostatnio edytowany przez saharra (2015-07-21 14:57:41)

14

Odp: Gdzie na rolki?

Alejki w parkach też już bywają w dużej mierze utwardzone, a jazda po kostce bukowej też idzie dobrze, przynajmniej mnie;)

15

Odp: Gdzie na rolki?

Ja mam duży parking marketowy obok bloku:)

16

Odp: Gdzie na rolki?

> bogusiam napisał/a:

> hm ja nie wiem jak w Wawie, w trójmieście polecam:
- ścieżka rowerowa trasa Ul. Zielona w kierunku Babich dołów Gdynia
- ścieżka rowerowa przy bulwarze w Gdyni
- ścieżka rowerowa Karwiny oraz Dąbrowa Gdynia
- ścieżka typowo dla rolek w Sopocie przy plaży (dobre do nauki, bo nikt nie wchodzi pod nogi) - trasa oświetlona więc można i wieczorkiem spokojnie pojeździeć a ponieważ naookoło są drzewa to i w ciągu upalnego dnia można jeździć z przyjemnością

a w Gdańsku coś do polecenia?

17

Odp: Gdzie na rolki?

Tam jest tor przy stadionie Energa, albo mini skateparki, np. na Suchaninie - a poza tym ścieżki rowerowe, o ile za dużo rowerów akurat nie jeździ, żeby było bezpiecznie.

18

Odp: Gdzie na rolki?

Ja korzystam z pustego parkingu przy markecie w niedziele niehandlowe;)